درب اتاق خواب جدید، از مدرن تا کلاسیک، انواع درب اتاق خواب مدرن

برگزیدن درب اتاق خواب جدید انتخاب سختی است و باید با کاتالوگ انواع مدل در اتاق خواب جدید آشنا بود. گزینه‌های این انتخاب گسترده است و باید به دکوراسیون اتاق خواب هم دقت کرد. بسته به نحوه استفاده از آن دقت به مقاومت، استایل، زیبایی و جنس آن اهمیت فراوانی دارد.

تاثیر در برروی صدا و امنیت و زیبایی که در محیط ایجاد می‌کند پیوسته مورد توجه و اهمیت قرار می‌گیرد. درب‌های اتاق تنوع بالایی دارد و به راحتی می‌توانید متناسب با شرایط خود آن را انتخاب کنید. بسته به نوع سلیقه می‌توانید به صورت کلاسیک یا مدرن آن را برگزینید و مناسب با دکور اتاق به کار بگیرید.

گاهی طرح درب اتاق خواب به صورت دورکوب و کتیبه‌های برجسته هستند و سبکی زیبا و چشم‌نواز را ایجاد می‌کنند. در ادامه به معرفی و بررسی سبک‌های درب اتاق خواب جدید می‌پردازیم.

جدیدترین درب اتاق خواب ۲۰۲۲

امروزه در کنار چیدمانی شیک و جذاب استفاده از در اتاق خواب شیک و جذاب این دکوراسیون را تکمیل می‌کند. بسته به روشنایی اتاق و وسعت آن، نحوه چیدمان را می‌توان انتخاب کرد. انتخاب یک سبک مدرن و شیک یا کلاسیک و سنتی بسته به سلیقه افراد متفاوت است.

جدیدترین درب اتاق خواب شامل مدرن، کلاسیک و نئوکلاسیک می‌شود که طرح‌های متنوعی دارد. براساس معماری داخلی خانه گزینه‌های زیادی وجود دارد و درب داخلی لوکس با طرح‌ها و مدل‌ها و رنگ‌های متنوعی قابل سفارشی‌سازی است. 

انواع در اتاق خواب جدید بر اساس دکوراسیون منزل

در ادامه به بررسی انواع در اتاق خواب جدید می‌پردازیم تا یک دسته‌بندی جذاب از انواع چیدمان داشته باشید و یک محیط زیبا و دوست‌داشتنی را در محیط خانه فراهم آوریم. انتخاب انواع درب اتاق خواب مدرن، کلاسیک، درب اتاق خواب شیک چوبی، درب داخلی لوکس وکیوم و… را در ادامه توضیح می‌دهیم و انتخاب دکور و رنگ‌های مورد نظر را بررسی می‌کنیم.

مدل در اتاق خواب مدرن و امروزی

از جمله طرح‌های مورد پسند بیشتر مردم، درب اتاق خواب مدرن است که استفاده از جدیدترین درب اتاق خواب به این نوع دکوراسیون کمک بسزایی می‌کند. چیدمان مدرن و شیک و انتخاب مدل در اتاق خواب مدرن هماهنگی و یک‌دستی را افزایش می‌دهد. معماری درب‌های مدرن با تزیینات و سازه‌های ساده ساخته می‌شوند و از فضا به صورت بهینه استفاده می‌کنند.

درب اتاق خواب جدید مدرن با طرح‌های هندسی ساده ساخته می‌شوند که تاکید بر سادگی محیط و فضای داخلی دارند. طرح‌های برجسته این نوع درب‌ها بسیار زیبا هستند و برای دکور‌هایی با مبل‌های ساده‌تر و تک‌رنگ استفاده می‌شوند. اغلب برای فضاهای بزرگ درب‌های تیره‌تر و چیدمانی تیره‌تر به کار گرفته می‌شود.

اگر دنبال یک درب اتاق زیبا اما با قیمت مناسب هستید درب‌های ام دی اف یا اچ دی اف گزینه‌های مناسبی برای شما هستند. کاتالوگ درب اتاق MDF ما را با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع ببینید که فقط برای نمونه تعدادی از آنها را در ادامه آورده‌ایم.

در اتاق شیک و کلاسیک

در بیشتر مواقع درب‌های کلاسیک از جنس چوب‌های طرح‌دار و نقش‌دار زیبا هستند. رنگ‌های ترکیبی و زیبا که محیط گرما می‌بخشد. درب چوبی اتاق خواب جلوه‌ای خاص دارد و فضایی دیدنی و دلربا را می‌توان در کنار آن چید. ترکیب‌ رنگ‌های کرم و طلایی از سبک‌های کلاسیک برشمرده می‌شود که برای تزئین محیط خانه به کار می‌رود.

این درب‌های چوبی اغلب از جنس چوب بلوط و گردو و راش هستند. قیمت چوب‌های طبیعی با منبت‌کاری‌های حرفه‌ای قیمت بالایی دارد و باید هزینه بیشتری برای آن در نظر بگیرید. محبوب‌ترین درب‌های کلاسیک زمان زیادی برای ساخت آن صرف می‌شود و نیازمند ظرافت و دقت زیادی هستند.

بد نیست بدانید این روزها که بازار احساسات نوستالژیک داغ شده، پای درب‌های چوبی دوباره به عرصه ساختمان‌سازی و منازل باز شده است. درب اتاق خواب چوبی با کنده‌کاری و جزئیات ریز در طراحی زیبایی شگفت‌انگیزی به منزل شما می‌دهد. اگر علاقمند هستید این مدل درب‌ها را ببینید کاتالوگ درب چوبی ما را ببینید تا با طرح‌های جذاب و متنوع درب اتاق چوبی بیشتر آشنا شوید که در ادامه تعدادی را برای نمونه آورده‌ایم.

درب‌های شیک و لوکس تمام چوب

مدل در اتاق نئوکلاسیک لاکچری و دیدنی

یکی از انواع در اتاق خواب جدید سبک نئوکلاسیک است که از تلفیق سبک مدرن و کلاسیک ساخته می‌شود. درهای نئوکلاسیک به صورت متقارن با دیوارهای و تابلو‌های و قالب‌های هندسی قابل طراحی است و همچنین تزیین‌های ساده و گل‌آرایی در آن به کار می‌رود.

چیدمان مبل‌هایی با دسته‌های طلایی و استفاده از قفسه‌های کتاب در دکوراسیون نئوکلاسیک جذابیت محیط را افزایش می‌دهد. دکوراسیون‌های گسترده و زیبا با چوب‌های طبیعی و دیدنی موجب ایجاد سبک نئوکلاسیک در فضای داخلی می‌شود.

همچنین مدل در اتاق جدید ساده و متقارن از جمله درب‌های نئوکلاسیک برشمرده می‌شود که ترکیبی از سبک‌ مدرن و کلاسیک را ایجاد می‌کند. البته درب‌های MDF در این نوع سبک‌ها بیشتر دیده می‌شود و معمولا قیمتی کمتر از چوب‌های طبیعی دارند و کیفیت آنها مناسب است.

درب مدرن داخلی

رنگ درب اتاق خواب جدید سال ۲۰۲۲

رنگ‌های جذاب و دوست‌داشتنی که کاربرد بسیاری دارد شامل سفید یک‌دست با طرح‌های طلایی،‌ نقره‌ای و کرم را شامل می‌شود. رنگ‌های زیبای یک‌دست هماهنگی را در محیط افزایش می‌دهد و یک فضای جذاب را فراهم می‌کند.

همچنین رنگ درب‌های اتاق خواب باید به گونه‌ای باشد که طرح‌های آن را بیشتر نمایان کند و اگر نقوش برجسته دارد رنگ‌های آن جذابیت بیشتری ایجاد کند. انتخاب درب اتاق خواب سفید جدید با طرح‌های هندسی دوری طلایی ترکیب بسیار زیبایی محسوب می‌شود.

رنگ‌های روشن موجب گسترده‌تر شدن و روشنایی بیشتر محیط می‌شود و برای سالن‌ها و اتاق خواب‌های کوچک انتخاب رنگ‌های سفید و کرم یا طوسی باز گزینه‌های مناسبی به شمار می‌رود. انتخاب رنگ‌های تیره مانند مشکی یا قهوه‌ای سوخته برای محیط‌های بزرگ‌ و وسیع کاربرد دارد. شیک‌ترین دکوراسیون و چیدمان با رنگ‌های تیره سبکی مدرن را در فضای خانه به وجود می‌آورد.

جمع‌بندی

انتخاب درب اتاق خواب جدید و جذاب یکی از اصول چیدمان مناسب در محیط خانه برشمرده می‌شود. اتاق خواب از جمله مهم‌ترین بخش‌های خانه است که در روحیه مثبت و حال خوب تاثیر فراوانی دارد. از میان سبک‌های امروزی چیدمان مدرن، کلاسیک، نئوکلاسیک کاربرد بیشتری دارد و مورد توجه عموم قرار می‌گیرد. درب اتاق مدرن اغلب از جنس چوب طبیعی مانند بلوط،‌ گردو، راش و… و چوب مصنوعی مانند MDF ساخته می‌شود.

استفاده از رنگ‌های روشن و تیره و یا ترکیبی از هردو،‌ زیبایی محیط را افزایش می‌دهد و چیدمان را دلچسب و دلربا می‌کند. استفاده از رنگ‌های متضاد فضا را از یکنواختی می‌رهاند و تنوع بیشتری به وجود می‌آورد.

خرید درب اتاق جدید

شرکت ابنیه سازان هونام تولیدکننده انواع درب‌های اتاقی، شما را به بازدید از نمایشگاه دائمی خود دعوت می‌کند. ما همواره نمونه‌های زیادی از درب‌های اتاقی ام دی اف، اچ دی اف یا چوبی خود را جهت آشنایی بیشتر مشتریان با ساختار درب پیش از خرید در نمایشگاه خود داریم. بازدید از این درب‌ها به همراه مشاوره رایگان پیش از خرید نیز هست. در صورت تمایل همه مدل‌های درب اتاقی ما را در کاتالوگ درب اتاق خواب به صورت آنلاین می‌توانید مشاهده کنید.

آدرس نمایشگاه: تهران، بزرگراه رسالت، خیابان بنی هاشم، خیابان خسروآبادی، پلاک 114/1

تلفن دفتر مرکزی: 02126305733

سوالات متداول

طرح‌های مدرن و نئوکلاسیک امروزه کاربرد بیشتری دارد و طرح‌های ساده در این چیدمان بیشتر به چشم می‌خورد.

استفاده از رنگ‌های سفید و طلایی کاربرد بیشتری دارد و طرح‌های برجسته درب اتاق را نمایان‌تر می‌کند.

استفاده از رنگ‌های روشن به گسترده‌تر نشان دادن اتاق کمک زیادی می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب وبلاگ

انواع درب لابی مدرن و امروزی برای ساختمان‌های لوکس

یک ساختمان لوکس بدون درب لابی مدرن را نمی‌توان تصور کرد. درب ورودی ساختمان یا درب لابی اولین بخش یک ساختمان است که مورد توجه ...
ادامه مطلب

چگونه با کابینت ام دی اف سفید قهوه ای، آشپزخانه‌ای جذاب و جاودانه بسازیم؟

آیا کابینت ام دی اف سفید قهوه ای از مد افتاده است؟ به هیچ وجه! هنوز هم طرح کابینت ام دی اف سفید قهوه ای ...
ادامه مطلب

کاغذ دیواری طرح سنگ

کاغذ دیواری طرح سنگ همه آلبوم‌های کاغذ دیواری شرکت ابنیه سازان هونام به عنوان مرکز خرید کاغذ دیواری در تهران مقدم شما را جهت بازدید ...
ادامه مطلب

درب ضدسرقت دپو آماده نصب و تحویل یک روزه، ویژه نوروز 1403

اگر قصد خرید سریع و یک روزه درب ضدسرقت یا قیمت مناسب دارید این مطلب برای شماست! مجموعه هونام تولیدکننده انواع درب ضد سرقت اکونومی، ...
ادامه مطلب

انواع کفپوش خانه و مکان‌های اداری، مقایسه مزایا و معایب

نصب انواع کفپوش بهترین گزینه برای تغییر حال و هوا و نوسازی منازل است. با انتخاب رنگ دلخواه در بین انواع طرح و رنگ‌های کفپوش‌ها ...
ادامه مطلب

انواع کابینت ممبران سفید، جدیدترین عکس‌های کابینت ممبران سفید صدفی

کابینت ممبران سفید پرطرفدارترین کابینت در میان ایرانیان است. برای همین تصمیم گرفتیم این طرح  و رنگ کابینت، یعنی کابینت ممبران سفید، را در این ...
ادامه مطلب

محصولات پرفروش

محصولات و خدمات

×

بازدیدکننده گرامی

اگر نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر دارید میتوانید با مدیر سایت تماس بگیرید!

× سوالی دارید؟