درب لابی ضد سرقت

درب لابی ضد سرقت، جدیدترین طرح های درب لابی ضدسرقت دولنگه و تک لنگه

در این مقاله به بررسی درب لابی ضد سرقت می‌پردازیم. لابی اولین بخشی است که با ورود به ساختمان توجهات را به خود جلب می‌کند. ساختمان‌ها و مجتمع‌های شلوغ لابی را به عنوان محلی برای جمع شدن اعضای ساختمان استفاده می‌کنند و مذاکرات و صحبت‌های مهم را در این بخش انجام مي‌دهند. بنابراین انتخاب درب لابی ساختمان اهمیت فراوانی پیدا می‌کند.

درب لابی ضد سرقت موجب تامین امنیت بیشتر ساختمان می‌شود و در کنار امنیت ظاهر و زیبایی آن هم اهمیت فروانی دارد. بنابراین درب ضد سرقت لابی باید هم زیبا و هم ایمن باشد. البته به جز این دو مورد توجه به قیمت و کیفیت درب لابی ضد سرقت هم مورد توجه است. در ادامه این پارامترها را بیشتر بررسی می‌کنیم.

انواع درب های ضد سرقت لابی براساس متریال

همانطوری که می‌دانید درب‌ های ضد سرقت جنس‌های متنوعی دارند و براساس نحوه استفاده آن شامل طرح‌های متنوع چوبی طبیعی و مصنوعی و یا به صورت فلزی می‌شود. همچنین قفل‌های متنوعی برای انواع درب های ضد سرقت لابی استفاده می‌شود که امنیت بیشتری را تامین کند. در ادامه انواع درب ضد سرقت لابی را معرفی می‌کنیم.

درب ضد سرقت لابی ساختمان چوبی و شیک

یکی از انواع درب لابی ضد سرقت از جنس چوب طبیعی یا ورق‌های ام دی اف است. البته درب‌های ضد سرقت لابی به صورت چند لایه ساخته می‌شود و قفل‌های متنوعی در آن به کار می‌گیرند. کیفیت درب‌های چوبی طبیعی بالاست و قیمت بیشتری هم دارد.

جنس چوب طبیعی درب لابی ضد سرقت شامل بلوط، گردو، راش می‌شود و زیبایی و جلوه ویژه‌ای دارد. جنس‌های چوب مصنوعی اغلب از جنس فرآورده‌های چوبی مثل MDF هستند. بدنه درب ضد سرقت چوب طبیعی کیفیت بیشتری نسبت به ام دی اف دارد. هسته اصلی و مرکزی درب‌ های ضد سرقت چوبی، فلزی است تا مقاومت درب حفظ شود.

درب ضد سرقت لابی ساختمان فلزی و بادوام

یکی از درب های ضد سرقت لابی، درب فلزی است. درهای فلزی بسیار مقاوم و بادوام هستند و استحکام بالایی در مقابل ضربه دارند. در بیشتر مواقع از درب‌های ضد سرقت فلزی برای باغ و ویلا استفاده می‌شود. این سبک‌ از درب‌ها روکش فلزی دارند و در برابر ضربه و فشار هم استحکام بیشتری دارند.

طرح‌های درب‌های فلزی محدود است و مانند درب‌های چوبی معماری زیبا و جذاب ندارند و هر طرحی قابل اجرا برروی فلز نیست. بنابراین اگر زیبایی اولویت اول شما باشد بهتر است که از مدل‌های چوبی انتخاب کنید. قفل‌های فولادی و با کیفیت در این سبک از درها نیز به کار رفته است و موجب مقاومت بیشتر آن می‌شود. در بعضی مواقع درب‌های فلزی با شیشه هم ترکیب می‌شود و سبکی جدید و مدرن را ایجاد می‌کند.

شما می‌توانید در کاتالوگ درب‌های ضدسرقت نمونه پروژه‌ها را مشاهده کنید و در صورت تمایل برای بازدید نمونه‌های آماده درب داخلی ساختمان و درب ضدسرقت به نمایشگاه‌ دائمی ما واقع در تهران، بزرگ‌راه رسالت، خیابان بنی‌هاشم، خیابان خسروآبادی، پلاسک ۱/۱۱۴ مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۲۶۳۰۵۷۳۳ تماس بگیرید و استعلام قیمت کنید. 

درب ضد سرقت برجسته لوکس

 

 

درب ضد سرقت لوکس برجسته

جذاب و مقاوم، قفل‌های فولادی و ضخیم

بدنه درب ضدسرقت: چوب طبیعی

ظاهری دیدنی و با طرح‌های برجسته و تک

دیدن پروژه‌های بیشتر درب‌ ضدسرقت 

درب‌ ضدسرقت دو لنگه یا تک لنگه؟

انتخاب درب ضدسرقت دو لنگه یا تک لنگه بسته به عرض لابی متفاوت است. اگر پهنای لابی بیشتر باشد درب لابی هم باید به صورت دو لنگه انتخاب شود. به خصوص برای ساختمان‌های گسترده‌تر انتخاب درهای بزرگتر پیشنهاد می‌شود.

در نظر داشته باشید که هرچه درب‌ لابی ضد سرقت بزرگتر باشد امنیت آن هم بیشتر است. برای درب ضدسرقت دو لنگه از قفل‌های مخفی استفاده می‌شود و مقاومت آن در مقابل سرقت نیز زیاد‌تر است. به‌علاوه تولید درب‌های دو لنگه زمان بیشتری می‌برد و برای نصب و رگلاژ آن هم زمان بیشتری نیاز است. رگلاژ و تنظیم درب ضدسرقت دو لنگه به تخصص ویژه‌ای نیاز دارد و نصاب باید تجربه لازم را داشته باشد.

درب‌های تک لنگه برای آپارتمان‌ها و ساختمان‌های کوچک کاربرد دارد و می‌توان از تنوع‌ رنگ‌ها و مدل‌های آن انتخاب کرد. درب‌های تک لنگه ترکیب چوب و شیشه‌ای انتخاب جذابی است و دکوری شیک و کلاسیک برشمرده می‌شود.
در بعضی از موارد درب‌های ضد سرقت سه لنگه کاربرد دارد که درب‌های عظیم و سنگین برای باغ‌ها و حیاط‌های درندشت استفاده می‌شود. بنابراین کیفیت درب‌ها قابل سفارشی‌سازی است و می‌توان اجزای آن را به طور کامل تغییر داد.

قیمت درب لابی ضد سرقت چطور محاسبه می‌شود؟

گفتنی است که قیمت درب لابی ضد سرقت براساس متریال متفاوت است. هرچقدر که کیفیت درب ضد سرقت بیشتر باشد و از قفل‌های تخصصی استفاده شود قیمت آن بالاتر خواهد بود.

قیمت درب لابی ضد سرقت براساس ابعاد درب‌ها و ساختار آن تغییر می‌کند. اگر درب ضد سرقت دولنگه را انتخاب کنید هزینه آن نیز بیشتر است. درب‌های مخصوص ویلا اندازه بزرگتری دارد و بنابر متریال(چوب طبیعی، ام دی اف و…) قیمت آن متفاوت است.

البته قیمت یراق آلات و دستگیره در هم متفاوت است و براساس انتخاب قفل‌های خارجی قیمت درب ضد سرقت تغییر می‌کند. همچنین هرچقدر قفل‌های به کاررفته تخصصی‌تر و پیشرفته‌تر باشد برقیمت آن می‌افزاید.

درب ضد سرقت لوکس

 

طراحی و اجرای درب ضدسرقت لوکس و قهوه‌ای و چوب طبیعی

طراحی به صورت درب ضدسرقت مقاوم و مستحکم

قفل فولادی و ایمن 

ساخت از چوب طبیعی و لوکس 

جمع‌بندی

امروزه درب لابی در ساختمان اهمیت فراوانی دارد و انتخاب آن زیبایی درون ساختمان را تکمیل می‌کند. بستگی دارد که شما چه اولویت‌هایی دارید؟ درب لابی ساختمان مزایای زیادی دارد و علاوه‌بر امنیت، زیبایی ساختمان را هم تامین می‌کند.

فضای لابی به عنوان بخشی مهمی در ساختمان مورد توجه قرار می‌گیرد و برای جلسات شورای ساختمان و یا سالن انتظار استفاده می‌شود. چیدمان لابی و دکور آن برارزش و زیبایی محیط ساختمان می‌افزاید و براساس دکوراسیون ساختمان می‌توان درب لابی مدرن یا کلاسیک را انتخاب کرد.

متریال مورد استفاده در درب‌های ضدسرقت ساختمانی فلزی یا چوبی است و تنوع طرح‌ها و مدل‌های آن بسیار بالاست. درب‌های فلزی مقاومت بیشتری در برابر ضربه و فشار دارند و درب‌های چوبی موجب تنوع و زیبایی بیشتری می‌شوند.

سوالات متداول 

درب‌های چوبی بیشتر از جنس چوب‌های طبیعی مانند گردو، بلوط، راش و یا روکش ام دی اف ساخته می‌شوند.

امنیت و زیبایی دو پارامتر اساسی در انتخاب درب‌ لابی ضدسرقت اهمیت فراوانی دارد.

درب لابی دو لنگه بیشتر برای حیاط‌های وسیع و ویلا استفاده می‌شود.

درب لابی دو لنگه موجب امنیت بیشتر ساختمان می‌شود و در آن قفل‌های مخفی به کار می‌برند.

درب‌های تک لنگه بیشتر برای آپارتمان‌ها کاربرد دارد و برای لابی‌های کوچکتر از آن استفاده می‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

بازدیدکننده گرامی

اگر نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر دارید میتوانید با مدیر سایت تماس بگیرید!

× سوالی دارید؟