دکوراسیون داخلی

کابینت و کمد دیواری

قیمت کابینت آشپزخانه و کمددیواری 1401|روند سفارش و طراحی کابینت آشپزخانه  و کمددیواری

قیمت کابینت آشپزخانه در سال 1401 برای آشپزخانه من چقدر است؟ چگونه کابینت مناسب آشپزخانه و دکوراسیون منزل خود را انتخاب کنم؟ روال سفارش طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه چیست؟ از کجا شروع کنم؟ چطور بهترین سازنده و نصاب کابینت را پیدا کنم؟

اگر این قبیل سوالات در ذهن شما می‌چرخد این مطلب برای شماست!

ساخت کابینت آشپزخانه زمانبر و هزینه‌بر است و در نهایت ظاهر آشپزخانه را زیرورو می‌کند! برای همین یکی از مهم‌ترین مراحل دکوراسیون داخلی هر خانه‌ای ساخت کابینت جدید یا بازسازی و نوسازی کابینت‎‌های قدیمی است.

کابینت آشپزخانه خوب چه مشخصاتی دارد؟

در یک کلام زیبا و بادوام! این دو مورد مهم‌ترین و ابتدایی‌ترین چیزهایی است که هر کسی از کابینت آشپزخانه می‌خواهد. بر همین اساس تقریبا می‌توانید بدانید از سازنده کابینت چه انتظاری داشته باشید.

کابینت آشپزخانه هرچقدر هم زیبا و مدروز باشد، اگر خوب ساخته نشود مدت زیادی مهمان شما نخواهد بود و خیلی زود مجبور به بازسازی یا تعویض آن خواهید شد. از آن طرف اگر کابینت خیلی خوب و محکم ساخته شود اما ظاهر آن زیبا و مطابق با سلیقه شما نباشد ساختن آن عملا بی‌فایده است.

به همین علت است که باید در انتخاب طراح و نصاب کابینت آشپزخانه نهایت دقت را به عمل آورید؛ پروژه‌هایی که قبلا اجرا کرده‌اند را بادقت ببینید؛ هرچه تعداد این پروژه‌ها بیشتر باشد قطعا تجربه آن نصاب نیز بیشتر است.

زیبایی و کیفیت دو مشخصه مهم یک کابینت آشپزخانه خوب هستند.

سازنده کابینت آشپزخانه خوب باید چطور باشد؟

گفتیم مهمترین مشخصات یک کابینت خوب این است که هم زیبا و هم بادوام باشد بنابراین:

سازنده کابینت باید در وهله اول بتواند یک طرح خوب و کاربردی در عین حال زیبا و چشم‌نواز و مطابق با سلیقه مشتری آماده کند. این طرح باید آنقدر تغییر کند تا رضایت کامل مشتری حاصل شود. طراحی کابینت آشپزخانه یکی از مهمترین وظایف کابینت‌ساز کاربلد است که باید قبل از شروع ساخت کابینت آشپزخانه انجام شود.

بعد از آن وظیفه بعدی سازنده کابینت شروع می‌شود که ساختن یک کابینت محکم و باکیفیت است. این کار نیاز به افراد باسابقه و حرفه‌ای، ابزارآلات به روز و متریال‌های پیشرفته دارد. نیاز به گفتن ندارد که نصب صحیح و اصولی کابینت نیز از مهم‌ترین مراحل ساخت کابینت آشپزخانه است.

شرکت ابنیه سازان هونام متخصص طراحی و اجرای انواع کابینت آشپزخانه و کمددیواری

شاید تصور کنید همه این مقدمات را گفتیم تا خودمان را تبلیغ کنیم! شاید تا حدی نیز حق داشته باشید! اما شما هیچ اجباری ندارید تا به ما سفارش ساخت کابینت آشپزخانه خود را بدهید فقط نمونه کارهای ما را ببینید؛ در صورتی که سوالی داشتید با کارشناسان ما صحبت کنید و مشاوره رایگان دریافت کنید سپس تصمیم نهایی را بگیرید. حتی در صورت تمایل می‌توانید به نمایشگاه دائمی ما واقع در تهران، بزرگراه رسالت، خیابان بنی‌هاشم، خیابان خسروآبادی، پلاک 114/1 مراجعه کرده و از کابینت‌های پیش‌ساخته و آماده در سه سبک مدرن، نئوکلاسیک و کلاسیک بازدید کنید.

انواع متریال ساخت کابینت آشپزخانه که شرکت هونام در طراحی و ساخت آنها تبحر دارد شامل متریال‌های طبیعی مثل چوب گردو یا چوب بلوط و متریال‌های مصنوعی مثل MDF، هایگلاس یا ممبران با تکنولوژی CNC است.

کمد دیواری

مجموعه هونام توسط نیروهای خلاق و خوش ذوق خود سعی در اجرای سبک نوینی در طراحی و اجرای دکوراسیون مدرن و کلاسیک دارد. طراحی و اجرای کمد دیواری با به کارگیری متریال‌های با کیفیت و به‌روز مثل MDF، هایگلاس با طرح های مات و برجسته یا CNC شده توسط دستگاه های پیشرفته از انواع فعالیت هایی است که توسط مهندسین متخصص و باتجربه هونام انجام می شود.

جهت دریافت مشاوره رایگان یا هماهنگی برای حضور در نمایشگاه دائمی با شماره ۰۲۱۲۶۳۰۵۷۳۳ تماس بگیرید یا:

در ادامه مراحل سفارش طراحی کابینت آشپزخانه یا کمددیواری و ساخت آنها در مجموعه هونام را به طور مفصل توضیح دادیم.

روند سفارش طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه یا کمددیواری

اگر قصد دارید کابینت آشپزخانه خود را بازسازی کرده یا از نو بسازید، یا یک کمددیواری بزرگ و جادار لازم دارید نگران نباشید. ما در تمامی مراحل ساخت کابینت و کمد تا رسیدن به نتیجه دلخواه در کنار شما هستیم.

مرحله اول: ارسال تصویر آشپزخانه و سایر اطلاعات موردنیاز

در مرحله اول باید اطلاعات کامل در مورد آشپزخانه و متراژ آن و نوع، سبک و رنگ کابینت درخواستی شما داشته باشیم. بدین منظور لازم است جهت فراهم نمودن طرح اولیه این موارد را تهیه کرده و در اختیار ما بگذارید:

  • چند عکس واضح از ابعاد مختلف آشپزخانه
  • متراژ دیوارها
  • سبک کابینت موردنظرتان(مدرن، کلاسیک، نئوکلاسیک)
  • متریال مورد نظر برای کابینت آشپزخانه(ام دی اف، هایگلاس، وکیوم، چوب و…)
  • رنگ موردنظرتان برای کابینت و صفحه روی کابینت

لازم به ذکر است اگر در مورد سبک، متریال و رنگ کابینت هنوز تصمیمی نگرفته یا دودل هستید می‌توانید از کارشناس طراحی کابینت ما کمک بخواهید. همه این موارد برای کمددیواری نیز صادق است.

مرحله دوم: برآورد قیمت کابینت آشپزخانه

پس از مشخص شدن تمامی مولفه‌های کابینت درخواستی شما، قیمت اولیه آن را با توجه به داده‌های در دسترس برآورد کرده و به شما اعلام می‌کنیم. لازم به ذکر است که هزینه حمل و نصب کابینت آشپزخانه نیز در این مرحله در نظر گرفته می‌شود؛ و در صورت موافقت طرفین مراحل بعدی شروع می‌شود.

مرحله سوم: اندازه گیری

در این مرحله کارشناس سازنده کابینت به محل رفته و اندازه‌گیری‌های دقیق را انجام می‌دهد.

مرحله چهارم: اجرای طرح 3D کابینت آشپزخانه و گرفتن تایید از مشتری

پس از برآورد هزینه و انجام اندازه‌گیری، طراح ما شروع به کار کرده و با توجه به ابعاد، متریال، سبک و رنگ درخواستی شما یک طرح به صورت سه بعدی ارائه می‌دهد. این طرح تا زمانی که مشتری کاملا از آن رضایت پیدا کند قابل تغییر است.

شاید برایتان جالب باشد چند مورد از تصاویر 3D که شرکت هونام تاکنون برای مشتریان خود مهیا کرده ببینید:

طرح‌های 3D کابینت آشپزخانه

طرح‌های 3D کمددیواری

مرحله پنجم و نهایی: ساخت کابینت آشپزخانه و نصب آن در محل

در این مرحله با توجه به طرح 3D نهایی و تایید شده توسط مشتری، ساخت کابینت شروع شده و سپس در محل نصب می‌شود. در ادامه چند نمونه کار انجام شده شرکت هونام در زمینه طراحی دکوراسیون و کابینت آشپزخانه را ببینید: