چگونه با کابینت ام دی اف سفید قهوه ای، آشپزخانه‌ای جذاب و جاودانه بسازیم؟

کابینت ام دی اف سفید قهوه ای

آیا کابینت ام دی اف سفید قهوه ای از مد افتاده است؟ به هیچ وجه! هنوز هم طرح کابینت ام دی اف سفید قهوه ای از مدل‌های پرطرفدار و ترند است. از سبک‌های مدرن و معاصر گرفته تا سبک‌های کلاسیک و سنتی همگی از این ترکیب رنگ جذاب بهره می‌برند.

این مطلب شامل ایده‌هایی است برای جذاب‌تر کردن آشپزخانه با کابینت ام دی اف سفید قهوه ای از طریق  هماهنگ کردن آن با دیوار، کفپوش، ویترین، جزیره یا سایر جزئیات دیگر در آشپزخانه که اکثر افراد به آنها توجه کافی نمی‌کنند. در انتها نیز تعدادی عکس کابینت ام دی اف سفید قهوه ای برای کمک بیشتر در طراحی آشپزخانه آورده‌ایم. همیشه راهکارهایی هوشمندانه و کم‌هزینه هستند تا دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه شما را زیبا و منحصربفرد کنند.

بررسی دقیق‌تر ترکیب سفید و قهوه ای

رنگ سفید می تواند یک رنگ فوق العاده جذاب برای استفاده در آشپزخانه باشد، زیرا به باز شدن فضا کمک می کند و باعث ایجاد حس روشنی و تمیزی می‌شود. همچنین به با تقریبا هر رنگ دیگری جفت می‌شود. سفید یک پایه خنثی عالی برای آشپزخانه با هر سبک داخلی است.

و اما قهوه ای خود یک رنگ همه‌کاره است که می‌توانید از آن برای تکمیل طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها استفاده کنید. علاوه بر اینکه لکه و آلودگی را نشان نمی‌دهد. بنابراین ترکیب دو رنگ سفید و قهوه ای در آشپزخانه راهی عالی برای تبدیل هر آشپزخانه به یک فضای جاودانه و شیک خواهد بود. هنوز هم صاحبان خانه از احساس نوستالژی و دلنشین در منازل خود استقبال می‌کنند.

در ادامه تصاویر و ویدئوی یکی از پروژه‌های کابینت ام دی اف سفید قهوه‌ای شرکت هونام را خواهید دید که با توضیحات مدیر پروژه همراه است.

راهکارهایی برای جذاب‌تر کردن جلوه کابینت سفید قهوه ای

ایده‌های زیادی برای بهبود طراحی آشپزخانه برای مدرن کردن ظاهر کابینت‌های قهوه‌ای وجود دارد. برای یادگیری بهترین روش های مدرن سازی کابینت آشپزخانه قهوه ای ادامه مطلب را بخوانید.

ایجاد عمق با کابینت ام دی اف سفید قهوه ای

می‌توانید ترکیب مساوی از رنگ قهوه ای و سفید را در طراحی آشپزخانه خود انتخاب کنید. در این صورت توصیه می‌کنیم کابینت‌های قهوه ای را در پایین و سفید را در بالا نگه دارید تا ظاهر را متعادل کنید. برای تلفیق بیشتر این دو رنگ، یک هود رنگ سفید با تزئینات قهوه‌ای، یا یک جزیره مرکزی با کابینت‌های پایه قهوه‌ای و میز سفید را امتحان کنید. دیوار سفید با پارکت همرنگ کابینت قهوه‌ای نیز برای ایجاد تعادل و تناسب بیشتر در آشپزخانه ایده خوبی است.

کابینت مدرن سفید قهوه ای با کفپوش لمینت قهوه ای

یکی از مزایای رنگ قهوه ای این است که در همه متریال‌های ساختمانی فراوان است. هم کابینت و هم کفپوش را می‌توان به سادگی با هم هماهنگ انتخاب کرد. مثل این آشپرخانه که کاملا مدرن است با کابینت ام دی اف سفید قهوه ای روشن، دیوار طوسی و کفپوش قهوه ای جلوه‌ای روشن و چشم‌نواز دارد. در کاتالوگ کفپوش لمینت می‌توانید همه رنگ‌ها و طرح‌های جدید و مد روز کفپوش لمینت را از طیف تیره تا روشن ببینید.

در این آشپزخانه از ام دی اف ترک agt و ام دی اف ایرانی آرین سینا و فرامید استفاده شده است. صفحه روی کابینت از جنس hpl و یونیت زیر ظرفشویی از جنس pvc کار شده است تا از نفوذ رطوبت و خراب شدن آن پیشگیری شود. عکس‌ها و اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه را در کابینت مدرن سفید قهوه ای ببینید.

کابینت مدرن سفید قهوه ای با دستگیره مخفی

دستگیره مخفی نهایت جلوه مدرن و مینیمال برای کابینت است. شما در ظاهر کابینت هیچ دستگیره‌ای مشاهده نمی‌کنید بلکه درب کابینت تنها با یک فشار باز می‌شود. در تصویر یک آشپزخانه مدرن با کابینت مدرن حجمی و پله‌ای مشاهده می‌کنید که به صورت قهوه ای پایین سفید بالا اجرا شده است. از ام دی اف سفید مات مارک agt ترکیه و ام دی اف فرامید ایران در بدنه و درب کابینت استفاده شده است.

 

عکس‌، ویدئو و توضیحات بیشتر در مورد این پروژه را در کابینت مدرن حجمی سفید قهوه ای ببینید.

 

کابینت سفید قهوه ای با ام دی اف هایگلاس

هایگلاس جلوه مدرن و براق کابینت‌های امروزی است. کابینتی شیشه‌ای با خاصیت بازتاب نور که تاثیر زیادی در دلباز شدن فضای آشپزخانه دارد. در این پروژه از mdf هایگلاس ترک با دستگیره‌های بسیار ساده استفاده شده است. در طرح این کابینت از دو رنگ سفید و قهوه ای به یک تناسب استفاده نشده بلکه رنگ سفید بیشتر است. این موضوع کاملا سلیقه‌ای است.

عکس‌ها و اطلاعات بیشتر در مورد این آشپزخانه را در پروژه کابینت مدرن سفید قهوه ای ببینید.

چه دستگیره‌هایی برای کابینت سفید قهوه ای مناسبند؟

دستگیره‌های برنجی یا نقره‌ای بهترین انتخاب برای کابینت MDF سفید قهوه ای هستند. در سبک کلاسیک دستگیره طلایی یا کروم براق بهترین انتخاب هستند. همچنین در طرح‌های مدرن با کمترین جزئیات، می‌توانید از دستگیره‌های مخفی و فشاری برای کابینت استفاده کنید. انتخاب یراق‌آلات و دستگیره کابینت موردی است که باید حتما هنگام سفارش ساخت کابینت آشپزخانه در نظر بگیرید.

 

طرح دیوار آشپزخانه با کابینت MDF سفید قهوه ای

اگر قصد رنگ کردن دیوار آشپزخانه را دارید بهترین پیشنهاد رنگ خاکستری تیره، خاکستری روشن، سفید و بژ است که به بهترین وجه با رنگ قهوه ای ترکیب می‌شوند. همچنین برای کاشی بین کابینتی بهترین انتخاب الگوی آجری سفید یا تلفیق سفید و قهوه‌ای است.

کابینت ام دی اف سفید قهوه ای

بهترین صفحه کابینت برای کابینت سفید قهوه ای

اصولا در طراحی‌های مدرن که از تعدد رنگ اجتناب می‌کنند از صفحه کابینت سفید استفاده می‌کنند. اما انواع صفحات گرانیت، مرمر و کوارتز با رگه‌های متناسب با رنگ قهوه‌ای با این مدل کابینت هماهنگ می‌شوند.

کابینت ام دی اف سفید قهوه ای روشن

قهوه ای روشن در ترکیب با سفید فضایی امروزی ایجاد می‌کند که با جزیره و لوسترهای مدرن به نهایت جذابیت خواهد رسید. هماهنگ کردن اشیای دیگر آشپزخانه با طرح کابینت ام دی اف سفید قهوه ای روشن بسیار راحت است.

کابینت ام دی اف سفید قهوه ای

کابینت ام دی اف سفید قهوه ای روشن با کفپوش بتنی

کفپوش بتنی یا طرح بتن یک انتخاب جذاب برای این است که کنار کابینت ام دی اف سفید قهوه ای روشن قرار بگیرد. انواع رنگ بتنی و طیف خاکستری مکمل خیلی خوبی برای قهوه‌ای هستند. این می‌تواند ایده ستودنی دیگری باشد که می‌توانید برای هماهنگ کردن کابینت‌های آشپزخانه با کفپوش استفاده کنید.

کابینت ام دی اف سفید قهوه ای سوخته

قهوه ای تیره که در بین مردم به قهوه ای سوخته هم معروف است، هنگام ترکیب با رنگ سفید در آشپزخانه بیشتر فضایی کلاسیک ایجاد می‌کند. کابینت ام دی اف سفید قهوه ای سوخته با کفپوش قهوه ای تیره بسیار جذاب و هماهنگ است. به خصوص اگر از دستگیره‌ها و یراق‌آلات نقره‌ای یا طلایی براق استفاده کنید.

کابینت ام دی اف سفید قهوه ای

کابینت ام دی اف سفید قهوه ای سوخته با کفپوش قهوه ای تیره

کفپوش قهوه ای تیره که می‌تواند پارکت یا لمینت باشد، جذابیت کابینت سفید و قهوه‌ای را افزایش می‌دهد. وقتی چنین انتخابی کردید بهتر است دیوارهای آشپزخانه سفید باشند. دیوار سفید زمینه‌ای مناسب برای نصب کابینت‌های تیره مثل کابینت ام دی اف سفید قهوه ای سوخته است.

 

پروژه‌های اجرا شده طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه توسط شرکت هونام

 

کابینت نئوکلاسیک قهوه ای سوخته با صفحه و جزیره سفید

یکی از بهترین راهکارها برای ترکیب دو رنگ سفید قهوه ای این است که کابینت قهوه ای را با جزیره سفید نصب کنید. این ایده خصوصا با کابینت نئوکلاسیک بسیار شیک و جذاب است. کفپوش قهوه‌ای، دیوار سفید و صفحه روی کابینت سفید نیز ظاهر کلی طرح آشپزخانه را دگرگون می‌کنند.

کابینت ام دی اف سفید قهوه ای

کابینت آشپزخانه سفید قهوه ای با دیوارهای خاکستری

اولین راه باشکوه برای زیباسازی آشپزخانه، رنگ آمیزی دیوار با رنگ خاکستری است. هنگامی که رنگ خاکستری را به دیوارها اضافه کردید، کابینت‌ها را نصب کنید و تغییرات برجسته را در آشپزخانه خود مشاهده کنید. این طرح رنگی از دیوارهای خاکستری و کابینت آشپزخانه قهوه ای می‌تواند در کنار هم عالی به نظر برسد. دیوارهای خاکستری با  انواع کابینت تیره و روشن هماهنگ هستند.

عکس کابینت ام دی اف سفید قهوه ای

در این بخش تعدادی عکس کابینت ام دی اف سفید قهوه ای برای ایده بیشتر جمع‌آوری کرده‌ایم. برای ایده‌های جذاب طراحی داخلی آشپزخانه بهترین راه دیدن عکس آشپزخانه‌های مدرن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب وبلاگ

راهنمای انتخاب مدل کاغذ دیواری پذیرایی جدید بر اساس ترندهای جدید سال 1402

مدل کاغذ دیواری پذیرایی جدید مدل کاغذ دیواری پذیرایی جدید باید کاربردی و مطابق با سلیقه کل اعضای خانواده باشد. کاربردی یعنی قابل شستشو بوده ...
ادامه مطلب

11 طرح جدید کاغذ دیواری طرح سنگ، چوب، آجر، طرح گل، راه راه، گل درشت، گل‌ریز

انتخاب طرح جدید کاغذ دیواری برای پذیرایی، اتاق خواب والدین و کودکان و نوجوانان می‌تواند تغییر چشمگیری در خانه شما ایجاد کند. حالا اینکه چه ...
ادامه مطلب

انواع درب ضد سرقت جدید بر اساس قیمت، یراق آلات و میزان برجستگی طرح روی درب

انواع درب ضد سرقت را می‌توان از زوایای متعددی بررسی کرد. انواع درب ورودی ضد سرقت از لحاظ قیمت، قطعات و یراق آلات، محل تولید، ...
ادامه مطلب

کابینت آشپزخانه جدید 1402، ایده‌های بکر و خلاقانه

اگر به دنبال ایده‌های جذاب برای کابینت آشپزخانه جدید هستید این مقاله برای شماست. با این عکسها و مطالب قطعا ایده بهتری به شما الهام ...
ادامه مطلب

جدیدترین طرح های لمینت کف ترند سال 2022

راهنمای جامع انتخاب طرح های لمینت کف برای منزل و محل کار طرح های لمینت کف قبلا ساده و محدود بودند. اما با گذشت زمان ...
ادامه مطلب

کابینت نئوکلاسیک چیست؟ کابینت کلاسیک اما با تجملات و تزئینات کمتر!

اینکه کابینت نئوکلاسیک چیست و آیا به درد آشپزخانه ما می‌خورد یا نه سوال بسیاری از متقاضیان خرید و ساخت کابینت آشپزخانه است. بحث کابینت ...
ادامه مطلب

محصولات پرفروش

محصولات و خدمات

×

بازدیدکننده گرامی

اگر نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر دارید میتوانید با مدیر سایت تماس بگیرید!

× سوالی دارید؟