ابنیه سازان هونام
جستجو
Close this search box.
ابنیه سازان هونام

انواع درب اتاق خواب|درب MDF و درب HDF و درب ملامینه + کاتالوگ و قیمت

درب چوبی اتاقی لوکس

انواع درب اتاق خواب و سرویس بهداشتی هونام

انواع درب اتاق و درب داخلی ساختمان را بر اساس ساختار داخلی و جنس رویه آنها انتخاب کنید. شرکت هونام مرکز تولید انواع درب داخلی ساختمان در تهران است که محصولات خود را به سراسر ایران عرضه می‌کند. تفاوت عمده درب‌های داخلی هونام در جنس بدنه و نوع روکش آنها است. قیمت انواع درب اتاق خواب تولیدی شرکت هونام نیز براساس نوع روکش پرس شده روی درب در مرحله نهایی تولید درب تعیین می‌شود.

بهترین نوع درب اتاق خواب در بازار

اگر قصد خرید بهترین نوع درب اتاق خواب را دارید در این مطلب با ما همراه باشید تا با ساختار کلی درب‎های هونام آشنا شوید. سپس با اطمینان بیشتری اقدام به خرید درب داخلی برای ساختمان خود کنید.

در صورتی که نیاز به مشاوره حضوری دارید یا علاقه‌مند به بازدید از مدلهای پرفروش درب داخلی هونام هستید با شماره 02126305733 تماس بگیرید.

درب‌های اتاقی هونام از چه ساخته شده‌اند؟

انواع درب اتاق شرکت هونام از سه بخش اصلی ساخته می‎شوند:

  • کلاف چوبی
  • هانیکام یا یونولیت درون کلاف چوبی
  • روکش درب

کلاف چوبی

کلاف چوبی در واقع اسکلت اصلی درب است که یا با چوب روس خشک یا چوب سفید تبریز کار می‌شود. در درب‌های تولید شرکت هونام از چوب روس استفاده می‌شود که از فشردگی و مقاومت بیشتری برخوردار است. این چوب در نهایت موجب استحکام بیشتر درب خواهد شد. همچنین برای دوام بیشتر این کلاف در ناحیه لولا، پایین درب و اطراف قفل به صورت دوبل اجرا می‌شود.

ساختار انواع درب اتاق

هانیکام یا یونولیت فشرده

داخل کلاف چوبی با شبکه زنبوری هانیکام یا یونولیت فشرده(نوع سوپر) پر می‌شود. پر کردن داخل کلاف با یونولیت فشرده با دانسیته بالا موجب میشود درب عایق صدا و حرارت شود. همچنین در دراز مدت از تاب برداشتن یا تغییر شکل درب جلوگیری می‌کند.

بائو انواع درب اتاق

درب mdf

قسمت پایین درب داخلی مدل سوپر هونام با موم ضد آب پوشیده می‌شود که این موضوع درب را در برابر نفوذ آب و نم کشیدن در محیط‌های مرطوب مثل سرویس بهداشتی ایمن می‌کند.

درب mdf ضد آب

نکته مهم: بنا به درخواست مشتری داخل درب شبکه‌ای از جنس فیبر قابل اجرا است که در نهایت درب را ضخیم‌تر و سنگین‌تر می‌کند.

انواع روکش درب‌های اتاقی هونام

در نهایت روکش درب در هر دو سمت پرس شده و در واقع تفاوت دربها در کاتالوگ درب داخلی هونام در جنس روکش آنهاست که MDF، HDF، HPL، ABS یا چوبی هستند. انواع درب اتاق خواب تولیدی شرکت هونام بر اساس جنس روکش به شرح زیر هستند:

  • MDF
  • HDF
  • HPL
  • ABS

اطلاعات کامل در مورد مشخصات فنی این دربها را در ادامه بخوانید.

درب MDF اتاق خواب

ام دی اف یکی از فرآورده های چوبی است که استحکام و طول عمر بسیار زیادی دارد. MDF یک متریال پر کاربرد در صنعت ساختمان سازی در سال های اخیر است. بیشترین کاربرد MDF در کابینت و انواع درب ساختمانی است. ضخامت ورق MDF استفاده شده در درب‌های ام دی اف اتاق خوابی هونام 5،8 یا 12 میلیمتر است که مشتری هنگام خرید آن را انتخاب می‌کند.

درب mdf

روکش درب MDF اتاق خواب

مرحله نهایی در تولید درب MDF اتاقی و سرویس بهداشتی می‌تواند یکی از سه روال زیر باشد:

  • رنگ پوششی
  • روکش چوب
  • روکش PVC

درب MDF اتاق خواب با رنگ پوششی

ام دی اف پرس شده روی دربها می‌تواند طرح‌دار یا ساده باشد. طرح روی MDF توسط دستگاه CNC ایجاد می‌شود. سپس عمل رنگ‌کاری روی درب اتاقی انجام می‌شود. رنگ روی درب اتاق MDF بسته به انتخاب مشتری می‌تواند هر رنگی باشد.

کاتالوگ درب‌های MDF هونام

درب MDF اتاق خواب با روکش چوب

در درب‌های اتاقی ام دی اف روکش چوب با انواع چوب بلوط، راش، ملچ یا گردو روی ام دی اف پرس خورده سپس رنگ می‌شود. رنگ مورد استفاده در این درب‌ها رنگ پلی یورتان(پلی اورتان) است. این رنگ در مقابل رطوبت مقاومت بی‌نظیری دارد.

درب MDF اتاق خواب با روکش PVC

در این روش روکش PVC با ضخامت 0/13 ، 0/20 یا 0/4 روی ام دی اف پرس می‌شود. در این روش تمام قسمت‌های درب به صورت کامل وکیوم می‌شود. روکش PVC مقاومت درب در برابر رطوبت و نفوذ آب را به شکل قابل توجهی زیاد می‌کند. برای همین مناسب استفاده برای سرویس بهداشتی است که روزانه در معرض رطوبت بیشتری قرار می‌گیرد.

نمونه روکشهای PVC قابل اجرا روی دربهای داخلی ام دی اف با طرحهای چوبی و سوپرمات را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

انواع درب اتاق روکش pvc

قیمت درب ام دی اف اتاق خواب

شما میتوانید انواع درب MDF هونام را به صورت نقد یا اقساط خریداری کنید. برای اطلاع از شرایط خرید و قیمت درب ام دی اف اتاق خواب با شماره ۰۲۱۲۶۳۰۵۷۳۳  تماس بگیرید.

درب mdf

 درب HDF اتاق خواب

رویه درب اچ دی اف که دارای طرح‌های از پیش تعیین شده است روی کلاف چوبی درب پرس می‌شود. درب HDF اتاق خواب نسبت به درب‌های ام دی اف مقاومت و کیفیت کمتری دارد. در نتیجه قیمت درب اچ دی اف نیز از قیمت درب ام دی اف اتاق خواب کمتر است.

انواع درب اتاق اچ دی اف در مرحله آخر رنگ شده یا با روکش PVC کاور می‌شود. رنگ پلی اورتان یا روکش پی وی سی روی درب HDF اتاقی به منظور بالا بردن مقاومت آن در برابر رطوبت انجام می‌شود. رنگ پوششی به منظور تغییر رنگ درب بنا به سلیقه مشتری نیز انجام می‌شود.

قیمت درب اچ دی اف اتاق خواب

شما میتوانید انواع درب HDF هونام را به صورت نقد یا اقساط خریداری کنید. برای اطلاع از شرایط خرید و قیمت درب اچ دی اف اتاق خواب با شماره ۰۲۱۲۶۳۰۵۷۳۳  تماس بگیرید.

کاتالوگ درب‌های HDF هونام

درب اچ دی اف ارزان قیمت

اگر قصد خرید درب اچ دی اف ارزان قیمت دارید می‌توانید از روکش پی وی سی یا رنگ پلی اورتان صرفنظر کنید و تنها به رویه اچ دی اف پرس شده روی کلاف اصلی درب بسنده کنید.

درب ملامینه اتاق خواب(HPL)

رویه HPL یا ملامینه خود دارای رنگ‌های متنوع است و نیاز به رنگ کردن یا روکش خوردن در مرحله نهایی را ندارد. برای انتخاب رنگ انواع درب اتاق ملامینه فقط محدود به رنگ‌های از پیش تعیین شده رویه ملامینه هستید.

کاتالوگ درب‌های ملامینه هونام

قیمت درب ملامینه اتاق خواب

شما میتوانید انواع درب ملامینه هونام را به صورت نقد یا اقساط خریداری کنید. برای اطلاع از شرایط خرید و قیمت درب ملامینه اتاق خواب با شماره ۰۲۱۲۶۳۰۵۷۳۳  تماس بگیرید.

درب داخلی با رویه ABS

در این نوع درب، رویه‌ای از جنس ABS روی کلاف درب پرس می‌شود. رویه ABS نیز مانند اچ پی ال خود رنگ است و فقط با رنگ‌های مشخص خود ارائه می‌شود. متریال ABS شامل پلیمرهای مصنوعی است که خاصیت ضد آب بودن دارند. درب های داخلی ABS می‌توانند یکی از گزینه‌های مناسب برای درب حمام و سرویس بهداشتی باشند.

کاتالوگ درب‌های ABS هونام

قیمت انواع درب اتاق خواب

قیمت انواع درب اتاق خواب بسته به نوع روکش درب متفاوت است. کلاف چوبی و ساختار داخلی درب‌های داخلی هونام تقریبا ثابت و روکش پرس شده روی کلاف متنوع است. قیمت انواع درب اتاق خواب هونام را بر اساس قیمت ام دی اف، اچ دی اف، اچ پی ال یا نوع روکش پی وی سی یا روکش چوب محاسبه می‌کنند.

امکان خرید قسطی درب‌های اتاقی شرکت هونام این مزیت را دارد که می‌توانید بهترین درب داخلی با امکانات کامل را خریداری کنید بدون اینکه نگرانی بابت پرداخت هزینه درب داشته باشید.

انتخاب انواع درب اتاق خواب و سرویس بهداشتی

آگاهی از ساختار درونی و بیرونی درب اتاق، به انتخاب از میان انواع درب اتاق خواب و سرویس بهداشتی کمک بیشتری می‌کند. امید داریم مطالب این مقاله در این زمینه برای شما مفید واقع شده باشد.

مشاوره حضوری و بازدید از درب‌های تولید شده و آماده در نمایشگاه دائمی شرکت هونام نیز در زمینه انتخاب بهترین نوع درب اتاق خواب متناسب با نیازتان کمک زیادی می‌کند.

مزیت مهم درب‌های اتاقی شرکت هونام این است که امکان خرید به صورت قسطی برای کارمندان دولتی و خرید با چک صیادی برای افراد دیگر فراهم شده است.

کاتالوگ درب داخلی هونام

در صورت تمایل از کاتالوگ درب‌های داخلی هونام در سایت دیدن کنید. کاتالوگ انواع درب اتاقی و سرویس بهداشتی هونام بر اساس جنس روکش به شرح زیر است:

 در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد انواع درب اتاق یا قیمت انواع درب اتاق خواب با ما تماس بگیرید یا در واتسپ پیام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب وبلاگ

کاغذ دیواری اتاق کودک، دخترانه و پسرانه، ساده و اسپرت، طرح فیل و خرس و کیتی

انواع متنوع طرح کاغذ دیواری اتاق کودک انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک برای والدین کار بسیار جذاب و شیرینی است. چون اتاق نوجوان و جوانان ...
ادامه مطلب

درب اتاق خواب جدید، از مدرن تا کلاسیک، انواع درب اتاق خواب مدرن

برگزیدن درب اتاق خواب جدید انتخاب سختی است و باید با کاتالوگ انواع مدل در اتاق خواب جدید آشنا بود. گزینه‌های این انتخاب گسترده است ...
ادامه مطلب

اجرای ساختمان از صفر تا صد | ویدئوهای پروژه شهرک دیان واقع در سیاهرود

اجرای ساختمان به روش مدیریت پیمان یکی از بهترین روش‌های ساختمان‌سازی است. در روش مدیریت پیمان، کارفرما تمام هزینه‌های اجرای ساختمان از صفر تا صد ...
ادامه مطلب

نکات مهم در خرید درب ضد سرقت

راهنمای جامع خرید درب ضد سرقت سارقین دائما در حال یافتن راه‌های جدید برای نفوذ هستند. نکات مهم در خرید درب ضد سرقت به همین ...
ادامه مطلب

بهترین در ضد سرقت ایرانی | مشخصات کامل، کاتالوگ و قیمت

بهترین در ضد سرقت در ایران کدام است؟ بهترین در ضد سرقت چیست؟ چه خصوصیاتی دارد؟ قیمت بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی چقدر است؟ ...
ادامه مطلب

کاغذدیواری پذیرایی کوچک را چگونه انتخاب کنیم؟

کاغذدیواری پذیرایی کوچک تصمیمی مناسب و اطمینان‌بخش برای زینت‌بخشی بخش‌های متعدد موجود در هر منزل‌ است. کاغذدیواری مناسب پذیرایی کوچک در هر خانه متناسب با ...
ادامه مطلب

محصولات پرفروش

محصولات و خدمات

×

بازدیدکننده گرامی

اگر نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر دارید میتوانید با مدیر سایت تماس بگیرید!

× سوالی دارید؟