11 طرح جدید کاغذ دیواری طرح سنگ، چوب، آجر، طرح گل، راه راه، گل درشت، گل‌ریز

طرح جدید کاغذ دیواری

انتخاب طرح جدید کاغذ دیواری برای پذیرایی، اتاق خواب والدین و کودکان و نوجوانان می‌تواند تغییر چشمگیری در خانه شما ایجاد کند. حالا اینکه چه نوع کاغذ دیواری با محیط بیشتر جور می‌شود هم سوال اساسی‌ست که باید کمی درمورد رنگ‌ها و طرح‌های کاغذ دیواری در محیط بیشتر بدانید تا یک انتخاب خوب و به موقع انجام بدهید.

انواع طرح جدید کاغذ دیواری بسیار متنوع هستند مانند کاغذ دیواری طرح سنگ، کاغذ دیواری طرح چوب، کاغذ دیواری طرح آجر، کاغذ دیواری مدرن، کاغذ دیواری گل گلی، کاغذ دیواری راه راه، طرح کاغذدیواری‌ کلاسیک، کاغذ دیواری آبرنگی، کاغذ دیواری طرح طبیعت، کاغذ دیواری طرح گل داماس، کاغذ دیواری گل ریز،‌ کاغذ دیواری گل درشت فقط کافی‌ست به دیزاین محیط دقت بیشتری کنید تا گزینه بهتری را انتخاب کنید. در ادامه در مورد هر کدام از این طرح‌ها و نحوه استفاده از آنها ایده‌های بهتری برای شما داریم با ما همراه باشید.

کاغذ دیواری طرح سنگ، ارزانتر از دیوارپوش با سنگ طبیعی

کاغذ دیواری طرح سنگ

کاغذ دیواری طرح سنگ مناسب برای خانه‌هایی‌ست که دارای کفپوش سرامیک است و یا لمینت با طرح سرامیک استفاده شده است. این نوع طرح های کاغذ دیواری، اگر تن روشن داشته باشد به خوبی می‌تواند یک نورگیر خوب ایجاد کند و یا اگر اتاق یا سالنی کوچک دارید با استفاده از کاغذ دیواری طرح سنگ روشن می‌توانید فضا را گسترده‌تر جلوه بدهید.

کاغذ دیواری طرح سنگ

کاغذ دیواری طرح سنگ هم انواع متفاوتی دارد که رایج‌ترین آن استفاده از طرح اسلب است. طرح‌ اسلب معمولا به طرح سنگی گفته می‌شود که دارای رگه‌های طلایی یا نقره‌ای‌ست. بنابراین به خوبی می‌توانید یک سبک زیبا و مدرن را در محیط فراهم کنید.

کاغذ دیواری طرح سنگ

ایجاد فضایی متضاد یکی از اصول طرح کاغذ دیواری مدرن است بنابراین به دنبال ست کردن همه لوازم خانه با طرح‌های کاغذ دیواری نباشید و کمی هم تضاد رنگی به وجود بیاورید تا فضا را برایتان یکنواخت نکند. از مزایای استفاده از کاغذ دیواری طرح سنگ می‌توان به مقرون به صرفه بودن و سریع اجرا شدنش نسبت به سنگ طبیعی اشاره کرد.

کاغذ دیواری طرح چوب، مدرن‌ترین طرح جدید کاغذ دیواری

کاغذ دیواری طرح چوب

کاغذ دیواری طرح چوب هم انواع مختلفی دارد که بسته به نوع دیزاین از آن می‌توانید استفاده کنید. البته نسبت به سایر طرح‌ های کاغذ دیواری بیشتر استفاده می‌شود و از گذشته‌های دور در منازل ایرانی محبوبیت خاصی داشته است. بنابراین یکی از پرفروش ‌ترین طرح‌های کاغذ دیواری محسوب می‌شود. اگر به دنبال ایجاد یک فضای طبیعی و هنری هستید و یا به عکاسی علاقه‌مندید انتخاب کاغذ دیواری طرح چوب بهترین گزینه است و همچنین می‌توانید به راحتی با کفپوش‌ها و لمینت‌های طرح چوب هماهنگش کنید.

کاغذ دیواری طرح چوب

انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری طرح چوب بستگی به اندازه محیط دارد اگر دارای یک سالن بزرگ هستید می‌توانید از رنگ‌های سایه روشن استفاده کنید چون که رنگ‌های تیره جلوه خاصی به فضا می‌دهد و در دکور یک تضاد زیبا ایجاد می‌کند. البته به جز دکور شما باید به کیفیت و ماندگاری کاغذ دیواری هم دقت کنید و اینکه چقدر در برابر تابش نور آفتاب مقاوم است تا در گذر زمان مجبور به تعویض سریع آن نباشید.

کاغذ دیواری طرح آجر، هم سنتی هم مدرن

کاغذ دیواری طرح آجر

اگر به دنبال یک طرح جدید کاغذ دیواری هستید قطعا کاغذ دیواری طرح آجر بهترین انتخاب شماست. کاغذ دیواری طرح آجر دارای انواع رنگ‌ها و مدل‌هاست و بنا به نوع و کیفیت آن، قیمتش هم متفاوت است. از انواع آن می‌توان به کاغذ دیواری طرح آجر فانتزی، کاغذ دیواری طرح آجر سه سانتی،‌ کاغذ دیواری طرح آجر خشتی و… اشاره کرد.

کاغذ دیواری طرح آجر

البته کاغذ دیواری طرح آجر در میان انواع طرح جدید کاغذ دیواری مناسب با هر گونه دکوراسیون است. به طوری که اگر به سبکی سنتی و قدیمی علاقه‌مندید به راحتی می‌توانید از طراحی خشتی آن استفاده کنید و اگر به دنبال چیدمانی مدرن هستید از کاغذ دیواری طرح آجر برجسته و سه بعدی استفاده کنید.

کاغذ دیواری طرح آجر

گاهی هم برای یک تنوع خاص مي‌توانید از سبکی مدرن کلاسیک بهره بگیرید و یک چیدمان ویژه را انتخاب کنید! به طوری که از طرح‌ کاغذدیواری کلاسیک استفاده کنید و اما در چیدن لوازم خانه سبکی مدرن را برگزینید مثل نصب تابلوهای نقاشی مدرن با نقوش آبرنگی که چشم‌انداز جذابی را به محیط می‌دهند.

کاغذ دیواری طرح گل، فضای صمیمی و دوستانه

کاغذ دیواری طرح گل

نمی‌توان گفت که کاغذ دیواری طرح گل یک طرح جدید کاغذ دیواری است چون همیشه بوده و هنوز هم هست. درواقع چیزی است که هیچگاه از مد نمی‌افتد. این نوع کاغذ دیواری هم دارای انواع رنگ‌ها و طرح‌های متفاوتی ا‌ست که به سادگی با مبلمان هماهنگ می‌شود کافی ا‌ست که نوع پارچه مبلی را با طرح‌های گل‌دار انتخاب کنید. مبلمان‌های راحتی معمولا دارای پارچه‌های گل گلی هستند که با رنگ گل‌های کاغذ دیواری‌تان می‌توانید هماهنگی ایجاد کنید.

کاغذ دیواری گل درشت

کاغذ دیواری گل گلی فضا را برایتان صمیمی‌تر و شادتر می‌کند. بنابراین مناسب برای استفاده در منزل و اتاق نشیمن و پذیرایی صمیمانه از دوستان است. کاغذ دیواری طرح گل بهترین گزینه برای کاغذ دیواری اتاق دخترانه است. همچنین طرح کاغذ دیواری گل گلی دارای انواع مختلف است که عبارتند از کاغذ دیواری گل درشت، کاغذ دیواری گل ریز، که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

کاغذ دیواری گل درشت، دیوار شلوغ برای دکوراسیون خلوت

طرح جدید کاغذ دیواری

کاغذ دیواری گل درشت یکی از انواع طرح جدید کاغذ دیواری ا‌ست که طراوت و زیبایی ویژه‌ای‌ دارد. مناسب برای دکورهایی که خلوت است که با این کاغذ دیواری بتوانید کمی فضا را شلوغ‌تر کنید و تنوع خاصی را در محیط ایجاد کنید.

کاغذ دیواری گل درشت

همچنین کاغذ دیوار گل گلی با زمینه سبز تیره یک نوع طرح کاغذدیواری کلاسیک برشمرده می‌شود که در کنار میز و صندلی چوبی دیزاین جذابی را فراهم می‌کند. با یک چیدمان ساده می‌توانید از جلوه کاغذ دیواریتان بیشتر لذت ببرید. البته کاغذ دیواری گل درشت دارای زرق و برق خاصی‌ است که حتی با مبلمان ساده و همرنگ با زمینه کاغذ دیواریتان می‌توانید این هماهنگی را ایجاد کنید و از انرژی این طرح و مدل حس خوبی بگیرید.

کاغذ دیواری گل ریز، رهایی از یکنواختی محیط

کاغذ دیواری گل ریز

یکی دیگر از انواع کاغذ دیواری طرح گل، همین کاغذ دیواری گل ریز است که بسیار برای اتاق خواب مناسب است. البته برای استفاده کردن در هال یا پذیرایی هم می‌توان از آن بهره گرفت چرا که همیشه برای ایجاد تنوع گزینه مناسبی ا‌ست. برای ست کردن این نوع دکوراسیون در اتاق خواب به دردسر نمی‌افتید و به سادگی می‌توانید از طرح‌های روبالشتی و روتختی استفاده کنید تا یک هماهنگی عالی بین لوازم اتاق با کاغذ دیواری گل ریز ایجاد کنید.

کاغذ دیواری گل ریز

اگر نورگیر اتاقتان کم است بهتر است از زمینه با رنگ باز کاغذ دیواری کمک بگیرید تا روشنایی بیشتری را به فضا اضافه کنید. از مزایای کاغذ دیواری گل ریز طراوت و خلق انرژی است که به محیط می‌بخشد و شما را از یکنواختی و کسالت رهایی می‌دهد. بنابراین برای اتاق بسیار مناسب است و اتاق خواب را روح بخش و لطیف می‌کند. طرح گل ریز می‌تواند یک طرح جدید کاغذ دیواری برای یکی از دیوارهای سالن پذیرایی باشد و بقیه دیوارها را با کاغذ دیواری ساده بپوشانید.

کاغذ دیواری با طرح طبیعت، چشم‌انداز زیبا برای دوستداران طبیعت

کاغذ دیواری با طرح طبیعت

اگر شما هم به طبیعت علاقه زیادی دارید و هر آخر هفته هوس می‌کنید به پیکنیک بروید خبر خوب اینجاست که به راحتی می‌توانید از کاغذ دیواری طرح طبیعت استفاده کنید. مثل اینکه به طبیعتی زیبا سفر کردید و از این محیط طبیعی و سرسبز در خانه لذت ببرید. کاغذ دیواری با طرح طبیعت به سادگی با گذاشتن گلدان‌های بزرگی در دکوراسیون خانه مثل کنار مبلمان تکمیل می‌شود.

اگر از طرح‌های کاغذ دیواری سه بعدی هم استفاده کنید همه چیز برایتان واقعیت بیشتری پیدا خواهد کرد و لذت بیشتری از محیط زندگیتان می‌برید. طرح کاغذ دیواری مدرن با نقش آسمان هم کشش خوبی به منظره خانه می‌دهد و مثل این است که طبیعت را به خانه‌تان آورده‌اید. استفاده از رنگ‌های زنده و پرطراوت در زمینه کاغذ دیواری طرح طبیعت به محیط انرژی خوبی می‌بخشد و چشم‌انداز زیبایی را فراهم می‌کند.

کاغذ دیواری با طرح طبیعت

همچنین این طرح جدید کاغذ دیواری انواع مختلفی دارد و به هر سبکی که بیشتر علاقه داشته باشید می‌توانید همانند یک نقاشی پرزرق و برق به محیط زندگیتان اضافه کنید و نگران شلوغی محیط نباشید چرا که چشم‌انداز زیبای آن جایگاهش را در محیط حفظ می‌کند.

و البته انواع پوستر‌های طرح طبیعت نسبت به کاغذ دیواری با طرح طبیعت کمی متفاوت است که قابلیت سه بعدی دارد و جزییات بیشتری را به نمایش می‌گذارد. از طرفی این نوع پوستر متنوع است. بنابراین به نوع سلیقه‌تان بهتر است که یک انتخاب خوب مناسب با دکورتان داشته باشید.

کاغذ دیواری طرح گل داماس یا داماسک، شیک و کلاسیک

طرح جدید کاغذ دیواری

یکی از پرفروش ترین طرح کاغذ دیواری، کاغذ دیواری طرح گل داماس است که باعث شکل گیری یک فضای لوکس و لاکچری در محیطتان می‌شود و بیشتر برای کاغذ دیواری پذیرایی استفاده می‌شود. اگر برای فضای داخلی خانه از کاغذ دیواری طرح گل داماس استفاده کنید، بهتر است که برای سایر اتاق‌ها از کاغذ دیواری راه راه یا کاغذ دیواری ساده نیز استفاده شود تا جلوه بهتری به محیط ببخشید. اصولا در نود درصد مواقع طرح جدید کاغذ دیواری ترکیبی از طرح‌های مختلف است که در کنار هم جلوه متفاوتی ایجاد کنند.

کاغذ دیواری طرح گل داماس

این نوع کاغذ دیواری دارای رنگ‌های متنوعی مانند نقره‌ای تیره و رنگ‌های کرمی روشن و صدفی است که بسته به چیدمان خانه و ترتیب قرارگیری لوازم، می‌توانید انتخاب کنید. کاغذ دیواری طرح گل داماسک مناسب برای اتاق‌های‌ خواب، سالن‌های پذیرایی، پشت میز کامپیوتر و یا تلویزیون،‌ مراکز اداری و فروشگاهی، مغازه‌ها و محیط‌های مجلل مثل هتل‌ها و مهمانسراها و یا رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها به کار می‌رود.

کاغذ دیواری طرح گل داماس

کاغذ دیواری طرح گل داماس یک نوع طرح کاغذدیواری کلاسیک محسوب می‌شود و اگر برای سالن پذیرایی رنگ صدفی یا کرمی را استفاده کردید در کنار مبل‌های سنتی با پایه و دسته‌های طلایی یک هماهنگی منحصربه‌فرد را به وجود می‌آورد. همچنین رنگ روشن باعث گستردگی محیطتان می‌شود و دیگر نگران نورگیر هم نیستید.

جالب‌ترین طرح جدید کاغذ دیواری: کاغذ دیواری راه راه افقی یا عمودی

کاغذ دیواری راه راه

اگر دنبال طرح کاغذ دیواری مدرن هستید حتما کاغذ دیواری راه راه نظرتان را به خود جلب خواهد کرد. کاغذ دیواری راه‌ راه متنوعی که با زدن یک یا دو تابلوی نقاشی در کنار هم این زیبایی تمام عیار را تکمیل می‌کند. طرح‌های راه راه می‌توانند به کمک سالن و محیط کوچک شما بیایند تا فضا را بزرگتر جلوه دهد پس دیگر نگران کوتاهی سقف و کوچکی فضای داخلی نباشید و برای دلبازتر شدن محیط از دیوار‌های راه راه عمودی استفاده کنید.

کاغذ دیواری راه راه

کاغذ دیواری راه راه همیشه دارای خط‌های صاف نیست گاهی در طرح خود حسی از خطوط وافقی یا عمودی را به نظر بیننده می‌رساند و این خود دستاورد جالبی در طرح جدید کاغذ دیواری است. در دیدگاه جدید دکوراسیون همین که چشم به سمت بالا یا چپ و راست(بنا به اهداف دکوراسیون) کشیده شود کافی است حتی اگر خطوط منحنی یا ترکیبی جادویی از رنگ‌های مختلف باشد.

کاغذ دیواری طرح سنگ

کاغذ دیواری راه راه دارای طرح‌های عمودی و افقی‌ است که با دکوراسیون مدرن انتخابی منحصربه‌فرد است. بنابراین اگر به دنبال اجرای یک فضای صمیمی و راحت هستید از راه راه‌های افقی بیشتر استفاده کنید که می‌توانید با پرده‌ها هم ست کنید. به علاوه از شلوغ کردن فضا خودداری کنید و به طرح‌های کاغذ دیواری اعتماد کنید. همچنین برای روشن جلوه دادن محیط ار رنگ‌های باز زمینه کاغذ دیواری و خطوط راه راه باریک‌تر بهره بگیرید تا نگران نورگیر هم نباشید.

کاغذ دیواری راه راه

راه راه عمودی هم طرح جدید کاغذ دیواری بسیار جذاب است و اگر محیطی هنری و مدرن را دوست دارید حتما از این کاغذ دیواری کمک بگیرید و چیدمان اتاقتان را با یک میز کوچک و ساده و صندلی‌های دور آن تکمیل کنید. به خصوص استفاده از رو ميزی‌های چهارخانه هم جذابیت فضا را افزون می‌کند. در دکوراسیون مدرن از کاغذ دیواری راه راه بیشتر برای کاغذ دیواری پشت تلویزیون استفاده می‌کنند.

طرح کاغذ دیواری ساده، بدون ریسک و همیشگی

همچنان پرفروش‌ ترین طرح کاغذ دیواری، طرح کاغذ دیواری ساده است چرا که با همه لوازم و هر نوع چیدمانی میتوانید این هماهنگی را ایجاد کنید و نگران تعویض لوازم نیستید. تنوع رنگی بسیار بالایی دارد و مناسب با هر محیطی می‌توانید یک نوع طرح کاغذ دیواری ساده پیدا کنید.

طرح کاغذ دیواری ساده

اگر دچار ذیق وقت هستید و یا نمی‌خواهید هزینه زیادی کنید بهترین انتخاب طرح کاغذ دیواری ساده است چرا که با ساده‌ترین و سریع‌ترین شکل ممکن می‌توانید یک تغییر اساسی در دکوراسیون‌تان ایجاد کنید. از دیگر مزایای طرح کاغذ دیواری ساده می‌توان به ترکیبی استفاده کردن آن نیز اشاره کرد که در کنار کاغذ دیواری طرح‌دار هم زیبایی و جلوه خودش را دارد. همواره طرح کاغذ دیواری ساده را بر روی دیوار مجاور قرار می‌دهند و کاغذ دیواری طرح‌دار را بر روی دیوار شاخص که بیشتر جلوی چشم است نصب می‌کنند.

در کل فرقی نمی‌کند سبکی مدرن یا سنتی را دوست داشته باشید با هر نوع چیدمانی به راحتی جور می‌شود. همچنین طرح کاغذ دیواری ساده بهترین جایگزین برای رنگ آمیزی دیوارهاست و دیگر نیازی نیست بوی نامطبوع و شرایط بد و طولانی رنگ زدن محیطتان را تحمل کنید. از طرفی ماندگاری بالایی دارد و زود از دکوراسیون و دیزاین فضا خسته نمی‌شوید. طرح جدید کاغذ دیواری در خانه‌های مدرن در بیشتر مواقع ترکیب یک کاغذ دیواری طرح‎دار با یک کاغذ دیواری ساده است.

طرح کاغذ دیواری آبرنگی، جدید، هنری و جذاب!

کاغذ دیواری آبرنگی

اگر شما هم به رنگ‌های متنوع و شاد علاقه‌مندید حتما طرح کاغذ دیواری‌ آبرنگی جذابیت زیادی را برایتان به ارمغان مي‌آورد و محیط را از یکنواختی دور می‌کند. یکی از طرح‌های جدید کاغذ دیواری، طرح کاغذ دیواری آبرنگی‌ است که بسیار زیبا و دلچسب است و به محیط پویایی و شادابی می‌بخشد. این نوع کاغذ دیواری هم دارای تنوع رنگی و مدلی ا‌ست که در ادامه بیشتر به آن می‌پردازیم.

کاغذ دیواری آبرنگی

اگر شما هم سبک مدرن دوست دارید به سادگی می‌توانید از این کاغذ دیواری برای تزیین پذیرایی استفاده کنید. و با لوستر و یا آباژور طرح آبرنگی یک هماهنگی ویژه‌ ایجاد کنید و از چشم‌انداز محیط لذت ببرید. طرح کاغذ دیواری آبرنگی همانند یک اثر هنری‌ است که در دسته طرح کاغذدیواری کلاسیک هم قرار می‌گیرد و مناسب برای اتاق خواب است که آرامش و راحتی را در فضا القا کرده و حس خوبی به ساکنین بدهد. از طرفی در کنار روتختی و روبالشتی تک رنگ و ساده هم قابل استفاده است و محیط را یکنواخت نمی‌کند.

در هنگام خرید کاغذ دیواری آبرنگی به قابلیت شستشوی آن هم دقت کنید تا در هنگام کثیفی بتوانید به راحتی آن را تمیز کنید و دچار تغییر رنگ نیز نشود. همچنین از مزایای کاغذ دیواری آبرنگی پیدا نبودن لکه و کثیفی‌ست که شما را به دردسر لکه‌گیری‌های مدام نمی‌اندازد.

بهترین انتخاب از میان طرح های جدید کاغذ دیواری

حال که با انواع طرح جدید کاغذ دیواری آشنا شدید می‌توانید بهتر تصمیم بگیرید. در هنگام انتخاب کاغذ دیواری باید اندازه و ابعاد دیوار را مدنظر داشته باشید تا یک الگوی مناسب برایش طراحی کنید. و یا به نور محیط هم توجه کنید که باعث تاریکی فضا نشوید. به ابعاد اتاق توجه کنید تا متناسب با اندازه آن انتخاب بهتری داشته باشید. همچنین استفاده از طرح‌های مصنوعی در طرح ‌های جدید کاغذ دیواری هم کمک خوبی به چیدمان محیط می‌کند به خصوص اگر قرار باشد با کفپوش‌ها هماهنگ شود.

طرح جدید کاغذ دیواری

اگر به دنبال طرح جدید کاغذ دیواری هستید، یکی از بهترین گزینه‌هایی که بیشتر استفاده می‌شود کاغذ دیواری‌هایی با بافت برجسته و آبرنگی‌ست. اگر شما هم دکوراسیونی ساده در محیط استفاده کردید، انتخاب یک کاغذ دیواری با طرحی پرجزییات گزینه مناسبی‌ست تا فضا را از یک‌نواختی دور کند.

طرح ‌های جدید کاغذ دیواری همیشه دارای انواع متنوع و مختلفی‌ست که بسته به سلیقه و نوع دکوراسیون انتخاب می‌شود. البته در این میان اگر به مد و رنگ سال هم اهمیت‌ می‌دهید بد نیست که اطلاعاتی در این مورد کسب کنید.

کاغذ دیواری طرح گل داماس

رنگ زرد یکی از رنگ‌های ترند سال ۲۰۲۲ است و اگر به دکوراسیون مدرن علاقه داشته باشید از طرح های کاغذ دیواری زمینه‌ زرد با اشکال هندسی هم می‌توانید استفاده کنید. همیشه رنگ زرد انرژی خیلی خوبی به فضا می‌بخشد. اگر هم به طرح کاغذدیواری‌ کلاسیک بیشتر علاقه‌مندید پس طرح کاغذ دیواری گل داماس انتخاب بسیار به جایی ا‌ست و در کنار چیدمان سنتی منظره چشم‌نوازی ایجاد می‌کند.

کاغذ دیواری طرح گل

بورس کاغذ دیواری در تهران

شرکت ابنیه سازان هونام بورس کاغذ دیواری در تهران دارای انواع متنوعی از طرح جدید کاغذ دیواری محصول کشورهای چین، کره، آمریکا و ایران است. مشاهده پروژه‌های اجرای کاغذدیواری گویای سابقه فعالیت ماست. در صورت تمایل می‌توانید از آلبوم‌های کاغذدیواری در نمایشگاه دائمی ما دیدن کنید. بد نیست بدانید سرویس رفت و برگشت به نمایشگاه نیز رایگان است! برای هماهنگی با شماره 02126305733 تماس بگیرید یا در واتسپ پیام دهید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب وبلاگ

انواع درب لابی، مدرن و کلاسیک، تک لنگه و دولنگه و شیشه خور

یکی از زیبایی‌های یک ساختمان درب‌ لابی برای فضای داخلی ساختمان است. وقتی که درب ساختمان را باز می‌کنید با فضای جذاب لابی روبرو می‌شوید ...
ادامه مطلب

کابینت ممبران نئوکلاسیک جلوه‌ای مدرن و کلاسیک

یکی از پرطرفدارترین سبک‌ها و طرح‌ها در آشپزخانه کابینت ممبران نئوکلاسیک است. به طور کلی کابینت ممبران و نئوکلاسیک قابل قیاس با هم نیستند. سبک ...
ادامه مطلب

درب ضد سرقت لوکس را از کجا بخریم؟ انواع درب ضد سرقت چوبی لوکس با قیمت مناسب

درب ضد سرقت لوکس و مدرن لازمه ساختمان‌های امروزی است. چون درب ضد سرقت هم باید ایجاد امنیت کند و هم می‌تواند به جلوه و ...
ادامه مطلب

درب ضدسرقت دپو آماده نصب و تحویل یک روزه، ویژه نوروز 1403

اگر قصد خرید سریع و یک روزه درب ضدسرقت یا قیمت مناسب دارید این مطلب برای شماست! مجموعه هونام تولیدکننده انواع درب ضد سرقت اکونومی، ...
ادامه مطلب

کاغذ دیواری طرح داماسک(کلاسیک)

کاغذ دیواری طرح داماسک همه آلبوم‌های کاغذ دیواری شرکت ابنیه سازان هونام به عنوان مرکز خرید کاغذ دیواری در تهران مقدم شما را جهت بازدید ...
ادامه مطلب

درب چوبی اتاق خواب | درب چوبی مدرن و کلاسیک | قیمت درب چوبی و کاتالوگ

درب چوبی اتاق خواب درب چوبی اتاق خواب در یک کلام لوکس، باکیفیت و گرانقیمت است. جدیدترین مدل درب چوبی اتاق فضای لاکچری ایجاد میکند ...
ادامه مطلب

محصولات پرفروش

محصولات و خدمات

×

بازدیدکننده گرامی

اگر نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر دارید میتوانید با مدیر سایت تماس بگیرید!

× سوالی دارید؟