ابنیه سازان هونام
جستجو
Close this search box.
ابنیه سازان هونام

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه جدید، اسپرت، فوتبالی و ساده

کاغذ دیواری اتاق پسراانه

اگر شما هم به دنبال خرید یک کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه هستید به این مقاله خوش آمدید! کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه تنوع زیادی دارد و نسبت به دکوراسیون و چیدمان می‌توانید انتخاب‌های زیادی داشته باشید. ویژگی‌های کاغذ دیواری موجب جلوه بیشتر اتاق خواب می‌شود.

اتاق خواب پسرانه محلی برای ایجاد آرامش و تقویت روحیه است به خصوص برای کودکان و نوجوانان که زمان زیادی را در اتاق خود می‌گذرانند. کاغذ دیواری موجب جلوه بیشتر محیط می‌شود و دقت به نقش و رنگ زمینه آن تاثیر زیادی در روحیه دارد.

کاغذ دیواری در کنار یک دکوراسیون زیبا به روشنایی یا گستردگی اتاق کمک بسزایی می‌کند و اگر به دنبال طرحی جدید و مدرن هستید طرح‌های زیادی برای دوستداران دکورهای مدرن وجود دارد. بستگی دارد که برای چه سنی اتاق را دکور می‌کنید و سلیقه شما چیست. در ادامه به بررسی بیشتر کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه می‌پردازیم.

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه جوان

یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه جوان، به صورت ساده و مینیمال است. رنگ‌های یک دست و ساده بسیار جذابند و به سادگی با سایر لوازم اتاق خواب جور می‌شوند. انتخاب رنگ‌های روشن و پاستیلی با طرح‌های ساده‌تر جذابیت محیط را افزایش می‌دهد.

زیبایی محیطی بیشتر اتاق خواب پسرانه بستگی به اندازه آن دارد. اگر اتاقی تاریک باشد بهتر است که از رنگ‌ها روشن استفاده کنید تا اتاق را گسترده‌تر نشان بدهد. اگر هم فضای اتاق خواب به اندازه کافی روشن است می‌توانید از رنگ‌های تیره با طرح شکل‌های هندسی تکرار شونده بهره بگیرید.

استفاده از طرح‌های ساده حتی برای کاغذ دیواری اتاق نوجوان هم جذاب است و اگر به طرح‌های ساده علاقه‌مند باشد کمک ویژه‌ای می‌کند. رنگ‌های ساده با بزرگتر شدن نوجوان نیازی به تغییر چندانی ندارند و می‌توان برای مدت طولانی‌تری از آن استفاده کرد.

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه جدید و آوانگارد!

یکی از طرح‌های پرطرفدار برای کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه جدید،‌ طرح‌های جذاب رنگی است. رنگارنگ بودن اتاق موجب تقویت روحیه می‌شود و دیوارها را دلنواز می‌کند. شما می‌توانید از کاغذ دیواری متضاد در اتاق استفاده کنید بطوریکه هر دیوار رنگ‌های متفاوت و متضاد داشته باشد.

تنوع رنگی و طرح‌های درشت فضا را گسترده‌تر نشان می‌دهد و خلاقیت را در نوجوان و کودک شما تقویت می‌کند. برای استعداد‌های کودک خود می‌توانید طرح نقاشی‌های کودکانه را انتخاب کنید و یک محیط زیبا را فراهم آورید. استفاده از اکسسوری‌های گسترده مانند لوسترهای چشم‌نواز و طرح‌های جدید چوبی انتخاب‌های زیبایی در کنار این سبک از کاغذ دیواری‌های می‌شود.

 کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه اسپرت

بهتر است که رنگ‌ها را چندان جنسیت‌زده انتخاب نکنید چون در دنیای امروز رنگ‌ها ارتباطی با دختر و پسر بودن ندارد. استفاده از هر رنگ به عنوان کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه اسپرت جذاب است. برای فضاهای بزرگ توناژ تیره‌تر را انتخاب کنید. حتی می‌توانید سرویس خواب پسرانه را هم به صورت تیره‌ رنگ انتخاب کنید و یک محیط اسپرت را فراهم آورید.

در کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه اسپرت طرح‌های متنوع و زنده مانند طبیعت به کار می‌رود. استفاده از رنگ‌های خنثی و مات برای چیدمان اسپرت پیشنهاد نمی‌شود و دنبال چیدمان فضایی زنده و جذاب باشید. می‌توانید از رنگ‌های آبی تیره و روشن به صورت متضاد استفاده کنید.

انتخاب رنگ‌های براق و جسورانه دکوراسیون را مدرن و جذاب‌تر می‌کند. اغلب نوجوانان از این سبک‌ چیدمان بیشتر لذت می‌برند و به دنبال فضای پرهیجان هستند. سبک‌های مدرن و معاصر مورد پسند جوانان نیز قرار می‌گیرد.

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه فوتبالی برای عاشقان فوتبال!

از جمله پرطرفدارترین طرح‌های کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه فوتبالی است. طرح‌های متنوعی از بازیکن‌های مطرح فوتبالی و زمین فوتبال وجود دارد که محیط را گسترده‌تر و جذاب‌تر جلوه می‌دهد. همچنین می‌توانید در کنار آن از تابلو‌ها و اکسسوری‌های فوتبالی استفاده کنید. فرزندان شما حتما از این طرح لذت می‌برند و محیطی پرانگیزه و زیبا می‌شود.

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه فوتبالی با تخت و کمد و لوازم ساده جذاب‌تر است و جلوه کاغذ دیواری را بیشتر می‌کند. طرح‌های جذاب و دوست‌داشتنی را می‌توانید با پرده‌های ساده‌تر و هم‌ رنگ با زمینه کاغذدیواری انتخاب کنید. روتختی‌های ساده یا فوتبالی هم وجود دارد که بسته به سلیقه می‌توانید انتخاب کنید. طرح‌های شیک و دوست‌داشتنی فوتبالی تنوع بالایی دارد و می‌توانید از آن لذت ببرید.

سبک‌های فوتبالی و ورزشی با اکسسوری‌های ورزشی جذابیت بیشتری در محیط فراهم می‌آورند و می‌توانید از قفسه‌های طبقاتی و سفارشی نیز استفاده کنید.

کاغذ دیواری پسرانه شیک و مدرن و گاهی مینیمال!

اگر به چیدمان مدرن علاقه داشته باشید می‌توانید از سبک‌های سه بعدی و متضاد استفاده کنید. طرح‌های شیک در اغلب موارد زمینه‌های ساده و مینیمال دارند و طرح‌های آن به صورت کمرنگ و خلوت است. استفاده از کاغذ دیواری پسرانه شیک مورد پسند پسرانه نوجوانان و جوانان قرار می‌گیرد.

اکسسوری‌های مدرن و لوسترهای ساده در این چیدمان کارایی بالایی دارد. برای انتخاب یک کاغذ دیواری جذاب حتما نظر فرزند خود را بپرسید و به او قدرت انتخاب بدهید. نوجوانان نیاز دارند تا جدی گرفته شوند و سلیقه‌ آن‌ها در چیدمان اتاق خواب خود نقش داشته باشد.

پوستر سه بعدی اتاق خواب پسرانه، جایگزین پوسترهای متعدد

از جمله طرح‌های جذاب اتاق خواب،‌ پوستر سه بعدی اتاق پسرانه است. پوسترهای سه بعدی گستردگی زیادی دارد و شامل طرح‌های بیشماری می‌شود. طرح‌ها براساس سن افراد تغییر می‌کنند. به طور مثال کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی بیشتر سبک‌های قهرمانی است. مانند انتخاب طرح‌های مرد عنکبوتی،‌ بت من و یا باب اسفنجی است. سبک‌های نوجوانان بیشتر انتخاب انواع مدل ماشین است.

پوستر سه بعدی اتاق پسرانه تنوع بالایی دارد و می‌توانید با سبک‌های آجر سه سانتی انتخاب کنید. البته کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی دخترانه هم انتخاب‌های جذابی دارد و بسته به چیدمان می‌توانید از طرح‌های هلو کیتی و پرنسس‌ها استفاده کنید.

پوسترهای سه بعدی به صورت برجسته به نظر می‌رسد و برروی دیوارهای صاف و یک‌دست طولانی نصب می‌شوند. دکور کاغذ دیواری سه‌ بعدی ساده است تا اسباب جلوه بیشتر کاغذ دیواری را فراهم کند.

 

کاغذ دیواری پسرانه سه بعدی

کاغذ دیواری اتاق خواب لاکچری پسرانه، لوکس و اغلب تیره

دقت به ضخامت و کیفیت کاغذ دیواری اهمیت زیادی دارد و به عنوان یک انتخاب جذاب شناخته می‌شود. کاغذ دیواری اتاق خواب لاکچری پسرانه طرح‌های متنوعی دارد و دست شما برای انتخاب‌های جذاب باز است بنابراین طرح‌ها و چیدمان را می‌توانید نسبت به طرح‌های آن بچینید و لذت ببرید.

نوجوانان اغلب طرح‌های تیره و دنج را دوست دارند که از جمله کاغذ دیواری اتاق خواب لاکچری پسرانه محسوب می‌شود. رنگ‌هایی با توناژ طوسی،‌ آبی، مشکی برای اتاق بزرگ و با نورگیر خوب بسیار مناسب است. شما می‌توانید از رنگ‌های سبز هم استفاده کنید و یک فضای دوست‌داشتنی و زنده‌تر را فراهم آورید.

از جمله رنگ‌های پرطرفدار می‌توان به رنگ آبی اشاره کرد که به سادگی با سایر لوازم اتاق جور می‌شود و یک فضای دوست‌داشتنی را ایجاد می‌کند.

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه نوجوان، حساس و سرنوشت‌ساز!

شما می‌توانید نظر پسر نوجوان خود را بپرسید و به او قدرت انتخاب بدهید. طرح‌های فضایی از جمله نقش‌های پرطرفدار نوجوانان شناخته می‌شود که اتاق را هم خلاق و گسترده نشان می‌دهد. نوجوانان طرح‌های ساده را هم دوست دارند تا با تابلوها و پوسترهای مورد علاقه خود دیوار را تزئین کنند.

دکوراسیون اتاق نوجوان در ایجاد تنوع و خلاقیت او نقش بسزایی دارد. دکوراسیون شلوغ و پرجنب و جوش هم موجب ایجاد روحیه شاد در نوجوان می‌شود. طراحی اتاق نوجوان کمی دشوار است و با رشد و تغییر نوجوان،‌ سلیقه او هم تغییر می‌کند. رنگ‌های خاکستری هم انتخاب جذابی است زیرا که خاکستری و طوسی رنگ خنثی شناخته می‌شود و به سادگی با سایر دکورها جور می‌شود.

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه ساده، کم ریسک و همیشگی

یکی از طرح‌های پرکاربرد، کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه ساده است. طرح‌های ساده را می‌توان به راحتی با اکسسوری‌های متنوع تزیین کرد. استفاده از آویزهای هنری هم جذابیت بیشتری در محیط ایجاد می‌کند. تخت‌خواب‌های طرح‌دار در کنار کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه ساده بسیار محبوبیت دارد و مورد توجه نوجوانان قرار می‌گیرد.

تخت‌خواب‌های تیره و سورمه‌ای به صورت دوطبقه در کنار کاغذ دیواری‌های ساده جذابیت بیشتری ایجاد می‌کنند. سبک‌های ساده به سادگی با لوازم اتاق هماهنگ می‌شود و برای تعویض آن به دردسر نمی‌افتید. همچنین استفاده از چیدمان رنگارنگ جذابیت بیشتری ایجاد می‌کند.

اتاق پسرانه را می‌توانید با قفسه‌های دیواری هم تزیین کنید و کافی است که کمی خلاقیت به خرج بدهید. اگر اتاق نورگیر کافی ندارد حتما از زمینه‌های روشن بهره بگیرید تا اتاق گسترده‌تر نشان داده شود. استفاده از پوستر اتاق خواب پسرانه هم در کنار کاغذ دیواری ساده جلوه می‌کند و می‌توانید به صورت یک دیوار در میان از آن استفاده کنید.

جمع‌بندی

انتخاب طرح‌های کاغذ دیواری بسیار گسترده است و شما با تنوع زیادی روبرو هستید. بهتر است که با فرزند خود همفکری کنید و یک فضای دوست‌داشتنی و جذاب را بچینید. طرح‌های پسرانه بسته به سلیقه و سن و سال متفاوت است. کودکان اغلب به طرح‌های شلوغ و شاد علاقه‌مند هستند و نوجوانان بیشتر دنبال طرح‌های مدرن می‌گردند.

 طرح‌های سه‌بعدی هم در بین کاغذ دیواری‌های به‌روز بسیار پرطرفدار است و برای پسران جذابیت زیادی دارد. استفاده از طرح‌های درشت به گسترده‌تر نشان دادن محیط بسیار کمک می‌کند. استفاده از اکسسوری‌ها،‌ آویز‌ها و قفسه‌های متنوع انتخاب جذابی شناخته می‌شود.

مشاهده آلبوم کاغذدیواری به همراه مشاوره رایگان

شرکت ابنیه سازان هونام، بورس انواع کاغذدیواری در تهران، همه روزه در نمایشگاه دائمی خود واقع در نشانی:تهران-بزرگراه رسالت خیابان بنی هاشم خیابان خسروآبادی پلاک ۱۱۴/۱ پذیرای شماست تا از آلبوم‌های کاغذدیواری متنوع و بی‌نظیر ما دیدن کنید. همچنین امکان مشاهده آلبوم‌های کاغذدیواری ما به شکل آنلاین نیز فراهم است. برای هماهنگی بیشتر با دفتر ما به شماره ۰۲۱۲۶۳۰۵۷۳۳ تماس بگیرید.

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

انتخاب طرح‌های ساده و مینیمال امروزه بیشتر مورد پسند جوانان قرار می‌گیرد.

سبک‌های تیره رنگ بیشتر مورد علاقه نوجوانان واقع می‌شود.

انتخاب کاغذ دیواری‌هایی با زمینه روشن فضا را گسترده‌تر نشان می‌دهد.

این سبک از پوسترها در کنار کاغذ دیواری ساده به صورت یک در میان برروی دیوارها نصب می‌شود.

طرح‌های باب اسفنجی برای کودکان و طرح‌هایی با موضوعات ورزشی یا اتومبیل‌های لوکس برای جوانان طرفداران بیشتری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب وبلاگ

اجرای ساختمان از صفر تا صد | ویدئوهای پروژه شهرک دیان واقع در سیاهرود

اجرای ساختمان به روش مدیریت پیمان یکی از بهترین روش‌های ساختمان‌سازی است. در روش مدیریت پیمان، کارفرما تمام هزینه‌های اجرای ساختمان از صفر تا صد ...
ادامه مطلب

کابینت نئوکلاسیک چیست؟ کابینت کلاسیک اما با تجملات و تزئینات کمتر!

اینکه کابینت نئوکلاسیک چیست و آیا به درد آشپزخانه ما می‌خورد یا نه سوال بسیاری از متقاضیان خرید و ساخت کابینت آشپزخانه است. بحث کابینت ...
ادامه مطلب

بهترین در ضد سرقت ایرانی | مشخصات کامل، کاتالوگ و قیمت

بهترین در ضد سرقت در ایران کدام است؟ بهترین در ضد سرقت چیست؟ چه خصوصیاتی دارد؟ قیمت بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی چقدر است؟ ...
ادامه مطلب

چگونه با کابینت ام دی اف سفید قهوه ای، آشپزخانه‌ای جذاب و جاودانه بسازیم؟

آیا کابینت ام دی اف سفید قهوه ای از مد افتاده است؟ به هیچ وجه! هنوز هم طرح کابینت ام دی اف سفید قهوه ای ...
ادامه مطلب

کاغذ دیواری کلاسیک جدید و تلفیق موفقیت آمیز آن با مبلمان مدرن

کاغذ دیواری کلاسیک یادگار سبک کلاسیک دوران رنسانس، باروک و آرت نوو است. طرح‌هایی با عناصر تکرارشونده که پرتکرارترین و معروف‌ترین آن گل داماسک است. ...
ادامه مطلب

کاغذ دیواری طرح ابر و بادی و آبرنگی

کاغذ دیواری طرح ابر و بادی و آبرنگی همه آلبوم‌های کاغذ دیواری شرکت ابنیه سازان هونام به عنوان مرکز خرید کاغذ دیواری در تهران مقدم ...
ادامه مطلب

محصولات پرفروش

محصولات و خدمات

×

بازدیدکننده گرامی

اگر نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر دارید میتوانید با مدیر سایت تماس بگیرید!

× سوالی دارید؟