کاغذ دیواری اتاق کودک، دخترانه و پسرانه، ساده و اسپرت، طرح فیل و خرس و کیتی

کاغذ دیواری اتاق کودک دخترانه

انواع متنوع طرح کاغذ دیواری اتاق کودک

انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک برای والدین کار بسیار جذاب و شیرینی است. چون اتاق نوجوان و جوانان را که خودشان انتخاب می‌کنند اما اتاق کودک را باید خودمان متناسب با روحیات کودک خود انتخاب کنیم. هرچند در برخی موارد که انتخاب‌ها خیلی محدود شدند می‌توانیم از خود کودک نیز نظرش را بپرسیم.

کاغذ دیواری اتاق کودک طرح بالن

کاغذ دیواری اتاق کودک دخترانه

دختران زمان زیادی را در اتاق خود می‌گذرانند، خصوصا اگر با دوستان خود جمع شوند هیچ چیز برایشان لذت‌بخش‌تر از این نیست که در اتاق خود بازی کرده و اسباب‌بازی‌های جذاب خود را به کار ببرند. چیدمان شاد و رنگارنگ اتاق دختربچه‌ها روحیه و اعتمادبنفس آنان را افزایش می‌دهند.

کاغذ دیواری اتاق کودک یونیکورن

کاغذ دیواری اتاق کودک دخترانه با عروسک‌های رنگارنگ جذاب‌تر می‌شود و می‌توانید از قفسه‌های دیواری نیز استفاده کنید. این قفسه‌ها را می‌توانید برروی کاغذ دیواری با طرح‌های نقاشی کودکانه انتخاب کنید که موجب خلاقیت بیشتر کودک می‌شود.

کاغذ دیواری اتاق کودک دخترانه با رنگ‌های ساده هم جذاب است. اگر اتاق کودک را دوست دارید بزرگ‌تر جلوه دهید، از رنگ‌های روشن استفاده کنید. استفاده از روشنایی‌های رنگارنگ، موج‌های رنگی و زیبا در اتاق کودک ایجاد می‌کند و فضایی مفرح و لذتبخش برای او به ارمغان می‌آورد.

کاغذ دیواری اتاق کودک دخترانه

همچنین استفاده از تخت‌خواب‌های طرح‌دار برای کودک در کنار کاغذ دیواری ساده بیشتر جلوه‌بخش محیط است. استفاده از رنگ‌‌ها با تن‌های شاد برای دختربچه‌ها محبوبیت دارد و می‌توانید از رنگ‌های سبز، آبی، صورتی، نارنجی و زرد بهره بگیرید.

کاغذ دیواری اتاق کودک طرح بالن

کاغذ دیواری اتاق کودک پسرانه

پسربچه‌های شاد و شنگول و پرجنب و جوش شاید بازی‌های پرتحرک ورزشی و بیرون از خانه را بیشتر بپسندند اما در زندگی‌های آپارتمانی امروزی آنها نیز ناگزیر می‌شوند ساعات بیشتری را در اتاق خود بگذرانند. لذا ایجاد فضایی پرانرژی و دلنشین می‌تواند به حفظ روحیه آنان کمک کند.

کاغذ دیواری اتاق کودک ماشین

درصد زیادی از پسربچه‌ها معمولا یک کارتون خاص را دوست دارند یا عاشق یکی از قهرمان‌های کارتونی شده و او را الگوی خود قرار می‌دهند. چه ایده‌ای بهتر از این برای کاغذ دیواری اتاق کودک پسرانه؟ گشت پنجه‌ای، مرد عنکبوتی، بن تن، مک کویین و هزاران کارتون دیگر که ایده‌بخش طراحان شده و محصولات مختلفی تولید می‌کنند. طرح کاغذ دیواری اتاق کودک پسرانه نیز می‌تواند شخصیت کارتونی مورد علاقه او باشد.

کاغذ دیواری اتاق کودک پسرانه

رنگ کاغذ دیواری اتاق پسرها نیز مهم است. این روزها رنگ پسرانه و دخترانه نداریم و فقط باید از خود کودک بپرسیم که چه رنگی را دوست دارد؟ چه اشکال دارد اگر رنگ مورد علاقه پسری قرمز یا نارنجی باشد؟ در این صورت با آراسته شدن اتاقش به این رنگها ذوق و اشتیاق زیادی از خود نشان می‌دهد و روحیه بهتری خواهد داشت.

کاغذ دیواری اتاق کودک طرح خرس

 

انواع کاغذ دیواری اتاق کودک

در این بخش از مطلب به معرفی پرطرفدارترین طرح‌های کاغذ دیواری در میان کودکان پرداخته‌ایم. شاید برایتان جذاب باشد بدانید این طرح‌ها در چند سال اخیر بیشترین سرچ و بازدید در گوگل را داشته‌اند(سال 1402). آگاهی از سلیقه عمومی کودکان ممکن است به شما نیز در انتخاب بهترین کاغذدیواری برای آراستن اتاق کودک دلبندتان کمک شایانی کند. با ما همراه شوید.

کاغذ دیواری طرح کیتی، محبوب دختران

کاغذ دیواری طرح کیتی عموما یا تکرار یک طرح است یا طرح یک کیتی بزرگ دارد که در هر صورت یک کاغذدیواری شلوغ به حساب می‌آید و اگر این طرح را انتخاب می‌کنید، بهتر است بقیه لوازم دکوراسیون اتاق ساده باشند.

کاغذ دیواری اتاق کودک طرح کیتی

برای دختران کوچک یکی از طرح‌های جذاب و دوست‌داشتنی کاغذ دیواری طرح کیتی است که رنگ‌های شاد و صورتی دارد. به علاوه دختربچه‌ها خیلی ذوق می‌کنند اگر برای کل اتاق خود یک تم خاص داشته باشند. مثلا اگر کاغذ دیواری طرح کیتی انتخاب کردند، لوستر، روتختی، چراغ خواب و طرح کمد و تختشان نیز از همین طرح باشد.

کاغذ دیواری اتاق کودک طرح خرس

یکی از طرح‌های پرطرفدار برای دختر و پسر، طرح خرسی است. یک طرح جذاب و دوست‌داشتنی با خاطرات زیبا از پو یا پاندای کنگ‌فوکار که برای بیشتر کودکان محبوبیت دارد. در این میان استفاده از رنگ‌های شاد و متنوع پیشنهاد می‌شود تا قدرت خلاقیت و شادابی به کودکان ببخشد.

کاغذ دیواری اتاق کودک طرح خرس

کاغذ دیواری اتاق کودک طرح خرس را می‌توان با کمد و تخت‌خواب‌های خرسی هماهنگ کرد. همچنین طرح های نقاشی خرسی هم پرطرفدار و زیباست و دکوری دلنشین محسوب می‌شود. البته بهتر است که برای اتاق کودکان لوازم خیلی گران خریداری نکنید که بتوانید به سادگی با بالا رفتن سن کودک آن‌ها را تغییر دهید. کودکان مدام در حال تغییر هستند در نتیجه انتخاب کاغذ دیواری های متنوع موجب رشد قدرت انتخاب در آن‌ها می‌شود.

کاغذ دیواری اتاق کودک طرح فیل

اگر دنبال یک ایده خاص و جذاب و یک طرح جدید کاغذ دیواری برای کودک خود هستید می‌توانید فیل‌های مهربان و دوست‌داشتنی را به خانه خود دعوت کنید! یکی از مزایای کاغذ دیواری اتاق کودک طرح فیل این است که خیلی کودکانه نیست و تا سن نوجوانی نیز می‌تواند روی دیوار اتاق فرزند شما بماند. خصوصا اگر رنگ‌های ملایم‌ و خنثی را انتخاب کنید.

کاغذ دیواری اتاق کودک طرح فیل

کاغذ دیواری اتاق کودک طرح فیل هم برای پسرها جذاب است هم برای دخترها و شاید اختلاف سلیقه‌ها در رنگ آن نمود پیدا کند. خوشبختانه طرح‌های متنوع و بی‌نظیری در بازار وجود دارند که می‌توانید به اتفاق هم بروید و انتخاب کنید. استفاده از فرش کوچک طرح فیل کف اتاق نیز پیشنهاد جذابی است مخصوصا اگر رنگی هماهنگ با کاغذ دیواری اتاق کودک طرح فیل داشته باشد. برچسب‌های دیواری رنگارنگ هم ایده خوبی است.

کاغذ دیواری اتاق کودک طرح بالن

کاغذ دیواری اتاق کودک طرح بالن

طرح بالن نیز یک طرح پرطرفدار و کم‌ریسک است که تا سن نوجوانی می‌تواند زینت‌بخش اتاق فرزندتان باشد. اگر رنگ مورد علاقه کودک شما آبی است، کاغذ دیواری اتاق کودک طرح بالن یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شماست! هماهنگی بالن‌های زیبا و رنگارنگ در زمینه آبی و دکوراسیون آبی فوق‌العاده است.

کاغذ دیواری اتاق کودک طرح بالن

این جذابیت می‌تواند با یک لوستر یا چراغ خواب طرح بالن بیشتر شود. هیچ چیزی مانند محیط اتاق کودک نمی‌تواند قدرت تخیل او را بالا ببرد. بنابراین اغراق نیست بگوییم فراهم نمودن یک فضای متفاوت و ایده‌آل می‌تواند اشتیاق یادگیری و خلاقیت در کودک شما را بالا برده و حتی در آینده او تاثیرگذار باشد.

کاغذ دیواری اتاق کودک اسپرت

وقتی از طرح اسپرت حرف می‌زنیم محدوده صحبتمان خیلی وسیع‌تر می‌شود. کاغذدیواری اسپرت یک طرح خاص نیست بلکه طرح‌های زیادی را در برمی‌گیرد. اگر بخواهیم یک تعریف جامع از کاغذ دیواری اتاق کودک اسپرت ارائه دهیم می‌توان گفت: طرح‌های مدرن و امروزی که معمولا از وسایل و تجهیزات رشته‌های مختلف ورزشی الهام گرفتند ولی لزوما هم طرح‌های ورزشی نیستند.

کاغذ دیواری اتاق کودک پسرانه

دکوراسیون طرح‌های اسپرت بیشتر مورد توجه نوجوانان قرار می‌گیرد و سبک‌‌های جدید و مدرن را دربرمی‌گیرد. صنعت مد امروزه نقش‌ پررنگی در زندگی دختران و پسران دارد و مدام نقش‌ها و طرح‌های متنوعی در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود.

کاغذ دیواری اتاق کودک اسپرت شامل رنگ‌های یک‌دست و طرح‌های درشت می‌شود. کاغذ دیواری اسپرت ترکیب رنگ‌های متضاد است که نقش‌های جوان پسند را دربردارد. گاهی هم از رنگ‌های تیره مانند مشکی استفاده می‌شود که با ترکیب طلایی و سفید تضاد را در محیط افزایش می‌دهد.

 

کاغذ دیواری اتاق کودک ساده

کاغذ دیواری اتاق کودک ساده برای کسانی بهتر است که زیاد اهل ریسک نبوده و تمایل دارند با بزرگ شدن کودک نیازی به تعویض کاغذدیواری اتاق او پیدا نکنند. ساده بودن یک محیط مینیمالیسم و مدرن را فراهم می‌آورد که برای چیدمان دست شما باز است و به راحتی می‌تواند با همان لوازمی که دارید، اتاق را بچینید و از فضا لذت ببرید.

کاغذ دیواری اتاق کودک دخترانه

رنگ‌های ساده و یک‌دست را می‌توانید با انواع اکسسوری‌ها مانند برچسب‌های دیواری و طرح‌دار تزیین کنید و یک فضای متنوع ایجاد کنید. حتی در کاغذ دیواری اتاق کودک ساده امکان چسباندن نقاشی‌های کودک هم فراهم است و می‌توانید به بهانه تزئین اتاق، او را تشویق به نقاشی بیشتر کنید. البته کودکان اغلب از محیط‌های متنوع به وجد می‌آیند و لذت می‌برند اما با این حال انتخاب طرح‌های ساده به آنها کمک می‌کند تا برای تزئین اتاق خود خلاقیت بیشتری به خرج دهند.

کاغذ دیواری اتاق کودک ارزان

همانطوری که گفته شد بهتر است که از کاغذ دیواری اتاق کودک ارزان استفاده کنید. استفاده از لوازم گرانقیمت فقط هزینه‌های اضافه برای شما دارد. کودکان مدام در حال رشد و تغییر هستند و باید متناسب با قد و وزن آن‌ها دکور مناسب را مهیا کنید.

بسیاری از کودکان رنگ‌های روشن یا تیره دوست دارند اما با بالا رفتن سن سلیقه‌ آن‌ها تغییر می‌کند و دکور تازه با رنگ‌های جدید را دوست دارند. برای چیدن یک دکور زیبا نیازی به کاغذ دیواری گرانقیمت نیست و می‌توان با کمی دقت یک چیدمان زیبا را در اتاق کودک فراهم آورد.

کاغذ دیواری اتاق کودک طرح ماشین

 

خرید کاغذ دیواری اتاق کودک

شرکت ابنیه سازان هونام، بورس کاغذدیواری در تهران، همه روزه در نمایشگاه دائمی خود واقع در نشانی:تهران-بزرگراه رسالت خیابان بنی هاشم خیابان خسروآبادی پلاک ۱۱۴/۱ پذیرای شماست تا از آلبوم‌های کاغذدیواری متنوع و بی‌نظیر ما دیدن کنید. همچنین امکان مشاهده آلبوم‌های کاغذدیواری ما به شکل آنلاین نیز فراهم است. برای هماهنگی بیشتر با دفتر ما به شماره ۰۲۱۲۶۳۰۵۷۳۳ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب وبلاگ

کابینت های گلاس سفید و طرح چوب مدل حجمی

سبک: مدرن درب و نما: ام دی اف های گلاس و ام دی اف طرح چوب مدل طراحی: حجمی(پله ای) کابینت حجمی مناسب‌ترین انتخاب برای ...
ادامه مطلب

جدیدترین طرح های لمینت کف ترند سال 2022

راهنمای جامع انتخاب طرح های لمینت کف برای منزل و محل کار طرح های لمینت کف قبلا ساده و محدود بودند. اما با گذشت زمان ...
ادامه مطلب

اجرای ساختمان از صفر تا صد | ویدئوهای پروژه شهرک دیان واقع در سیاهرود

اجرای ساختمان به روش مدیریت پیمان یکی از بهترین روش‌های ساختمان‌سازی است. در روش مدیریت پیمان، کارفرما تمام هزینه‌های اجرای ساختمان از صفر تا صد ...
ادامه مطلب

کاغذدیواری پذیرایی کوچک را چگونه انتخاب کنیم؟

کاغذدیواری پذیرایی کوچک تصمیمی مناسب و اطمینان‌بخش برای زینت‌بخشی بخش‌های متعدد موجود در هر منزل‌ است. کاغذدیواری مناسب پذیرایی کوچک در هر خانه متناسب با ...
ادامه مطلب

انواع کفپوش خانه و مکان‌های اداری، مقایسه مزایا و معایب

نصب انواع کفپوش بهترین گزینه برای تغییر حال و هوا و نوسازی منازل است. با انتخاب رنگ دلخواه در بین انواع طرح و رنگ‌های کفپوش‌ها ...
ادامه مطلب

کابینت نئوکلاسیک طوسی، جذاب‌ترین کابینت در سال جدید

اگر از اهل فن بپرسید جدیدترین کابینت امروز چیست به احتمال زیاد خواهید شنید: کابینت نئوکلاسیک طوسی! امروزه نسل جدید کابینت‌های متنوع سنتی و مدرن ...
ادامه مطلب

محصولات پرفروش

محصولات و خدمات

×

بازدیدکننده گرامی

اگر نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر دارید میتوانید با مدیر سایت تماس بگیرید!

× سوالی دارید؟