خدمات مهندسی و عمرانی شرکت ابنیه سازان هونام

ابنیه سازان هونام

طراح و مجری تخصصی پروژه های ساختمانی

ما معتقدیم که طرح و اجرای اصولی پروژه های ساختمانی منطبق بر آیین نامه های فنی،به قطع تنها راه جلوگیری از اتلاف سرمایه های شخصی و ملی است و همچنین طراحی به روز و اقتصادی پروژه های عمرانی، نوسازی و بازسازی به قطع ارزش افزوده هر پروژه ای خواهد بود.لذا مجموعه هونام با بهره مندی از مهندسین جوان ،با تجربه، خوش سلیقه  و به روز و با شناخت کافی بر متریال و سیستم های به روز دنیا در کنار شما خواهد بود تا در عین همراهی شما در پروژه های مد نظرتان،بتوانیم درراستای توسعه صنعت ساختمان توام با شناخت و علم ،گام های موثری برداریم. خدمات مهندسی ما شامل طراحی سازه، اجرای سازه و بازسازی است.

طراحی سازه

طراحی سازه

طراحی سازه یکی از شاخه های مهندسی است که باید با تعامل و همفکری کلیه عوامل درگیر در طراحی و اجرای یک ساختمان انجام شود. سه هدف اصلی طراحی سازه ایمنی، عملکرد مطلوب و پایایی ساختمان نهایی است.

در اکثر موارد یکی از آیتم های مهم برای کارفرما قیمت مناسب پروژه است. لذا طراح سازه باید در طراحی خود اقتصادی بودن هزینه های اجرای سازه را نیز در نظر بگیرد. به گونه ای که در نهایت هزینه تمام شده مطابق با بودجه در نظر گرفته شده توسط کارفرما یا لااقل با اختلاف خیلی کم تخمین زده شود.

وجود گسل های فراوان، کشور ما ایران را تبدیل به یک کشور زلزله خیز کرده است. لذا طراحی اصولی و رعایت حداقل استانداردهای لازم هنگام طراحی و اجرای سازه اهمیت فوق العاده ای دارد.

گروه فنی مهندسی ابنیه سازان هونام همواره در تلاش است تا مطابق با آخرین ویرایش آیین نامه ها و مقررات ملی ساختمان و حذف طراحی های غلط و غیر اصولی سازه هایی با کیفیت، ایمن و اقتصادی طراحی کند.

شرکت هونام همچنین پیش از شروع پروژه خدمات مشاوره ای و فنی لازم را به کارفرما در جهت بهبود کیفیت ساخت و ساز و انتخاب سیستم سازه ای مناسب ارائه می دهد.

اجرای سازه

پس از طراحی نوبت به اجرای سازه می رسد. تیم مجرب اجرایی شرکت هونام صفر تا صد کلیه مراحل ساختمان سازی اعم از تخریب، گودبرداری، اجرای فونداسیون، اسکلت و …  را با دقت عمل و سرعت بالا به انجام می رساند.

روش اجرای سازه(بنتی، فلزی، آجری، چوبی یا…) تاثیر چشمگیری در مقاومت ساختمان نهایی دارد. تصمیم در مورد روش اجرای پروژه به شرایط آب و هوایی محل پروژه و کیفیت مصالح به کار رفته بستگی دارد.

در زمینه اجرای سازه، کیفیت متریال های ساختمانی، داشتن برنامه دقیق برای اجرای پروژه و روحیه تیمی عوامل اجرایی پروژه همواره مورد توجه اکیپ اجرایی مجموعه مهندسی هونام بوده است.

بازسازی و تعمیرات ساختمان

بازسازی

بازسازی ساختمان به دلالیل مختلفی انجام می شود. زمانی از عمر ساختمان خیلی نگذشته است، اما مالک آن علاقه مند است که تغییراتی در دکوراسیون داخلی منزل انجام دهد.گاهی نیز بازسازی به دلیل خرابی هایی است که ایجاد شده اند و باید به موقع اقدام کرد که این خرابیها در لوله کشی و جاهای مختلف ساختمان اتفاق نیفتد.

سازه ها به مرور زمان افت می کنند و نیاز به بازسازی و تعمیرات دارند. بازسازی می تواند کلی یا جزئی بوده و باید کاملا مطابق با سلیقه کارفرما صورت گیرد. تجربه پیمانکار بازسازی ساختمان در کیفیت اجرای تعمیرات نقش اساسی دارد.

برای اینکه تغییرات در سقف، دیوار و کف پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه و به طور کلی تغییرات برای زیبایی ساختمان به درستی انجام شود و نتیجه مطلوب حاصل شود درگام اول به یک طرح اولیه زیبا و بر اساس فضای موجود نیاز است. این کار را به دست مهندسین با تجربه و کارآمد ما بسپارید.

چرا باید شرکت هونام را به عنوان پیمانکار ساختمان خود انتخاب کنیم؟

گروه فنی و مهندسی ابنیه سازان هونام، با برخورداری از بهترین نیروهای متخصص جوان، فعال و با سابقه در زمینه های طراحی، محاسبات سازه، اجرا و انواع فعالیت های مختلف ساختمانی در زمینه بازسازی و مقاوم سازی و زیباسازی ساختمان های قدیمی اداری، مسکونی و بازسازی مغازه در تمامی نقاط شهرفعالیت دارد.

پیمایش به بالا
×

بازدیدکننده گرامی

اگر نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر دارید میتوانید با مدیر سایت تماس بگیرید!

× سوالی دارید؟