درب ضد سرقت لولا محور یا درب پیوت، سفارش طراحی و ساخت درب لولا محوری

درب لابی ضدسرقت لولا محور

اگر شما هم به دنبال سبکی جدید و مدرن هستید حتما از درب ضد سرقت لولا محور یا درب پیوت خوشتان می‌آید. این سبک از درها برای خانه‌های مدرن کاربرد بیشتری دارد و به درد دکورهای به روز و جذاب می‌خورد. این نوع از درب‌های جدید دکوری متفاوت در خانه ایجاد می‌کند و رنگ‌‌بندی و طراحی متنوعی دارد. البته می‌توان آن را سفارشی‌سازی کرد و براساس دکور خانه را تغییر داد.

درب ضد سرقت لولا محور برای ساختمان‌های لوکس و امروزی کارایی دارد و عموما برای درب ورودی خانه یا اداره استفاده می‌شود. این نوع درب لولاهای متنوعی دارد و برای فضاهای بزرگ استفاده می‌شود تا به راحتی موقعیت چرخش فراهم باشد. در ادامه به بررسی دقیق‌تر درب‌های لولا محور می‌پردازیم و با خصوصیات و محاسن آن بیشتر آشنا می‌شویم.

درب پیوت چیست؟

به درب پیوت درب‌های لولا محور هم می‌گویند. همانطوری که از نام آن پیداست لولای درب پیوت اهمیت زیادی دارد و نقش اساسی در چرخش در ایفا می‌کند. طراحی درب لولا پاشنه ای به گونه‌ای است که از بالا به چارچوب متصل می‌شود و از پایین به زمین وصل است. این نوع از درب طراحی متفاوت از لولاهای معمولی دارد و کارایی آن هم است.

درب‌های پیوت امکان سفارشی‌سازی دارند و می‌توان ابعاد متنوعی از آن را سفارش داد. طرح‌ها و رنگ‌های متفاوتی که تنوع لولا در آن وجود دارد و به آن لولا پروانه‌ای، لولا پاشنه‌ای، لولا محوری گفته می‌شود. ساخت این سبک از درب‌ها دشوار به نظر می‌رسد و نیازمند دقت و ظرافت ویژه‌ای است. کاتالوگ درب‌های لولامحور شرکت هونام را ببینید.

تخصص در ساخت این نوع درب‌ها بسیار اهمیت دارد و باید توسط سازنده‌‌های متخصص طراحی شود. تعادل در ساخت درب پیوت اهمیت زیادی دارد و باید حول محور وسط با استفاده از لولاهای پاشنه‌ای بچرخد. این سبک از درب‌ها اغلب در ابعاد بزرگ تولید می‌شوند و گاهی برای درب اصلی ساختمان از آن بهره می‌گیرند.

لولا‌های پاشنه‌ای به انتهای درب یا چارچوب پیچ یا جوش نمیشود به صورت محور داخل چارچوب قرار می‌گیرد. در واقع لولا روی درب نیست روی ضلع بالا و پایین چارچوب قرار دارد و به همین دلیل به راحتی و نرمی باز و بسته می‌شود. درب لولا محور یک درب ضد سرقت لوکس و لاکچری برای ساختمان است.

ویژگی‌های درب ضد سرقت با لولا پیوت با کیفیت و متفاوت

از جمله ویژگی‌های درب ضد سرقت با لولا پیوت بازشوی زیاد آن است. استاندارد ماکسیمم بازشوی درب‌های دیگر 110 سانت است، اما درب لولامحور تا 2 متر هم باز می‌شود. رنگ‌هایی مانند قهوه‌ای روشن، قهوه‌ای تیره و مشکی که برای سبک‌های مینیمال و ساده انتخاب بسیار جذابی است. می‌توانید جوری آن را سفارش دهید که با رنگ‌ دیوار هماهنگی بیشتری ایجاد کند و یک‌دست و زیبا شود.

درب لولا محوری بازشوی دومتری دارد و روکش آن اغلب از جنس چوب راش، گردو و بلوط است. کارایی این نوع درب‌ها بالاست و گزینه مناسبی برای درب لابی ضد سرقت محسوب می‌شود و فضای خوبی برای اسباب کشی می‌دهد. همچنین از دلایل استفاده پیوت، داشتن درب با بازشو عریض و بلند به صورت یک لنگه است که در درب‌های معمولی این موضوع محدودیت دارد. استفاده از قفل کاله ترک یا فنلاندی در این نوع درب کیفیت خوبی دارد و بسیار ایمن است.

کیفیت لولا بسیار مهم است چون وزن درب روی لولا قرار میگیرد بنابراین باید از لولای بسیار محکم و بادوام استفاده شود. نقطه قرار گرفتن لولای بالایی و پایینی توسط سازنده با توجه به وزن درب و ابعاد چارچوب مشخص می‌شود بنابراین دقت در نصب و ساخت آن پراهمیت است. هرچه فاصله لولا از لبه چارچوب بیشتر باشد بازشوی درب عریض‌تر است.

جنس رویه درب ضد سرقت لولا محور

رویه درب ضد سرقت لولا محور یا لوله پاشنه ای بسیار متنوع و کاملا قابل سفارش است. شما می‌توانید هنگام خرید درب لولا پاشنه ای، جنس رویه آن را بر اساس محیط زندگی و نیازهای خود انتخاب کنید. اگر درب را برای فضای بیرونی لازم دارید، روکش فلزی، سرامیکی یا spl را انتخاب کنید. در صورتی که می‌خواهید درب را در فضای داخلی ساختمان به عنوان درب اتاق خواب یا درب ورودی آپارتمان نصب کنید، زیبایی درب نیز مهم می‌شود. در این صورت روکش چوب، شیشه یا ترمو نیز گزینه‌های زیبا و ایده‌آلی هستند.

به طور کلی رویه‌های قابل سفارش برای درب ضد سرقت با لولا پیوت شامل ترمو(نوعی روکش چوب قابل استفاده برای فضای بیرون)، شیشه، spl، شیت سرامیکی، چوب(گردو، بلوط و راش) و فلز هستند. انواع درب ضد سرقت جدید با رویه‌های مدرن شناخته می‌شوند.

به طور مثال برای فضای باز بهتر است از رویه‌های مقاوم‌تر در برابر گرما و سرما یا گردوخاک بهره بگیرید و برای فضاهای بسته می‌توانید از رویه‌های چوبی شیک و جذاب استفاده کنید. انتخاب درب لولا پاشنه ای برای اتاق لباس هم مناسب است و موجب جلوه بیشتر محیط می‌شود. البته گفتنی است که درب روی دو لولای بالایی و پایینی به صورت متحرک نصب می شود برای همین برای درب لابی هم گزینه مناسبی به شمار می‌رود.

بررسی مزایای  درب ضد سرقت با لولا پیوت

درب ضد سرقت لولا محور مزایای زیادی دارد و بسیار محبوب است. در نتیجه از انتخاب‌های امروزی و مدرن به شمار می‌رود و می‌توان براساس دکور، سفارشی‌سازی کرد. در ادامه به بررسی دقیق‌تر مزایا و معایب این درب می‌پردازیم:

مزایای درب ضد سرقت لولا محور:

  • ظاهر زیبا و مدرن
  • حرکت ساده و روان
  • امکان ساخت در ابعاد غیراستاندارد
  • رویه دلخواه و متنوع
  • قابلیت سفارشی‌سازی
  • مقاوم و مستحکم و ایمن
  • مناسب دکوراسیون مدرن
  • ابعاد درب قابل سفارش
  • مناسب برای فضاهای گسترده و بزرگ

قیمت لولا پیوت و تنوع بالا در جنس، طرح، ابعاد

همانطوری که می‌دانید قیمت لولا پیوت متنوع است و بستگی دارد که شما چه نوع لولایی را سفارش می‌دهید. جنس لولا در قیمت آن تاثیر بسزایی دارد. همچنین ابعاد درب محوری در قیمت تاثیرگذارند. بسته به متریال مصرفی در اسکلت و رویه، قیمت درب تغییر می‌کند و می‌توان آن را براساس بودجه سفارشی‌سازی کرد.

فروش لولا پیوت به صورت درب لولا پاشنه ای یا پروانه‌ای متفاوت است. برای محیط‌های تنگ و کوچک این سبک از لولا کاربرد ندارد و دست‌وپاگیر است. اغلب برای فضاهای گسترده انتخاب مناسب‌تری است و می‌توانید ابعاد آن را بسته فضای محیط سفارش دهید.

خرید درب ضد سرقت لولا محور مستقیم از کارخانه

در استفاده از درب ضد سرقت لولا محور انتخاب متریال با کیفیت و بادوام اهمیت زیادی دارد و باید به شرکت‌های معتبر برای سفارش درب ضد سرقت لولا محور مراجعه کنید. اما خبر خوب اینجاست که استراکچر هونام پلاس گزینه مناسبی محسوب می‌شود وتنوع بالا و کیفیت مناسبی برای خرید انواع درب‌ ضد سرقت با لولا پیوت دارد. درب ضد سرقت ایرانی این روزها با کیفیت و قیمت مناسبتر از دربهای مشابه خارجی در بازار وجود دارد.

از مزایای خرید از هونام ضخامت چارچوب 2 میلیمتری درب پیوتی آن است که باز کردن درب از طریق دیلم کردن را غیرممکن می‌کند. لولاهای هونام کیفیت بسیار بالا و بدون لقی دارد و همه چیز قابل سفارشی‌سازی است. حتی بازشو به سمت داخل و بیرون و هر دو جهت به انتخاب مشتری می‌تواند تغییر کند و امکان تولید درب با رنگ پولیشی هم فراهم است.

درب ضد سرقت لولا محور ساخت شرکت هونام قفل‌های با کیفیت و مستحکم مولتی فنلاندی دارد و درون آن از یونولیت ۴.۵ سانتیمتری، پشم سنگ، آلومینیوم و آهن استفاده شده است. همه موارد یاد شده قابل تغییر است و طبق نظریه خریدار حذف، اضافه یا جایگزین می‌شود. برای کسب اطلاع بیشتر از ساختار و کیفیت درب ضد سرقت لولا محور هونام و دریافت لیست قیمت با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب وبلاگ

کابینت آشپزخانه مدرن اروپایی و ایتالیایی

در کابینت آشپزخانه مدرن، کاربرد بیشتر از تزئینات اهمیت دارد و مهمترین مزیت کابینت‌های مدرن این است که با طیف گسترده‌تری از رنگ‌های تیره و ...
ادامه مطلب

چگونه با کابینت ام دی اف سفید قهوه ای، آشپزخانه‌ای جذاب و جاودانه بسازیم؟

آیا کابینت ام دی اف سفید قهوه ای از مد افتاده است؟ به هیچ وجه! هنوز هم طرح کابینت ام دی اف سفید قهوه ای ...
ادامه مطلب

لمینت ضد آب یا لمینت مقاوم در برابر آب؟

آیا کفپوش لمینت ضد آب است؟ لمینت ضد آب موضوع بحث برانگیز در دکوراسیون داخلی است. در این مطلب قرار است به بررسی کامل این ...
ادامه مطلب

اجرای ساختمان از صفر تا صد | ویدئوهای پروژه شهرک دیان واقع در سیاهرود

اجرای ساختمان به روش مدیریت پیمان یکی از بهترین روش‌های ساختمان‌سازی است. در روش مدیریت پیمان، کارفرما تمام هزینه‌های اجرای ساختمان از صفر تا صد ...
ادامه مطلب

کاغذ دیواری اتاق کودک، دخترانه و پسرانه، ساده و اسپرت، طرح فیل و خرس و کیتی

انواع متنوع طرح کاغذ دیواری اتاق کودک انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک برای والدین کار بسیار جذاب و شیرینی است. چون اتاق نوجوان و جوانان ...
ادامه مطلب

کمد دیواری رختخواب و لباس ریلی و لولایی،  طراحی داخل کمد دیواری رختخواب و لباس

چطور طراحی داخل کمد دیواری رختخواب و لباس را انجام دهیم؟ چطور کمد دیواری رختخواب و لباس را طراحی کنیم طوری که حداکثر بهره را ...
ادامه مطلب

محصولات پرفروش

محصولات و خدمات

×

بازدیدکننده گرامی

اگر نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر دارید میتوانید با مدیر سایت تماس بگیرید!

× سوالی دارید؟