انواع کاغذ دیواری پشت تلویزیون جدیدترین مدلهای 1402

انواع کاغذ دیواری پشت تلویزیون

جدیدترین مدلهای کاغذ دیواری سال 1400

انواع کاغذ دیواری پشت تلویزیون جدیدترین اتفاقی هستند که در دکوراسیون داخلی رقم خورده است. تلویزیون نقطه کانونی دکوراسیون بیشتر خانه‌ها است و هر ایرانی لااقل یک تلویزیون در منزل خود دارد. به همین دلیل امسال به تزئین دیوار پشت تلویزیون توجه ویژه‌ای صورت گرفته است.

ایده‌های مختلفی برای تزئین دیوار پشت تلویزیون وجود دارند اما محبوب‌ترین آنها استفاده از انواع کاغذ دیواری پشت تلویزیون است. با انتخاب یک کاغذدیواری مناسب و جذاب برای پشت تلویزیون فضای منزل خود را کاملا منحصر به فرد و دوست داشتنی کنید.

انواع کاغذ دیواری پشت تلویزیون

انواع کاغذ دیواری پشت تلویزیون

انتخاب کاغذ دیواری در ابتدا سخت به نظر می‌رسد. ولی با کسب آگاهی بیشتر در این زمینه کاری بسیار آسان و لذت بخش خواهد بود. در این مقاله به نکات کلیدی در مورد رنگ کاغذ دیواری مدرن اشاره شده است. در نهایت نیز می‎‌توانید پرسشهای خود را مطرح کنید.

 انواع کاغذ دیواری موجود در بازار برای پشت تلویزیون به طول کلی شامل موارد زیر هستند:

  • کاغذ دیواری تیره برای پشت تلویزیون
  • کاغذ دیواری مدرن پشت تلویزیون
  • کاغذ دیواری کلاسیک پشت تلویزیون
  • کاغذ دیواری پشت تلویزیون ساده
  • کاغذ دیواری برجسته پشت تلویزیون
  • کاغذ دیواری طرح سنگ پشت تلویزیون

کاغذ دیواری تیره برای پشت تلویزیون

کاغذ دیواری مدرن پشت تلویزیون

اگر از داشتن یک سینمای خانگی کوچک در منزل خود لذت می‌برید یک کاغذ دیواری با رنگ تیره برای پشت تلویزیون خود استفاده کنید. کاغذ دیواری تیره مثل مشکی یا سورمه‌ای یا سبز لجنی باعث می‌شود صفحه تلویزیون واضح‌تر و روشن‌تر به نظر برسد.

انتخاب کاغذ دیواری تیره برای پشت تلویزیون یک کار جسورانه است و مشکلاتی نیز به همراه دارد. از جمله اینکه وقتی تلویزیون خاموش است ممکن است دیده نشود. البته برای افرادی که به دنبال یک فضای شیک و متفاوت هستند این موضوع اصلا مهم نیست.

انواع کاغذ دیواری پشت تلویزیون

اغلب از کاغذ دیواری تیره برای پشت تلویزیون در اتاق خواب استفاده می‌کنند. همچنین در خانه‌های رو به آفتاب و پر نور انواع کاغذ دیواری پشت تلویزیون با رنگهای تیره به تعادل نور در فضا کمک شایانی می‌کند.

سخن آخر اینکه یک صفحه سیاه روی دیوار سفید بدون شک قدیمی شده است. استفاده از کاغذ دیواری تیره برای پشت تلویزیون کنتراست تلویزیون با دیوار را کاهش داده و ترکیب جالب‌تری به شما خواهد داد.

کاغذ دیواری مدرن پشت تلویزیون

کاغذ دیواری مدرن پشت تلویزیون

یکی از انواع کاغذ دیواری پشت تلویزیون طرح مدرن است. در انتخاب رنگ کاغذ دیواری مدرن هیچ محدودیتی ندارید. رنگهای روشن، تیره یا خنثی با طرحهای متنوع و جذاب در آلبوم‌های کاغذدیواری ممکن است شما را گیج کند.

کاغذ دیواری مدرن پشت تلویزیون معمولا ساده یا دارای طرح‌های هندسی یا ابر و بادی است. این مدل کاغذ دیواری مخصوص دکوراسیون مدرن است. کاغذ دیواری مدرن پشت تلویزیون اغلب رنگ‌های شاد و روشن دارند و منجر به ایجاد محیطی صمیمی و دلنشین در خانه می‌شوند.

مزیت کاغذ دیواری رنگ روشن برای پشت تلویزیون

کاغذ دیواری مدرن با رنگ روشن، تلویزیون را به مرکز جاذبه و نقطه کانونی دکوراسیون منزل تبدیل می‌کند. رنگ‌های روشن نور را منعکس می‌کنند و اتاق را بزرگ‌تر نشان می‌دهند. کاغذ دیواری مدرن پشت تلویزیون همیشه روشن نیست و می‌تواند تیره هم باشد. اما رنگ روشن آن برای اتاق نشیمن و رنگ تیره برای اتاق خواب مناسب‌تر هستند.

کاغذ دیواری کلاسیک پشت تلویزیون

اگر کودک خردسال در خانه دارید بهترین انتخاب برای شما رنگ‌های گرم و نشاط‌‌بخش است. چرا که کودکان مدت بیشتری از تلویزیون برای تماشای برنامه مورد علاقه خود یا بازی کردن استفاده می‌کنند. حتی بهتر است برای انتخاب رنگ نظر آنها را نیز جویا شوید.

یک پیشنهاد!

اگر از کاغذ دیواری روشن و مدرن برای پشت تلویزیون استفاده کرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم میز تلویزیون کوتاه و ساده بخرید و روی آن را با گلدان‌های بلند تزئین کنید. این کار را می‌توانید زمانی که تلویزیون را به دیوار نصب کرده‌اید هم انجام دهید.

دکوراسیون سبک ساحلی با کاغذ دیواری مدرن پشت تلویزیون

در دکوراسیون سبک ساحلی از رنگ آبی و کرمی و شنی استفاده می‌شود. اگر خانه‌ای رو به دریا یا با منظره دریا دارید کاغذ دیواری پشت تلویزیون به رنگ شنی با دانه‌های ریز و روشن منظره ساحل دریا را تداعی کرده و جذابیت دکوراسیون منزل شما را دو برابر می‌کند.

کاغذ دیواری کلاسیک پشت تلویزیون

کاغذ دیواری کلاسیک پشت تلویزیون

کاغذ دیواری کلاسیک پشت تلویزیون همانطور که از نامش پیداست در دکوراسیون کلاسیک و سنتی کاربرد دارد. انواع کاغذ دیواری پشت تلویزیون با سبک کلاسیک اغلب رنگ خنثی مثل کرمی، صدفی، عاجی، طوسی یا بژ دارد. کاغذ دیواری کلاسیک پشت تلویزیون معمولا با طرح‌های اسلیمی یا گل داماسک آراسته شده و در مجموع یک ظاهر دوست داشتنی به دیوار شما می‌دهد.

کاغذ دیواری کلاسیک پشت تلویزیون

در انتخاب کاغذ دیواری سبک کلاسیک باید دقت بیشتری کنید چون عموما طرح‌های شلوغ دارند و برای خانه‌های بزرگ مناسب هستند. اگر سالن کوچکی دارید بهتر است کاغذ دیواری کلاسیک پشت تلویزیون را فقط برای همان دیوار پشت تلویزیون استفاده کنید و برای بقیه دیوارها طرح‌های ساده‌تری برگزینید.

کاغذ دیواری کلاسیک پشت تلویزیون

یکی از انواع کاغذ دیواری پشت تلویزیون، کاغذ دیواری‌هایی با سبک کلاسیک و طرح برجسته است. برخی مردم این مدل کاغذ دیواری را کاغذ دیواری سلطنتی نیز می‌نامند. چون ظاهری فوق لوکس و مجلل به منزل می دهد. در مورد کاغذ دیواری برجسته در ادامه صحبت خواهیم کرد.

انواع کاغذ دیواری پشت تلویزیون با رنگ خنثی

اگر زیاد اهل ریسک نیستید کاغذ دیواری با یک رنگ خنثی را انتخاب کنید. در این صورت هم تلویزیون را در نقطه مرکزی خانه قرار می‌دهید و هم می‌توانید دیوار پشت تلویزیون را با قاب عکس یا تابلوهای نقاشی تزئین کنید.

انواع کاغذ دیواری پشت تلویزیون

مزیت دیگر رنگ خنثی برای کاغذ دیواری این است که به راحتی با هر رنگ دیگری ترکیب می‌شود. بنابراین تغییر مبلمان و رنگ دکوراسیون در آینده با سهولت بیشتر انجام می‌شود.

کاغذ دیواری پشت تلویزیون ساده

کاغذ دیواری پشت تلویزیون ساده

کاغذدیواری‌های شلوغ و پر نقش و نگار تمرکز برخی افراد را حین تماشای تلویزیون از بین می‌برند باعث حواس پرتی آنان می‌شوند. اگر جز این دسته افراد هستید بهتر است از کاغذ دیواری پشت تلویزیون ساده استفاده کنید.

همچنین اگر تماشای طولانی مدت تلویزیون چشم شما را خسته می‌کند پیشنهاد می‌کنیم برای تزئین دیوار پشت تلویزیون از کاغذدیواری‌هایی با طرح‌های ساده استفاده کنید. چون شلوغی طرح کاغذ دیواری این خستگی را حین تماشا مضاعف می‌کند.

انواع کاغذ دیواری پشت تلویزیون ساده، یا کاملا ساده و بدون طرح هستند یا طرح‌های بسیار کمرنگ و ریز دارند. با ورق زدن آلبوم‌های کاغذ دیواری حتما چند نمونه از آنها را خواهید پسندید.

کاغذ دیواری برجسته پشت تلویزیون

کاغذ دیواری برجسته پشت تلویزیون

انواع کاغذ دیواری پشت تلویزیون چه مدرن باشند چه کلاسیک می‌توانند طرح برجسته نیز داشته باشند. کاغذ دیواری برجسته پشت تلویزیون طرفداران زیادی دارد. چون ظاهر جالب توجه کاغذ دیواری برجسته آن را از کاغذدیواری های قدیمی متمایز می‌کند و با لمس آن متوجه برجستگی نقش‌های روی آن خواهید شد.

از کاغذ دیواری برجسته پشت تلویزیون بیشتر در خانه‌های کلاسیک و لوکس استفاده می‌کنند. چون طرح‌های کلاسیک پتانسیل فوق‌العاده‌ای برای برجسته شدن دارند. جنس کاغذ دیواری برجسته از الیاف طبیعی چون ابریشم یا مخمل است. گاهی از الیاف مصنوعی در ساخت آن نیز استفاده می‌شود.

کاغذ دیواری برجسته اغلب با کاغذ دیواری سه بعدی اشتباه گرفته می‌شود. در صورتی که این دو کاملا با هم متفاوت هستند. منظور از انواع کاغذ دیواری پشت تلویزیون سه بعدی طرح آن است نه برجسته بودن آن! کاغذ دیواری سه بعدی به گونه‌ای است که وقتی از راه دور آن را تماشا می‌کنید برجسته به نظر می‌رسد.

مزایای کاغذ دیواری طرح برجسته برای پشت تلویزیون

انواع کاغذ دیواری پشت تلویزیون

برخی از انواع کاغذ دیواری برجسته دست ساز و بسیار گران‌قیمت هستند و دوام آنها از بقیه انواع کاغذ دیواری پشت تلویزیون بیشتر است. کاغذ دیواری‌های برجسته در خانه‌های بسیار مجلل و باشکوه دیده می‌شوند. هماهنگ کردن رنگ و طرح کاغذ دیواری با پارچه مبلمان یا کوسن‌ها جلوه فوق العاده لوکس و متفاوتی به منزل شما می‌دهد.

دلیل دیگر محبوبیت کاغذ دیواری برجسته پشت تلویزیون قابل شستشو بودن آن است. جنس کاغذدیواری‌های برجسته به گونه‌ای است که به راحتی با یک دستمال می‌شود آن را پاک نمود یا لکه گیری کرد. البته هنگام شستشوی کاغذ دیواری برجسته از نوع دست‌ساز باید بیشتر دقت کنید.

کاغذ دیواری طرح سنگ پشت تلویزیون

جدیدترین طرح کاغذ دیواری طرح شبیه سازی شده سنگ یا بتن است که کم کم تبدیل به طرح مورد علاقه بیشتر مردم می‌شود. این طرح مخصوصا برای دیوار پشت تلویزیون بیشتر از همه استفاده می‌شود.

انواع کاغذ دیواری پشت تلویزیون

کاغذ دیواری پشت تلویزیون طرح سنگ گاهی آن قدر به سنگ طبیعی شباهت دارد که اغلب افراد در نظر اول آن را با سنگ طبیعی اشتباه می‌گیرند. همین موضوع موجب جذابیت بیشتر کاغذ دیواری طرح سنگ شده است.

نکته دیگر اینکه کار گذاشتن سنگ طبیعی در دکوراسیون منزل زمان و هزینه زیادی را می‌طلبد. حال آنکه با یک کاغذ دیواری طرح سنگ به راحتی و با صرف هزینه خیلی کمتر می‌توانید به هدف خود که داشتن نمای سنگ طبیعی است برسید.

انواع کاغذ دیواری پشت تلویزیون طرح سنگ

کاغذ دیواری طرح سنگ پشت تلویزیون

کاغذ دیواری طرح سنگ پشت تلویزیون آن قدر طرح‌های متفاوت و گوناگون دارد که قطعا یکی از آنها نظر شما را جلب خواهد کرد. همچنین می‌توانید از کاغذ دیواری سه بعدی و یک تکه طرح سنگ برای دستیابی به ظاهری طبیعی‌تر بهره ببرید. در این میان کاغذ دیواری با طرح سنگ مرمر برای پشت تلویزیون فوق‌العاده است.

کاغذ دیواری طرح سنگ پشت تلویزیون با خانه‌های مدرن تناسب بیشتری دارد. چون در دکوراسیون مدرن از متریال‌های خاص مثل سنگ و فلز با طرح‌های ساده یا هندسی استفاده می‌شود. اگر همه دیوارهای منزل را ساده کار کرده‌اید برای دیوار پشت تلویزیون حتما از کاغذ دیواری طرح سنگ استفاده کنید تا به تعادل مورد نظر در محیط خانه دست یابید.

کاغذ دیواری طرح سنگ پشت تلویزیون

سخن آخر

شرکت ابنیه سازان هونام سالهای متمادی در زمینه تامین و تولید وسایل دکوراسیون داخلی فعالیت دارد. انواع کاغذ دیواری پشت تلویزیون نیز یکی از زمینه های فعالیت این شرکت به شمار می‌رود.

اگر در این مقاله پاسخ سوالات خود را نگرفتید می‌توانید با مشاورین دفتر شرکت هونام تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب وبلاگ

کاغذ دیواری ساده

کاغذ دیواری ساده همه آلبوم‌های کاغذ دیواری شرکت ابنیه سازان هونام به عنوان مرکز خرید کاغذ دیواری در تهران مقدم شما را جهت بازدید از ...
ادامه مطلب

کابینت ام دی اف سفید طلایی، تمیزی و خلوص سفید در کنار شکوه و گرمی طلایی

کابینت ام دی اف سفید طلایی به معنای این است که کابینت‌ها از ماده‌ای به نام ام دی اف ساخته شده‌اند و رنگ اصلی آنها ...
ادامه مطلب

مزایا و معایب کفپوش لمینت، چرا کفپوش لمینت بخریم؟

بررسی مزایا و معایب لمینت کف آشنایی با مزایا و معایب کفپوش لمینت به عنوان یک کفپوش مدرن ضروری است. مدت زیادی نیست که لمینیت ...
ادامه مطلب

طراحی سازه‌های ساختمانی: گامی به سوی استحکام و پویایی

طراحی سازه‌های ساختمانی، علمی پیچیده و حائز اهمیت است که به بررسی و تحلیل عناصر سازنده یک بنا می‌پردازد تا از استحکام، پایداری و عملکرد ...
ادامه مطلب

کاغذ دیواری اتاق دخترانه، جدیدترین سمپل‌ها از ساده تا شیک و رویایی

چه طرح و نقش‌هایی بر کاغذ دیواری یک اتاق موجب می‌شود که حس کنید به اتاق یک دختر پا گذاشته‌اید؟ طراحان برای طراحی کاغذ دیواری ...
ادامه مطلب

مجری ذیصلاح کیست؟ چگونه بهترین مجری ذیصلاح را انتخاب کنیم؟

قانون اجباری شدن مجری ذیصلاح توسط رئیس سازمان نظام مهندسی تهران همه مالکان را بر آن داشته تا در پی انتخاب بهترین مجری ذیصلاح برای ...
ادامه مطلب

محصولات پرفروش

محصولات و خدمات

×

بازدیدکننده گرامی

اگر نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر دارید میتوانید با مدیر سایت تماس بگیرید!

× سوالی دارید؟