کابینت نئوکلاسیک سفید، از ترفندهای طراحان تا جذابیت‌ برای کاربران

کابینت نئوکلاسیک سفید

با انتخاب کابینت نئوکلاسیک سفید برای آشپزخانه در واقع تمیزی و آرامش را به محیط دعوت می‌کنید. رنگ سفید یکی از محبوب‌ترین رنگ‌ها برای ساخت کابینت‌ نئوکلاسیک به شمار می‌رود. سفید رنگی خنثی است و به‌عنوان پس زمینۀ خیلی از رنگ‌ها به کار می‌رود. به طور کلی می‌توانیم سفید را در هر جایی و در کنار هر رنگی به‌عنوان ترکیب به کار بریم.

رنگ‌ها از مهم‌ترین المان‌ها در زندگی هستند که هر یک اثرات روحی و عاطفی خاصی را در خود پنهان دارند. به همین دلیل تمام طراحان دکوراسیون به این مسئله توجه دارند و پیشنهاد می‌کنند تا قبل از انتخاب هر وسیله به اثرات جانبی رنگ آن‌ها بر روحیات افراد حاضر در آن محیط توجه شود. البته انتخاب رنگ به عوامل مختلف دیگری مانند مساحت و وسایل آشپزخانه، نور و دکور خانه نیز بستگی دارد.

چرا سفید بهترین رنگ برای کابینت نئوکلاسیک است؟

یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت رنگ سفید، بزرگ‌تر و روشن‌تر جلوه‌ دادن فضای آشپزخانه است. می‌توان گفت که استفاده از رنگ‌های روشن مانند سفید خصوصاً در محیط‌های کوچک باعث دلبازترشدن فضای آشپزخانه خواهد شد. به همین دلیل است که استفاده از این رنگ برای آشپزخانه‌های کوچک به‌شدت توصیه می‌شود.

کابینت نئوکلاسیک سفید علاوه بر آن که در عین سادگی، بسیار زیبا و چشم‌نواز است و می‌تواند نظر هر سلیقه‌ای را به سمت و سوی خود جذب کند، هیچ‌گاه از مد نمی‌افتد و سازگاری بسیار خوبی با سایر رنگ‌ها و المان‌های طراحی دارد.

هماهنگ ‌‌کردن سایر اجزای محیط مثل صفحۀ کانتر با کابینت نئوکلاسیک سفید کار آسانی است و تضاد بین رنگ سفید و سایر رنگ‌های تیرۀ به ‌کاررفته در آشپزخانه بر جذابیت آن می‌افزاید.

بهره‌گیری از پیشخوان ساخته‌شده از سنگ طبیعی با رنگ تیره‌ در آشپزخانه‌های دارای کابینت نئوکلاسیک سفید یکی از راهکارهای طراحی داخلی است که جلوۀ فضا را دوچندان می‌کند.

از دیگر دلایل عمده‌ای که کابینت نئوکلاسیک سفید را در بین مردم تبدیل به طرح و رنگی پرطرفدار کرده و بر جذابیت آن افزوده است، بیشتر دیده‌شدن حکاکی‌ها و تزئینات روی کابینت است.

شاید بخواهید بخوانید: کابینت نئوکلاسیک چیست؟ کابینت کلاسیک اما با تجملات و تزئینات کمتر!

کابینت نئوکلاسیک سفید

چه کنیم که رنگ سفید خسته کننده نباشد؟!

سفید خالص اگر با نورهای مصنوعی همراه شود، سرد بـه نظر می‌رسد؛ ولی اگر با نور طبیعی نورپردازی شده باشد، گرم و جذاب است. به منظور گرم‌ترشدن رنگ سفید درون محیط نورپردازی‌شده با نور مصنوعی، نورهای قهوه‌ای، زرد و قرمز بـه آن می‌افزاییم. این رنگ‌ها از کیفیت سفید نمی‌کاهند؛ بلکه آن را گرم‌تر می‌کنند.

یک راهکار دیگر استفاده از دستگیره طلایی، مشکی یا هر رنگ دیگر در تضاد با سفید است. دستگیره کابینت نئوکلاسیک سفید تاثیر مستقیمی روی جلوه نهایی آن دارد و می‌تواند به عنوان یک عنصر متفاوت با زمینه، تنوعی ملیح و دوست‌داشتنی به کابینت بدهد.

کابینت نئوکلاسیک سفید در ترکیب با رنگ‌های دیگر

اگر فکر می‌کنید رنگ سفید به تنهایی خسته‌کننده است از ترکیب سفید با رنگهای دیگر استفاده کنید. تضاد رنگی یکی از ترفندهایی است که بیشتر معماران و دکوراتورها از آن بهره می‌برند و معمولاً به‌خوبی جواب می‌دهد. کابینت‌های نئوکلاسیک دو رنگ با ترکیب سفید و رنگ‌های تیره  مانند طوسی، سورمه‌ای، خاکستری، کرم، نسکافه‌ای و رنگ چوب  در سال‌های اخیر بیشترین آمار فروش را داشته‌اند.

در طراحی کابینت دو رنگ اغلب رنگ کابینت جزیره یا کاور هود را از دیگر کابینت‌ها متمایز انتخاب می‌کنند یا این که کابینت دیواری و زمینی را با دو طیف رنگی مختلف اجرا می‌کنند. همچنین در انتخاب کانتر تاپس(صفحه کابینت) بهتر است اگر رنگ کابینت زمینی را تیره انتخاب می‌کنید، از صفحه کابینت سرامیکی یا کوارتز سفید یا روشن با رگه‌های تیره استفاده کنید تا این تضاد رنگی جلوۀ بیشتری پیدا کند. در ادامه چند ترکیب رنگ زیبای کابینت نئوکلاسیک رنگ سفید را بررسی خواهیم کرد.

کابینت نئوکلاسیک سفید طوسی

سفید و طوسی هر دو در گروه خانوادۀ رنگ‌های خنثی قرار دارند که علاوه بر این که هر دو به‌خوبی با هم ترکیب می‌شوند، می‌توانند رنگ‌های دیگر را نیز در کنار خود جای بدهند. این ترکیب به‌خصوص وقتی در کنار رنگ‌های گرم قرار گیرد، حس خیلی خوبی را منتقل می‌کند. رنگ‌ طوسی تناژهای مختلفی دارد و می‌توان از این ویژگی برای زیبایی بیشتر دکوراسیون آشپزخانه استفاده کرد. به‌منظور آن که رنگ سفید کابینت نئوکلاسیک سفید طوسی آشپزخانه بیشتر به چشم بیاید، می‌توان رنگ سفید را برای کل کابینت آشپزخانه انتخاب کرد و از رنگ طوسی برای کانتر آشپزخانه، بین کابینتی و اکسسوری‌ها بهره گرفت؛ زیرا ترکیب رنگ کابینت نئوکلاسیک سفید طوسی ترکیبی ساده و بدون زرق‌وبرق است.

کابینت نئوکلاسیک سفید طوسی

در آشپزخانه‌های کوچک، حتی اگر در دکوراسیون داخلی آن‌ها هم برنامه‌ریزی نشده باشد، این رنگ‌بندی می‌تواند به فضا حس بزرگتربودن را القا کند. دو سبک مدرن و نئوکلاسیک تا حد زیادی بر تابش نور طبیعی محیط و استفاده از رنگ‌های یکدست و هماهنگ تأکید دارند. موضوع رنگ در سبک نئوکلاسیک و موضوع نور در سبک مدرن بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. کابینت نئوکلاسیک سفید طوسی در این دو دیدگاه جایگاه ویژه‌ای دارد. علت این موضوع هم هماهنگی این دو رنگ با دیوارهاست.

در اکثر خانه‌ها از دیوارهای با رنگ‌های روشن و خنثی بهره می‌برند که در آن میان خاکستری و سفید طرفدارهای بیشتری دارد و بر همین اساس کابینت نئوکلاسیک سفید طوسی نیز مورد توجه قرار گرفته است. از طرف دیگر رنگ سفید یا خاکستری باعث می‌شود تا محیط تا حد زیادی روشن و دلباز شود و از تاریکی دور شود.

کابینت نئوکلاسیک سفید قهوه‌ای

قهوه‌ای همیشه رنگ بی‌حاشیه و بدون ریسک بوده و همیشه زیبا، کاربردی و جذاب است. به دلیل تضاد بیشتر بین سفید و قهوه‌ای، کابینت نئوکلاسیک سفید قهوه‌ای گرم و جذاب شده و فضای آشپزخانه را صمیمانه و دلنشین می‌کند. علاوه بر همه اینها، قهوه‌ای طیف‌های متنوعی از تیره تا روشن دارد که هر کدام جذابیت خاص خود را دارند و این موضوع به سلیقه خود شما بستگی دارد. با استفاده از هالوژن‌های سقفی با رنگ متناسب هم می‌توان نور ملایمی را در محیط ایجاد کرد که به تکمیل تناسب اجزای فضا کمک کند.

برای آشپزخانه‌هایی با این سبک، انتخاب کابینت نئوکلاسیک سفید قهوه‌ای می‌تواند مناسب باشد. با توجه به گرم‌بودن رنگ قهوه‌ای و زیبایی منحصربه‌فرد آن و شباهت زیاد به چوب، کابینت‌ نئوکلاسیک سفید قهوه‌ای را می‌توان در آشپزخانه‌های بزرگ و کوچک استفاده کرد. به‌عنوان مثال می‌توان کابینت‌های ایستاده و زمینی را رنگ روشن انتخاب کرد و جزیره را قهوه‌ای یا کرم سفارش داد. این انتخاب‌ها کاملاً سلیقه‌ای است و باید متناسب با سایر وسایل موجود در منزل بهترین‌ها را برگزید. به طور کلی کابینت نئوکلاسیک سفید قهوه‌ای یک کار همه‌پسند است که هم در دکوراسیون مدرن هم کلاسیک، و با هر رنگ غالب در دکوراسیون منزل به خوبی جور می‌شود.

کابینت نئوکلاسیک سفید و سبز

رنگ سبز نماد تازگی، تعادل و تجدید حیات است و مانند بهار روح و جان را تازه می‌کند و حس شادابی را به انسان منتقل می‌کند. رنگ سفید هم حس آرامش را به محیط می‌دهد. برای ایجاد هماهنگی رنگ توصیه می‌شود که صفحۀ کابینت و کاشی بین کابینت‌ها را به رنگ سفید انتخاب کنید تا فضای چشم نوازتری برای آشپزخانه بسازد. می‌توان همچنین از ترکیب کابینت‌ نئوکلاسیک سفید قهوه‌ای و کابینت نئوکلاسیک سفید و سبز نیز برای آشپزخانه‌های بزرگ استفاده کرد. از آنجا که رنگ سبز  جزء رنگ‌های سرد است و رنگ قهوه‌ای رنگ گرم است، وجود این دو رنگ در کنار هم سبب ایجاد کنتراست زیادی می‌شود که به هرچه زیباترشدن فضای آشپزخانه  کمک می‌کند.

کابینت نئوکلاسیک پلی اورتان

طراحی و اجرای کابینت نئوکلاسیک سفید و سبز توسط تیم اجرایی شرکت ابنیه سازان هونام

متریال درب و نما MDF خارجی با روکش PVC سوپر کره ای مات و صفحه روی کابینت HPL

اطلاعات بیشتر در مورد این کار را در پروژه کابینت نئوکلاسیک سفید و سبز می‌توانید مشاهده کنید.

برای مشاهده همه نمونه کارهای ما اعم از مدرن، کلاسیک و نئوکلاسیک پروژه های طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه را ببینید.

کابینت نئوکلاسیک سفید طلایی

کابینت نئوکلاسیک سفید طلایی یکی از جذاب‌ترین انواع کابینت آشپزخانه به حساب می‌آید. در این نوع کابینت بدنه و اسکلت اصلی کابینت‌ها به رنگ سفید است و تزئینات مانند گل ‌دکوراتیو‌ها و سرستون‌ها را به رنگ طلایی انتخاب می‌کنند. اگر در کابینت‌های نئوکلاسیک سفید، رگه‌هایی از رنگ طلایی وجود داشته باشد، حسی از لوکس‌بودن و اشرافیت به آن اضافه می‌شود و نمای آشپزخانه به سمت و سوی آشپزخانه‌ای اشرافی و مجلل سوق داده می‌شود. به دلیل آن که رنگ طلایی رنگی تند و بسیار پرزرق‌وبرق محسوب می‌شود، نمی‌توان از این رنگ به‌صورت غالب و افراطی در دکوراسیون استفاده کرد.

مزایای کابینت نئوکلاسیک سفید طلایی

رنگ سفید و طلایی در کنار تزئینات نرم و ملایم و جلوۀ زیبا و آرامش‌بخش سبک نئوکلاسیک در آشپزخانه‌ می‌تواند ترکیبی زیبا و دلربا بیافریند و شما را برای تجربه‌ای لذت‌بخش در آشپزخانه دعوت کند.

مدل کابینت نئوکلاسیک سفید طلایی علاوه بر اینکه باعث انبساط فضا از نظر دیداری می‌شود، بسیار شکوهمند و جذاب است.

این ترکیب رنگ، نه چنان خالص و تنهاست که شما را خسته و دلزده کند و نه آنچنان شلوغ است که توی ذوقتان بزند؛ بلکه با آرامشی که دارد، چهره‌ای نو و زیبا به دکوراسیون آشپزخانه‌ می‌بخشد.

مدل کابینت نئوکلاسیک سفید طلایی هم ویژگی‌های کابینت نئوکلاسیک سفید و هم نماد‌ها و خصوصیات رنگ طلایی را در دل خود جای داده است و باعث جلوه‌‌ای باشکوه و زیبا در آشپزخانه می‌شود.

کابینت نئوکلاسیک سفید

ایجاد ترکیب سفید و طلایی با یراق‌آلات یا وسایل دکوری

همان طور که باریکه‌ها و رگه‌های نازک طلا مانند یک عنصر ارزشمند زینتی در دست و بدن می‌درخشند و جلوه‌گری می‌کنند، رنگ طلایی در کابینت نئوکلاسیک سفید طلایی  نیز در ترکیب با سفید به‌صورت ظریف و محدود جلوه‌گر می‌شود و می‌تواند زیبایی خود را به نمایش بگذارد. در طراحی کابینت نئوکلاسیک از رنگ طلایی علاوه بر ابزار یراق مانند دستگیره‌ها و شیرآلات‌ و لوازم سینک ظرف‌شویی و لوستر و حفاظ هالوژن‌ها و لامپ‌های مخفی و سایر المان‌های ساده و ظریف، در خود بدنه و بخش‌های تزئینی و دکوری کابینت و زهوارها نیز استفاده شود. پردۀ آشپزخانه نیز می‌تواند دارای طرح‌های طلایی رنگ باشد و یا از رنگی شبیه به رنگ طلایی که با آن هم‌خوانی داشته باشد، انتخاب شود. انتخاب صندلی‌های طلایی در کنار یک میز سفید نیز ترکیب سفید طلایی چشم‌نوازی در آشپزخانه می‌سازد.

کابینت نئوکلاسیک سفید صدفی

رنگ‌ سفید صدفی قابلیت بازتاب نور بالایی دارد و باعث انعکاس نور می‌شود؛ بنابراین محیطی دلباز و روشن را در آشپزخانه ایجاد می‌کند. آشپزخانه در هر سبک و مدلی که طراحی شده باشد، کابینت نئوکلاسیک سفید صدفی باعث روشنایی و بازتاب نور در آن می‌شود و فضا را بزرگتر از ابعاد اصلی‌اش نشان می‌دهد. چنانچه آشپزخانه‌ کوچک یا فاقد پنجره باشد یا نور کمی دریافت کند، با استفاده از کابینت نئوکلاسیک سفید صدفی می‌توانید آشپزخانه را بزرگتر و روشن‌تر نشان دهید.

از دیگر خصوصیات رنگ سفید صدفی براق ‌بودن آن است که این ویژگی نیز باعث درخشندگی و روشنایی بیشتر کابینت در آشپزخانه می‌شود. رنگ سفید صدفی رنگی ملیح و گرم به حساب می‌آید و برای کسانی که به رنگ سفید خالص علاقه ندارند، می‌تواند گزینۀ مناسبی باشد تا هم از خصوصیات رنگ روشنی همچون سفید استفاده کنند و هم گرما و صمیمیت بیشتری در فضای آشپزخانه‌ ایجاد کنند. با استفاده از چوب و ابزارهای چوبی می‌توانید هارمونی زیبایی در آشپزخانه‌تان ایجاد کنید و از زیبایی آن لذت ببرید. ترکیب کابینت نئوکلاسیک سفید صدفی با رنگ قهوه‌ای و طلایی می‌تواند جذابیت آشپزخانه را افزایش دهد و ترکیب چشم‌نوازی را ایجاد کند.

کابینت نئوکلاسیک سفید

کابینت نئوکلاسیک سفید براق

یکی از انواع پوشش‌های کابینت‌های نئوکلاسیک، پوشش با رنگ پولیشی است که در نتیجۀ نهایی سفید براق حاصل می‌شود. در واقع پولیش مثل لایه‌ای شیشه‌ای چند میلیمتری روی در و نمای کابینت قرار می‌گیرد؛ البته کابینت نئوکلاسیک سفید براق صرفاً به نوع پولیشی محدود نمی‌شود و پلی‌اورتان و پلی‌استر را هم می‌توان به‌صورت براق اجرا کرد.

در مقایسۀ کابینت نئوکلاسیک سفید براق با نوع مات آن می‌توان گفت که روکش‌های براق کثیفی و اثر انگشت را بسیار بیشتر نشان می‌دهند و از این رو تمیزنگه‌داشتن آن‌ها کار سخت‌تری است؛ ولی این اصلاً نگران‌کننده نیست؛ چرا که کابینت‌های براق نسبت به کابینت مات نظافت راحت‌تری دارند و کثیفی روی آن‌ها به‌راحتی با یک دستمال پاک می‌شود. انعکاس نور در کابینت‌های براق بیشتر صورت می‌گیرد و در آشپزخانه‌های کم نور و دنج بیشتر توصیه می‌شود. اگرچه در آشپزخانه‌های بزرگ هم این انعکاس نور در کابینت‌هایی که در طول زیاد مقابل هم قرار می‌گیرند، نور طبیعی را در بیشتر مواقع روز در آشپزخانه گسترش می‌دهد و آشپزخانه را از نور مصنوعی بی‌نیاز می‌کند.

تاثیر کیفیت رنگ روی کابینت نئوکلاسیک سفید براق

انتخاب رنگ با کیفیت، اجرای کار توسط فرد متخصص، استفاده از دستگاه‌های دقیق و ایجاد محیط کاملاً مناسب برای رنگ‌آمیزی و ایزوله برای کابینت نئوکلاسیک سفید براق، انتخاب رنگ مناسب با محیط و ترکیب متناسب رنگ‌ها از مهم‌ترین عواملی هستند که در نتیجۀ نهایی تأثیرگذارند. مثلاً رنگی که کیفیت قابل قبولی نداشته باشد، رنگ کابینت‌ها را کدر می‌کند یا اگر توسط فرد غیرمتخصص انجام شود، ممکن است پوشش صددرصدی نداشته باشد یا اگر محیط آلوده باشد، رنگ‌پاشی روی کابینت‌ها با وجود گرد و غبار نتیجۀ مطلوبی در بر ندارد؛ پس دقت در انتخاب هر یک از این گزینه‌ها می‌تواند در زیبایی و تمیزی آشپزخانۀ دارای کابینت نئوکلاسیک سفید براق تأثیر مستقیم داشته باشد. بهترین مارک رنگ پلی اورتان کوبیلای ترک است که ما برای رنگ کردن درب و نمای کابینت از آن استفاده می‌کنیم.

کابینت نئوکلاسیک چیست

اجرای کابینت نئوکلاسیک سفید براق در ترکیب با طوسی برای مشاهده تصاویر بیشتر این کابینت کلیک کنید.

دستگیره کابینت نئوکلاسیک سفید

دستگیره کابینت نئوکلاسیک سفید نقش به‌سزایی در زیبایی آشپزخانه دارد  دستگیره‌ها تمام‌کنندۀ زیبایی یک کابینت هستند. دستگیره‌‌های منحنی با طراحی‌های ساده، آویزان و کلاسیک و دستگیره‌های سرامیکی بهترین گزینه‌ها برای کابینت‌‌های نئوکلاسیک سفید هستند. دستگیره‌های سرامیکی تنوع رنگ بسیار بالایی دارند؛ ولی مناسب‌ترین آن‌ها برای کابنیت‌‌های نئوکلاسیک سفید رنگ‌‌های برنزی و طلایی آن است. اغلب دستگیره‌های سبک نئوکلاسیک ساده هستند که به‌صورت نقطه‌ای یا خطی استفاده می‌شوند و اکثراً از جنس فلز و استیل و سرامیک ساخته شده‌اند. با توجه به نوع و رنگ کابینت می‌توان دستگیره را در حالت متضاد آن انتخاب کرد. در آشپزخانه‌های دارای کابینت نئوکلاسیک سفید می‌توان هم از دستگیره‌های ساده و هم از دستگیره‌های کمی پرکارتر استفاده کرد. به‌عنوان مثال، اگر طرح کابینت آشپزخانه خیلی ساده و خلوت باشد، بهتر است از دستگیره‌های شلوغ‌تر استفاده شود و برعکس، اگر کابینت آشپزخانه‌ پرکار است، از دستگیره‌های ساده‌تر استفاده می‌کنند تا تناسب رعایت شود.

کابینت‌های نئوکلاسیک سفید بدون دستگیرۀ هایگلاس یا کابینت‌های با دستگیرۀ متری هر دو جزء طرح‌های مینمال به شمار می‌روند. دستگیره‌های هایگلاس به‌صورت افقی بر روی کشو و به‌صورت عمودی بر روی کابینت متصل می‌شوند. محل قراگیری دستگیره کاملا سلیقه‌ای است. این دستگیره‌ها حتی می‌توانند تمامی طول کابینت را در برگیرند.

بهترین رنگ برای دستگیره کابینت نئوکلاسیک سفید

از آنجا که کابینت‌های کاملاً سفید چشم‌ها را کمی خسته می‌کند، انتخاب دستگیرۀ مناسب کابنیت‌ نئوکلاسیک سفید باید با دقت بیشتری انجام گیرد. دستگیره‌های طلایی یا برنزی از جذابترین و پرطرفدارترین دستگیره‌ها برای آشپزخانه‌های دارای کابینت نئوکلاسیک سفید طلایی است و آن را از یکنواختی خارج می کند. اصولاً در آشپزخانه‌های دارای کابینت نئوکلاسیک سفید طلایی توصیه می‌شود که با انتخاب اجزای دیگری از آشپزخانه به رنگ طلایی به هماهنگی اجزا در طراحی داخلی فضای آشپزخانه بیفزاییم که در این میان دستگیرۀ طلایی کابینت از نخستین اجزایی است که در عین ظرافت می‌تواند به این مهم کمک کند.

قیمت کابینت نئوکلاسیک سفید

قیمت کابینت نئوکلاسیک سفید به عوامل متعددی مثل نوع MDF، نوع روکش و یا رنگ مورد استفاده در تولید این نوع کابینت ها بستگی دارد. شرکت هونام معمولا از ام دی اف‌های وارداتی چون واناچای یا سوماترا برای درب و نمای کابینت، و ام دی اف ایرانی آرین سینا، آرتا یا آریا برای بدنه کابینت استفاده می‌کند. قیمت هر ورق MDF با توجه به برند و کیفیت مواد اولیه آن متفاوت است. از این جهت نوع ام دی اف مصرفی در تولید کابینت یکی از عوامل تعیین کننده بر روی قیمت کابینت نئوکلاسیک سفید میباشد.

مورد بعدی در تخمین قیمت کابینت نئوکلاسیک سفید نوع روکش و رنگ آن است. ما معمولا روکش PVC خارجی را برای دوام و مقاومت بیشتر کابینت نسبت به رطوبت توصیه می‌کنیم. رنگ مورد استفاده نیز می‌تواند پولیشی براق یا پلی اورتان باشد. قیمت هر متر روکش و نوع رنگ نیز در برآورد هزینه نهایی ساخت کابینت موثر است.

یراق آلات را فراموش نکنید! یراق آلات مرغوب شما را تا سالها از تعمیر کابینت یا تعویض درب و … بی‌نیاز می‌کنند. انواع دستگیره، لولاهای ساده یا آرام‌بند، ریل کشو و پایه‌ها در برندهای مختلف تولید می‌شوند که قیمتشان متفاوت است.

در نهایت ابعاد آشپزخانه و طرح مورد نظر شماست که تعیین می‌کند قیمت کابینت نئوکلاسیک سفید به صورت تمام شده چقدر می‌شود. جزیره، کمدهای بلند، ویترین و طبقات سوپری همه جز امکانات مدرن و بسیار کاربردی کابینت آشپزخانه هستند که نمی‌توان از آنها چشم‌پوشی کرد.

در این دو ویدئو یکی از پروژه‌های طراحی و اجرای کابینت نئوکلاسیک سفید را مشاهده می‌کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب وبلاگ

کابینت آشپزخانه جدید 1402، ایده‌های بکر و خلاقانه

اگر به دنبال ایده‌های جذاب برای کابینت آشپزخانه جدید هستید این مقاله برای شماست. با این عکسها و مطالب قطعا ایده بهتری به شما الهام ...
ادامه مطلب

کاغذ دیواری اتاق دخترانه، جدیدترین سمپل‌ها از ساده تا شیک و رویایی

چه طرح و نقش‌هایی بر کاغذ دیواری یک اتاق موجب می‌شود که حس کنید به اتاق یک دختر پا گذاشته‌اید؟ طراحان برای طراحی کاغذ دیواری ...
ادامه مطلب

کابینت حجمی هایگلاس و ام دی اف، جدیدترین طرح های کابینت حجمی مدرن و کلاسیک

یکی از کابینت‌های پرکابرد در خانه‌ها کابینت حجمی است. این سبک‌ از کابینت‌ بیشتر در محیط‌های کوچک و آپارتمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که طراحی ...
ادامه مطلب

راهنمای انتخاب مدل کاغذ دیواری پذیرایی جدید بر اساس ترندهای جدید سال 1402

مدل کاغذ دیواری پذیرایی جدید مدل کاغذ دیواری پذیرایی جدید باید کاربردی و مطابق با سلیقه کل اعضای خانواده باشد. کاربردی یعنی قابل شستشو بوده ...
ادامه مطلب

درب چوبی اتاق خواب | درب چوبی مدرن و کلاسیک | قیمت درب چوبی و کاتالوگ

درب چوبی اتاق خواب درب چوبی اتاق خواب در یک کلام لوکس، باکیفیت و گرانقیمت است. جدیدترین مدل درب چوبی اتاق فضای لاکچری ایجاد میکند ...
ادامه مطلب

کاغذ دیواری اتاق کودک، دخترانه و پسرانه، ساده و اسپرت، طرح فیل و خرس و کیتی

انواع متنوع طرح کاغذ دیواری اتاق کودک انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک برای والدین کار بسیار جذاب و شیرینی است. چون اتاق نوجوان و جوانان ...
ادامه مطلب

محصولات پرفروش

محصولات و خدمات

×

بازدیدکننده گرامی

اگر نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر دارید میتوانید با مدیر سایت تماس بگیرید!

× سوالی دارید؟