ابنیه سازان هونام
جستجو
Close this search box.
ابنیه سازان هونام

کاغذ دیواری اتاق دخترانه، جدیدترین سمپل‌ها از ساده تا شیک و رویایی

کاغذ دیواری اتاق دخترانه

چه طرح و نقش‌هایی بر کاغذ دیواری یک اتاق موجب می‌شود که حس کنید به اتاق یک دختر پا گذاشته‌اید؟

طراحان برای طراحی کاغذ دیواری اتاق دخترانه از رنگ‌های جذاب و طرح‌هایی که مناسب با روحیه و سن و سال آن‌ها است، استفاده می‌کنند. از آنجا که دختران معمولاً نه فقط برای خواب و استراحت، بلکه برای بهره‌بردن از لحظات تنهایی و پرداختن به تمام کارهای شخصی‌شان از اتاقشان استفاده می‌کنند، کاغذ دیواری لزوماً باید با سلیقه و روحیات آن‌ها همخوانی داشته باشد تا در این محیط حس راحتی و آرامش بیشتری داشته باشند. طرح‌های خاصی که امروزه برای کاغذ دیواری اتاق دخترانه استفاده می‌شوند، بیشتر به‌صورت‌های ساده، سه‌بعدی و پوستری در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرند. بیشتر دختران در سنین کودکی و نوجوانی از کاغذدیواری‌هایی استقبال می‌کنند که در آن‌ها از طرح‌های ویژه‌ای نظیر گل و قلب، پروانه، گل‌های فانتزی و اشکال هندسی در رنگ‌های صورتی و قرمز استفاده شده است.

کاغذ دیواری دخترانه شیک

کاغذ دیواری دخترانه ساده

کاغذ دیواری دخترانه ساده از ایده‌های جذاب برای طراحی اتاق است. کاغذ دیواری از طراحی‌های مقرون‌به‌صرفه برای هر فضا است. در واقع شما می‌توانید هر چند وقت یک بار با عوض‌کردن کاغذ دیواری، دکوراسیون اتاق را تغییر اساسی دهید. طرح‌های متنوع کاغذ دیواری دخترانه ساده باعث شده است تا هماهنگی آن  با سایر اجزای دکوراسیون به‌راحتی برقرار شود. طرح‌های کاغذ دیواری دخترانه ساده می‌توانند دربرگیرندۀ الگو و رنگ‌های متنوع، آثار هنری، مناظر طبیعی و … باشند. کاغذ دیواری دخترانه ساده در اشکال کلاسیک، رئال، طبیعت، فانتزی، شخصیت‌های کارتونی و حیوانات یا ترکیب آن‌ها با اشکال و تصاویر اختصاصی کاربر و به صورت‌های تک‌رنگ یا با رنگ‌های مختلف و ترکیبی ارائه می‌شود.

کاغذ دیواری اتاق دخترانه

ساده‌گرایی زیبایی زیادی برای محیط اتاق خواب ایجاد می‌کند. کاغذ دیواری دخترانه ساده می‌تواند حاوی طرح‌های خاصی از طبیعت مانند گل، پرنده، منظره و … باشد. دختران از ایده‌های طبیعت در فضای اتاق بسیار استقبال می‌کنند. از این رو الگوهای طبیعت‌گرایانه را در فضای اتاق به کار می‌برند. این عناصر زیبایی بسیار خاصی به محیط می‌بخشند و پیوند عمیقی با طبیعت دارند.

کاغذ دیواری دخترانه جدید: امروزه دختران بیشتر چه طرح‌هایی را می‌پسندند؟

حیوانات نیز گزینۀ خوبی برای طراحی اتاق می‌باشند. کاغذ دیواری دخترانه جدید را می‌توان در طرح حیوانات انتخاب کرد. دوستداران طبیعت از الگوی حیوانات در انتخاب کاغذ دیواری استقبال می‌کنند. امروزه نگهداری از حیوانات خانگی در میان دختران تب چشمگیری یافته است. به همین سبب استفاده از طرح‌های حیوانات و حتی طرح‌هایی که حیوانات را به خود جذب کند، خیلی بیشتر مورد استقبال دختران قرار گرفته است.

کاغذ دیواری دخترانه شیک

طرح به‌کاررفته بر روی کاغذ دیواری دخترانه جدید می‌تواند در نوع کلاسیک مدرن باشد تا با طراحی اتاق خواب دخترانه ارتباط بیشتری برقرار نماید. در این شرایط مبل اتاق خواب نیز باید از نوع کلاسیک باشد. اگر نوع کاغذ دیواری با مبلمان و دکوراسیون سرویس خواب به شکل متناسب انتخاب شوند، انسجام و پیوستگی در تمام اجزای اتاق برقرار خواهد شد.

ایده‌های منحصر به فرد دخترانه می‌تواند به‌عنوان الگوهای مدرن و جذاب برای کاغذ دیواری انتخاب شود. برای ایده‌های اختصاصی دخترانه از تصویر لوازم آرایش، چشم و ابرو، خرگوش و … کمک گرفته می‌شود. چنین فضاهایی محیط اتاق را به شکل متفاوت و جذابی دخترانه می‌کنند. بسیاری از دختران از کاغذ دیواری‌های دخترانه جدید در طرح‌های اختصاصی استقبال می‌کنند.

کاغذ دیواری دخترانه شیک

کاغذ دیواری برای اتاق خواب دخترانه

اتاق خواب به‌عنوان یکی از مهم‌ترین قسمت‌های منزل نیاز به کاغذ دیواری خاص خود دارد. کاغذ دیواری صحیح و اصولی در اتاق خواب می‌تواند بر کیفیت خواب افراد اثر بگذارد. طراحان از ایده‌های متفاوتی در طراحی کاغذ دیواری برای اتاق خواب دخترانه استفاده می‌کنند. از جمله:

۱. استفاده از گل‌های بزرگ در کاغذ دیواری اتاق دخترانه

یکی از ایده‌هایی که طراحان برای جذابیت بیشتر کاغذ دیواری اتاق دخترانه از آن بهره می‌برند، به‌کارگیری گل‌های بزرگ در کاغذ دیواری اتاق دخترانه است. طراحان در کنار این کاغذ دیواری سعی می‌کنند با بهره‌گیری از رنگ‌های خنثی‌کننده با سایر لوازم این اتاق نظیر مبلمان، تخت و روتختی، ملافه‌ها و بالشت هماهنگی بیشتری را برقرار کنند.

کاغذ دیواری دخترانه شیک

کاغذ دیواری دخترانه شیک

هر سبک دکوراسیون نیازمند کاغذ دیواری مخصوص به خود است. در طراحی‌های مدرن و امروزی برای کاغذ دیواری دخترانه شیک سبک‌های خاصی مورد توجه قرار گرفته است. استفاده از گل‌های بزرگ و پرانرژی که با کمک تلفیقی از رنگ‌های جذاب و شاد به کار برده می‌شود، سبب ایجاد یک کاغذ دیواری دخترانه شیک و طبیعی می‌شود. معمولاً طرح‌های رنگی یک کاغذ دیواری دخترانه شیک را  نمایان می‌سازند. تنوع رنگ در کاغذ دیواری دخترانه شیک در طرح رنگین‌کمان جلوۀ کامل و چشم‌نوازی دارد.  برخی از دخترها ترجیح می‌دهند برای طراحی اتاق خواب از یک رنگ بهره بگیرند. در چنین حالتی معمولاً رنگ صورتی با استقبال زیادی همراه می‌شود. برای کاغذ دیواری دخترانه شیک می توانید از الگوهای تکرارشونده که تداعی‌کنندۀ خاطرات خاصی برای دختران باشد، کمک بگیرید. این الگوها حس خوبی را در بیننده ایجاد می‌کنند.

کاغذ دیواری دخترانه شیک

برای اتاق خواب دخترانه نباید از کاغذ دیواری محرک استفاده کرد. این نوع کاغذ دیواری‌ها می‌توانند آرامش خواب شبانه را بر هم بزنند. کاغذ دیواری دخترانه شیک می‌تواند احساس امنیت را در فرد ایجاد کند. تمام افراد به دنبال امنیت در فضای اتاق و منزل هستند. به همین خاطر از ایده‌های ملایم در کاغذ دیواری استقبال می‌کنند. در واقع دختران بیشتر از پسران بر روی طرح‌های ملایم متمرکز می شوند. کاغذ دیواری دخترانه شیک می‌تواند احساس امنیت بسیاری در فرد ایجاد کند. این احساس امنیت برای دخترانی که تمام روز یا بیشتر اوقات خود را در اتاق می‌گذرانند، اهمیت زیادی دارد. همچنین احساس امنیت در هنگام خوابیدن و از خواب بیدارشدن نیز اهمیت زیادی دارد. برای تحقق امنیت در اتاق از ایدۀ کاغذ دیواری دخترانه شیک کمک گرفته می‌شود. این طرح‌ها ساده و ملایم هستند و می‌توانند حس امنیت را در اتاق ایجاد کنند.

۲. کاغذ دیواری اتاق دخترانه شکیل و مدرن

دخترانی که به پوشیدن لباس‌ شکیل، آرایش‌کردن و داشتن اندام زیبا اهمیت زیادی می‌دهند، بهتر است از کاغذ دیواری استفاده کنند که با روحیات آن‌ها سازگاری بیشتری داشته باشد. یک ایدۀ فانتزی کاغذ دیواری برای اتاق خواب دخترانه این است که برای طراحی داخلی اتاق این دختران از کاغذ دیواری‌هایی استفاده ‌کنند که الگوهایی با تلفیقی از کفش‌های پاشنه بلند، وسایل دخترانه مثل لاک یا انواع رژ لب، لوازم آرایشی و کارت تبریک‌های عاشقانه یا هر چیز دیگری که با روحیات و خلق و خوی دخترانه سازگاری بیشتری داشته باشد، در آن به کار رفته باشد. طراحان این سری از کاغذ دیواری‌ها را یا روی دیوارهای چهار طرف اتاق خواب استفاده می‌کنند یا این که فقط بر دیوار اصلی اتاق خواب نصب می‌کنند. این کاغذ دیواری‌ها شیرین و در عین حال سرگرم‌کننده است و با شخصیت دخترها که عموماً به این گونه اشیا علاقۀ خاصی دارند، هماهنگی زیادی دارد.

کاغذ دیواری اتاق دخترانه

۳. کاغذ دیواری اتاق دخترانه کارتونی

بیشتر دختربچه‌ها به‌دلیل علاقۀ خاصی که به شخصیت‌های کارتونی دارند، ترجبح می‌دهند که برای طراحی داخلی اتاق خوابشان از شخصیت‌های کارتونی استفاده کنند. به همین دلیل بیشتر طراحان سعی می‌کنند در کاغذ دیواری این اتاق خواب‌ها از این گونه تصاویر که جذابیت زیادی برای دخترها دارد، استفاده کنند. طراحان برای ایجاد ایده‌های فانتزی کاغذ دیواری برای اتاق خواب دخترانه از ایده‌های متنوع و جذابی استفاده می‌کنند که سبب جذب دختران به خود می‌شود. طراحان سعی می‌کنند که این فضا را متناسب با شخصیت و روحیات دخترانه طراحی کنند تا از این طریق حس آرامش‌بخش را برای آن‌ها ایجاد کنند.

کاغذ دیواری اتاق دخترانه

۴. استفاده از طرح جنگل  در کاغذ دیواری اتاق دخترانه

یکی دیگر از ایده‌های فانتزی کاغذ دیواری برای اتاق خواب دخترانه به‌کاربردن طرح جنگل در این سری از کاغذها است. این مدل از طراحی برای دختربچه‌های کوچک تا دختران نوجوان مناسب است؛ خصوصاً اگر رنگ‌های کدر و خنثی را جایگزین رنگ‌های براق نماییم.

۵. کاغذ دیواری اتاق دخترانه که نمایانگر شب‌های پرستاره و کهکشان‌ها است

استفاده از شب‌های پرستاره و کهکشان‌ها برای کاغذ دیواری اتاق دختران که به فضاهای رؤیایی علاقۀ خاصی داشته باشند، طرحی فوق‌العاده است. طراحان با ایجاد پس‌زمینه‌ای تاریک در این کاغذ دیواری‌ها و همچنین استفاده از نوارهایی که طرح ستاره دارند، فضایی رؤیایی را برای دختران ایجاد می‌کنند. تلفیق پس‌زمینۀ به‌کاربرده‌شده به‌عنوان پالتی خنثی‌کننده با رنگ‌های مورد علاقۀ دختران تصویری جذاب و در عین حال سرگرم‌کننده را فراهم می‌آورد.

کاغذ دیواری دخترانه ساده

۶. کاغذ دیواری اتاق دخترانه با استفاده از طرح کلاسیک

معمولاً دختران نوجوان برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خوابشان سعی می‌کنند از یک سبک کلاسیک استفاده کنند. طراحان در طراحی کاغذ دیواری برای اتاق خواب دخترانه برای دخترانی در این سن از رنگ و طرح‌های خاصی استفاده می‌کنند که در عین سبکی و کمک به روشنایی اتاق خواب دخترانه برای آن‌ها مطبوع و اثربخش نیز باشد. استفاده از کاغذ دیواری که الگویی سنتی یا کلاسیک دارد، در گروه طرح‌هایی است که به مرور زمان از سبک خارج نمی‌شود و از مد نمی‌افتد و با رشد و بلوغ سنی دختربچه همچنان برایش مناسب می‌ماند.

کاغذ دیواری اتاق دخترانه

۷. کاغذ دیواری اتاق دخترانه با استفاده از سبک بوهمی

یکی از ایده‌های مناسب در طراحی کاغذ دیواری برای اتاق  خواب دخترانه استفاده از کاغذ دیواری طرح‌دار با طرح‌های گرافیکی با ترکیب رنگ رنگ‌های فیروزه‌ای و نارنجی و صورتی یا قرمز است که علاوه بر ایجاد یک فانتزی دخترانه، سبب زیبایی بیشتر اتاق خواب می‌شود.

۸. کاغذ دیواری اتاق دخترانه با استفاده از الگوهای سرگرم‌کننده

کاغذ دیواری برای اتاق  خواب دخترانه ممکن است با بهره‌گیری از تکرار یک الگو طراحی شده باشد. در واقع این الگوها می‌توانند به خواب راحت کودک کمک کنند. در این صورت کودک می‌تواند با شمردن طرح‌ها و دقت در ترکیب آن‌ها به خواب برود.

کاغذ دیواری دخترانه شیک

آیا هرگز توانسته‌اید از طرح و نقش و رنگ کاغذ دیواری اتاق یک دختر به سن وی پی ببرید؟

کاغذ دیواری اتاق کودک دختر

ساختار پناهگاهی اتاق خواب باعث شده است تا هر فردی بر مبنای سلیقه و نظر شخصی اقدام به طراحی دکوراسیون اتاق خود نماید. طراحی هر فضا نشان دهندۀ تمایلات درونی و سلیقه فردی کاربر آن فضاست. پس بهتر است دختربچه‌ها را در انتخاب کاغذ دیواری مشارکت دهید و از آن‌ها نظرخواهی نمایید. کودکان از همان سال‌های ابتدایی زندگی درک درستی از شخصی‌سازی دارند و متوجه آن می‌شوند. از این رو زمانی که از آن‌ها دربارۀ انتخاب کاغذ دیواری دخترانه شیک سؤال ‌شود، احساس بسیار خوبی دارند و حتماً به آن پاسخ خواهند داد. طرح‌هایی که بر روی کاغذ دیواری اتاق کودک دختر به تصویر کشیده می‌شوند، باید با سن و جنس کودک همخوانی داشته باشد. انتخاب الگوهای مناسب اهمیت زیادی در فضاسازی اتاق خواب دارد. ضمن اینکه باعث می‌شود کودک از حضور در اتاق خواب خسته نشود.

کاغذ دیواری اتاق دخترانه

طرح پرنسس، فرشتگان و … به‌عنوان طرح‌های کاغذ دیواری اتاق کودک دختر پیشنهاد می‌شوند. این طرح‌ها با رنگ صورتی نمایان می‌گردند و جذابیت زیادی برای دختران کوچک دارند. کودکان از این که در اتاق خوابی با کاغذ دیواری فرشتگان بخوابند، احساس بسیار مطلوبی دارند. . کاغذ دیواری دخترانۀ پرنسسی با توجه به ترکیب طرح و رنگ از گزینه‌های محبوب برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک دختر است. رنگ صورتی و آبی کاغذ دیواری دخترانۀ پرنسسی بسیار زیباست. ضمن این که بیشتر دختران با ایده‌های کارتونی و نوستالژیک ارتباط بیشتری برقرار می‌کنند.

کاغذ دیواری دخترانه ساده

طرح کاغذ دیواری دخترانه

برای کاغذ دیواری اتاق دخترانه از الگو و طرح‌های زیادی استقبال می‌شود. این الگوها نقش مهمی در دکوراسیون دارند. کاغذ دیواری از تنوع زیادی در ترکیب شکل و رنگ برخوردار است. این موضوع ترکیب کاغذ دیواری را با طراحی سایر اجزای دکوراسیون منزل راحت‌تر می‌کند. برای این که بتوانید فضایی مهیج در یک اتاق دخترانه داشته باشید، باید از ایده‌های ترکیب رنگ کاغذ دیواری با دکوراسیون کمک بگیرید. دختران از ایده‌های تنوع رنگ در اتاق استقبال می‌کنند. به همین سبب طرح رنگین‌کمان یکی از ایده‌های جذاب و فوق‌العاده برای طرح‌ کاغذ دیواری دخترانه است. این طرح در میان دختران محبوب شناخته می‌شود. دختران در هر سن و سالی می‌توانند عاشق ایده‌های رنگین‌کمان در کاغذ دیواری باشند. کاغذ دیواری با طرح رنگین‌کمان بسیار شادی‌آور و جذاب به نظر می‌رسد. این طرح در میان دختران محبوب شناخته می‌شود. دختران در هر سن و سالی می‌توانند عاشق ایده‌های رنگین‌کمان در کاغذ دیواری باشند. دختران از ایده‌های رنگ در اتاق استقبال می‌کنند. کاغذ دیواری رنگین‌کمان بسیار شادی آور و جذاب به نظر می‌رسد. برای این که بتوانید فضایی مهیج در منزل داشته باشید، باید از ایده‌های رنگ در دکوراسیون کمک بگیرید.

کاغذ دیواری دخترانه ساده

شخصیت‌های کارتونی و قهرمان می‌توانند به‌عنوان طرح‌ کاغذ دیواری دخترانه انتخاب شوند. این طرح‌ها حس اعتماد به نفس را در کودک ایجاد می‌کنند. به همین خاطر به‌عنوان طرح‌های پرطرفدار استفاده می‌شوند. شخصیت‌های کارتونی در الگوهای ظریف و جذابی بر روی کاغذ دیواری به تصویر کشیده می‌شوند. (چون شخصیت‌های کارتونی محبوب کودکان نسل به نسل و بلکه سال به سال متغیرند، از ارائۀ مثال در این زمینه معذورم؛ چه بسا نام شخصیت‌های کارتونی که من بخواهم در این مقوله به‌عنوان مثال ذکر کنم، به گوش کودکان و نوجوانان و جوانان و میانسالان و… امروز نخورده باشد.) گاهی این شخصیت‌های کارتونی به شکل ترکیبی بر روی کاغذ دیواری دیده می‌شوند. ایده‌های ترکیبی برای دختربچه‌ها جذابیت زیادی دارد.

کاغذ دیواری دخترانه شیک

طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه می‌تواند به سبک رئال(واقع‌گرا) باشد. اگر طرح‌ کاغذ دیواری دخترانه در سبک واقع‌گرا انجام شده باشد، تمام مناظر، زیبایی‌ها و زشتی‌ها بر آن همان طور که هستند، به تصویر کشیده می شوند. سبک مینیمال(ساده‌گرا) با انتخاب کاغذ دیواری دخترانه ساده ارتباط بیشتری دارد. تطبیق‌پذیری با سبک‌های مینیمال با استفاده از کاغذ دیواری شیک دخترانه امکان‌پذیر است. طرح‌های مینیمال به شکلی متفاوت طراحی می‌شوند. این طرح‌ها می‌توانند در اشکال هندسی طراحی شوند. کاغذ دیواری دارای اشکال هندسی ممکن است با خواص سه‌بعدی همراه باشد. در چنین شرایطی می‌توان ایده‌های سه‌بعدی را به همراه سبک مینیمال در طراحی اتاق خواب دخترانه پیاده کرد.

کاغذ دیواری دخترانه ساده

سخن آخر

شرکت ابنیه سازان هونام با ارائه به روزترین و شیک‌ترین آلبوم‌های کاغذدیواری و نصب کاغذدیواری در خدمت شماست. جهت دریافت مشاوره رایگان انتخاب کاغذدیواری و بازدید از شوروم دائمی ما با شماره ۰۲۱۲۶۳۰۵۷۳۳ تماس بگیرید یا:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب وبلاگ

کاغذ دیواری اتاق کودک، دخترانه و پسرانه، ساده و اسپرت، طرح فیل و خرس و کیتی

انواع متنوع طرح کاغذ دیواری اتاق کودک انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک برای والدین کار بسیار جذاب و شیرینی است. چون اتاق نوجوان و جوانان ...
ادامه مطلب

چگونه با کابینت ام دی اف سفید قهوه ای، آشپزخانه‌ای جذاب و جاودانه بسازیم؟

آیا کابینت ام دی اف سفید قهوه ای از مد افتاده است؟ به هیچ وجه! هنوز هم طرح کابینت ام دی اف سفید قهوه ای ...
ادامه مطلب

درب ضد سرقت لولا محور یا درب پیوت، سفارش طراحی و ساخت درب لولا محوری

اگر شما هم به دنبال سبکی جدید و مدرن هستید حتما از درب ضد سرقت لولا محور یا درب پیوت خوشتان می‌آید. این سبک از ...
ادامه مطلب

انواع درب لابی، مدرن و کلاسیک، تک لنگه و دولنگه و شیشه خور

یکی از زیبایی‌های یک ساختمان درب‌ لابی برای فضای داخلی ساختمان است. وقتی که درب ساختمان را باز می‌کنید با فضای جذاب لابی روبرو می‌شوید ...
ادامه مطلب

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه جدید، اسپرت، فوتبالی و ساده

اگر شما هم به دنبال خرید یک کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه هستید به این مقاله خوش آمدید! کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه تنوع زیادی ...
ادامه مطلب

کابینت نئوکلاسیک چیست؟ کابینت کلاسیک اما با تجملات و تزئینات کمتر!

اینکه کابینت نئوکلاسیک چیست و آیا به درد آشپزخانه ما می‌خورد یا نه سوال بسیاری از متقاضیان خرید و ساخت کابینت آشپزخانه است. بحث کابینت ...
ادامه مطلب

محصولات پرفروش

محصولات و خدمات

×

بازدیدکننده گرامی

اگر نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر دارید میتوانید با مدیر سایت تماس بگیرید!

× سوالی دارید؟