بازسازی خانه های قدیمی با کمترین هزینه، هزینه بازسازی خانه ویلایی و آپارتمان

بازسازی خانه های قدیمی

این روزها همه به دنبال بازسازی خانه خود هستند تا دیگر مجبور به اسباب کشی و دردسر پیدا کردن خانه جدید نباشند. بازسازی خانه قیمتی مقرون به صرفه دارد و نیازی به تعویض خانه و محله‌ نیست، محله‌ای که به آن عادت کرده‌اید و خاطرات زیادی در آن نقطه از شهر دارید. بازسازی خانه مزایای زیادی دارد و برای اغلب افراد انتخاب مناسبی برای ایجاد تغییر محسوب می‌شود.

البته بازسازی خانه نیاز به افراد متخصص و حرفه‌ای دارد تا مشورت دقیق و درست بدهند. طراحی و بازسازی خانه اغلب در خانه‌های فرسوده انجام می‌شود که ساختمان آن نیاز به رسیدگی بیشتری دارد. در نتیجه باید قبل از هرچیز تمام جوانب بازسازی خانه خود را بسنجید و نقشه جدید را در نظر بگیرید.

بازسازی خانه های قدیمی زیبا و بی‌نظیر

می‌توان گفت بیشتر خانه های قدیمی نیاز به بازسازی دارند. از طرفی با گسترش خانواده و اضافه شدن افراد تازه گاهی نیاز به تغییر در خانه وجود دارد که هر کس اتاق و فضای خود را داشته باشد. طراحی‌های جدید به افراد کمک می‌کند تا بتوانند در همان محیط در کنار هم زندگی کنند.

بازسازی فضای داخلی تنوع و تحول جذابی را برای افراد خانه فراهم می‌کند و به نوعی زیبایی بیشتر را به خانه اضافه می‌کند. در نتیجه اگر دوست دارید یک فضای جذاب برای رختشویی، سرویس بهداشتی اضافه، مطبخ‌خانه مجزا از آشپزخانه و… داشته باشید، می‌توانید بازسازی را امتحان کنید.

قبل از بازسازی خانه های قدیمی باید یک برآورد قیمت داشته باشید تا از هزینه‌های جاری مطلع شوید. بنابراین به کمک دفترهای معماری می‌توانید این برآورد هزینه‌ها به صورت حدودی تخمین بزنید. بازسازی خانه های قدیمی از نقل مکان کردن به خانه جدید گزینه مقرون به صرفه تری به شمار می‌رود.

بازسازی خانه های قدیمی

 

نمونه پروژه بازسازی منزل مسکونی 

بازسازی منزل مسکونی خانم منفرد

متریال دکوراسیون داخلی درجه یک توسط شرکت ابنیه سازان هونام

مراحل بازسازی خانه های قدیمی با کمترین هزینه

قبل از انجام بازسازی خانه های قدیمی باید برای مراحل آن آماده شوید. بازسازی خانه های قدیمی با کمترین هزینه امکان‌پذیر است و قیمت بازسازی خانه به عوامل زیادی بستگی دارد که در ادامه بررسی می‌کنیم.

طراحی داخلی مهم‌ترین بخش بازسازی خانه های قدیمی

یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازسازی دقت به طراحی داخلی است. طراحی داخلی خانه‌ها اهمیت فراوانی دارد و بستگی دارد چه نوع نقشه‌ای برای طراحی داخلی در نظر گرفته‌اید. تنکسین‌های ساختمان در این زمینه کمک بسزایی می‌کنند. برای بخش‌های متفاوت خانه زمان مناسب را باید اختصاص دهید. بخش‌های متنوع ساختمان باید براساس تقاضای ساکنین تغییر داده شود.

تعویض ظاهر داخلی ساختمان اهمیت زیادی دارد و به سبک و سیاق دلخواه طراحی شود. محیط داخلی خانه شامل حذف یا اضافه کردن دیوار در بخش‌های مختف خانه، تغییر در محیط آشپزخانه و تغییر در فرم چیدمان لوازم منزل نیز می‌شود. متراژ خانه و نوع مصالحی که برای بازسازی خانه به کار برده می‌شود برروی قیمت بازسازی تاثیر می‌گذارد.

برآورد هزینه بازسازی خانه

برآورد هزینه از مهم‌ترین بخش‌های بازسازی به شمار می‌رود که برای آن باید برنامه‌ریزی کنید. هزینه بازسازی خانه از قبل باید برنامه‌ریزی شود و دفتر تکنیسین یک برآورد منطقی از نوع مصالح و تغییرات دلخواه، هزینه‌ها را برآورد کند.

بیشتر اوقات هزینه‌ها بیشتر از بودجه در نظر گرفته شده است. اما خوشبختانه بانک‌های زیادی وام‌هایی با بهره کم در نظر گرفتند که برای بازسازی منازل به خانه‌های قدیمی تعلق می‌گیرد. البته ریسک انجام بازسازی و هزینه‌های پیش آمده را باید قبول کنید و تصمیم نهایی برای انجام تغییرات را به عهده بگیرید.

بازسازی آشپزخانه شامل برآورد هزینه‌هایی مانند کابینت‌ها، دکوراسیون داخلی، کاشی‌کاری و…  می‌شود. همچنین متراژ آشپزخانه هم مدنظر قرار بدهید. همچنین بهتر است بودجه‌ای به عنوان هزینه‌های اضافی در نظر بگیرید که در صورت رخ دادن موارد غیرقابل پیش‌بینی از آن استفاده کنید.

مزیت‌های بازسازی و تعمیرات ساختمان

همانطوری که می‌دانید هر خانه‌ای بعد از مدتی به یک ساختمان قدیمی تبدیل می‌شود. هر خانه ای پس از چند سال استفاده فرسوده شده و خرج‌های زیادی روی دست شما خواهد گذاشت. این هزینه‌ها گاهی آنقدر زیاد می‌شوند که بازسازی و تعمیرات ساختمان مفیدتر خواهد بود.ضمن اینکه ظاهر لوکس و مدرن‌تری نیز به خود می‌گیرد. فرسودگی ساختمان به سرعت از راه می‌رسد و نیاز به بودجه‌ برای تعمیرات وجود دارد. در ادامه مزیت‌های بازسازی و تعمیرات ساختمان را بررسی می‌کنیم:

 • صرفه جویی در هزینه‌های تعویض خانه و اسباب‌کشی به خانه جدید
 • نیازی به تغییر محله و خیابان نیست
 • تحول و نوسازی در محیط خانه
 • مقاوم سازی ساختمان و بنای خانه
 • زیبایی و مدرن‌سازی محیط خانه
 • بازسازی ساختمان و افزایش طول عمر بنا
 • ایجاد طرح‌های جدید در خانه
 • تغییر در محیط ساختمانی
 • افزایش قیمت ساختمان

بازسازی آپارتمان کوچک به یک محیط شیک و جذاب

بازسازی آپارتمان کوچک در اغلب شهرهای بزرگ انجام می‌شود. آپارتمان‌های کوچک نیاز به فضای کاربردی دارند تا از فضای کم بهترین استفاده صورت بگیرد. بازسازی آپارتمان کوچک نیاز به طراحی داخلی قوی دارد تا با وجود محدودیت در فضا از ارتفاع و محیط بهترین استفاده شود. وجود یک راهروی بلااستفاده را می‌توانید به یک محیط مفید برای خانه تبدیل کنید.

انتخاب پالت رنگی، پوشش دیوار، پارتیشن‌بندی، کاغذ دیواری، بازسازی کابینت‌های آشپزخانه و اتاق‌ها و کمدها  از جمله بخش‌های مهم در بازسازی آپارتمان کوچک به شمار می‌روند. میزان نورگیر آپارتمان نیز اهمیت زیادی دارد. در بازسازی خانه های قدیمی در نظر گرفتن میزان نور با بزرگی و کوچکی سالن ارتباط مستقیمی دارد.

در نظر گرفتن تمام ابعاد محیط از جمله نکات مهم بازسازی آپارتمان کوچک است و باید طبق آن چیدمان مدنظر قرار داده شود. استفاده از فضای نشیمن و ایجاد خلاقیت در معماری برای تبدیل کردن نشیمن به محیط کاربردی اهمیت زیادی دارد.

نکات مهم از بازسازی و تعمیرات ساختمان:

قبل از انجام بازسازی باید یکسری نکات را رعایت کنید تا برای انجام تعمیرات آماده باشید. نوسازی ساختمان امری ساده است و دقت به جزییات به شما کمک می‌کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید. رعایت این نکات به شما در پیشبرد روند کمک خوبی می‌کند:

 • پیدا کردن دفتر معماری مجرب و قوی
 • مشورت با افراد مجرب و متخصص
 • تنظیم بودجه
 • برآورد هزینه‌های متناسب با بودجه
 • محلی برای سکونت موقت تا تمام شدن تعمیرات
 • انتخاب مصالح باکیفیت
 • تنظیم نقشه دقیق و جذاب
 • بازدید در انتهای کار
 • اهمیت به جزییات

شرکت ابنیه سازان هونام دفتر مشاوره‌ای مجرب و حرفه‌ای دارد که برای بازسازی خانه های قدیمی راهنمایی‌های گسترده و متنوع را به مشتری می‌دهد. نشانی: تهران – بزرگراه رسالت – خیابان بی هاشم – خیابان خسروآبادی – پلاک ۱/۱۱۴ پذیرای شماست. برای هماهنگی بیشتر با دفتر ما به شماره ۰۲۱۲۶۳۰۵۷۲۲ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب وبلاگ

کاغذ دیواری طرح آجر

کاغذ دیواری طرح آجر همه آلبوم‌های کاغذ دیواری شرکت ابنیه سازان هونام به عنوان مرکز خرید کاغذ دیواری در تهران مقدم شما را جهت بازدید ...
ادامه مطلب

کابینت نئوکلاسیک چیست؟ کابینت کلاسیک اما با تجملات و تزئینات کمتر!

اینکه کابینت نئوکلاسیک چیست و آیا به درد آشپزخانه ما می‌خورد یا نه سوال بسیاری از متقاضیان خرید و ساخت کابینت آشپزخانه است. بحث کابینت ...
ادامه مطلب

کاغذ دیواری طرح انتزاعی

کاغذ دیواری طرح انتزاعی همه آلبوم‌های کاغذ دیواری شرکت ابنیه سازان هونام به عنوان مرکز خرید کاغذ دیواری در تهران مقدم شما را جهت بازدید ...
ادامه مطلب

تفاوت‌ نیلینگ و انکراژ، صفر تا صد دو روش پایدارسازی گود

نیلینگ و انکراژ: دو روش برای پایدار سازی خاک نیلینگ و انکراژ دو روش متداول در مهندسی عمران برای پایدارسازی خاک و جلوگیری از ریزش ...
ادامه مطلب

اجرای ساختمان از صفر تا صد | ویدئوهای پروژه شهرک دیان واقع در سیاهرود

اجرای ساختمان به روش مدیریت پیمان یکی از بهترین روش‌های ساختمان‌سازی است. در روش مدیریت پیمان، کارفرما تمام هزینه‌های اجرای ساختمان از صفر تا صد ...
ادامه مطلب

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه جدید، اسپرت، فوتبالی و ساده

اگر شما هم به دنبال خرید یک کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه هستید به این مقاله خوش آمدید! کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه تنوع زیادی ...
ادامه مطلب

محصولات پرفروش

محصولات و خدمات

×

بازدیدکننده گرامی

اگر نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر دارید میتوانید با مدیر سایت تماس بگیرید!

× سوالی دارید؟