کاغذ دیواری اتاق خواب را چگونه انتخاب کنیم؟ کاغذدیواری اتاق زن و شوهر، پسرانه، دخترانه، ساده، لاکچری

کاغذ دیواری اتاق خواب

بهترین کاغذ دیواری اتاق خواب کدام است؟ مدل کاغذ دیواری اتاق خواب ۲۰۲۲

حتما شما هم دوست دارید که یک کاغذ دیواری اتاق خواب منحصربه‌فرد و متفاوت داشته باشید و دکور دوست داشتنی را برای خود فراهم کنید. این کاغذ دیواری‌ها متنوع و متعدد هستند و انتخاب برای شما گسترده است.

کاغذ دیواری اتاق خواب زن و شوهر

به طور کلی کاغذ دیواری یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین بخش دکور خانه برشمرده می‌شود که در همه فضاهای خانه و محل کار مورد توجه قرار می‌گیرد. اتاق خواب که خصوصی‌ترین بخش خانه است باید مطابق سلیقه اعضای خانواده قرار بگیرد و حس مثبت و خوبی را در شما ایجاد کند.

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

 بسته به نوع استفاده و چیدمانی که برای اتاق خواب خود در نظر گرفته‌اید کاغذ دیواری اتاق خواب هم تفاوت دارد و از رنگ‌های روشن و ملایم تا رنگ‌های تند و پررنگ تغییر می‌کند. البته اندازه اتاق خواب،‌ نورگیر بودن آن، میزان روشنایی که در اتاق وجود دارد هم با رنگ و طرح کاغذ دیواری اتاق خواب ارتباط دارد.

 در ادامه با ما همراه باشید تا برای کاغذ دیواری اتاق خواب انتخاب جذابی داشته باشید.

دنبال ایده برای کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه می‌گردی؟

چیدن اتاق برای دختر خانم‌ها کاری کمی مشکل‌تر است و نیاز به دقت و سلیقه جذاب و دوست داشتنی دارد. شما می‌توانید برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه بزرگسال تا کودک از کاغذ دیواری اتاق خواب گلدار، فانتزی، مدرن، رنگارنگ و اشکال هندسی گاهی هم رنگ‌های متضاد استفاده کنید.

کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه بزرگسال

طرح کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه بزرگسال یا خردسال می‌تواند روشن و رنگ‌های شاد باشد و بسته به سایر لوازم اتاق هماهنگ شود تا روحیه مثبت و پرانرژی را ایجاد کند رنگ‌هایی مانند قرمز، زرد، صورتی، نارنجی، آبی، سبز و… . البته بسته به سلیقه دختر خانم‌ها طرح کاغذ دیواری اتاق خواب می‌تواند یکسان و هماهنگ یا متضاد و متنوع باشد.

کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه بزرگسال

استفاده از اکسسوری‌های رنگارنگ مانند آویز‌های هنری، تابلو، آباژور، ریسه‌ها ال ای دی هم به این چیدمان کمک بسزایی می‌کند. بنا به سلیقه دختران ما، این انتخاب‌ها گسترده است و طیف رنگ‌های تندتر هم می‌تواند نقش داشته باشد.

کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه بزرگسال

اگر برای طرح‌ کاغذ دیواری اتاق خواب از اشکال هندسی استفاده کردید بهتر است که زمینه کاغذ دیواری اتاق خواب ساده باشد و رنگ آن ملایم و باز باشد زیرا که باعث می‌شود تا نقوش آن بیشتر به چشم بخورد و طرح‌های آن خودنمایی بیشتری کنند. آویزان کردن پرده‌ای با رنگ باز هم هماهنگی و نور اتاق را بیشتر می‌کند.

کاغذ دیواری اتاق خواب زن و شوهر پرفروش‌ترین طرح کاغذ دیواری اتاق خواب ۲۰۲۱

انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب زن و شوهر یک انتخاب دشوار است اما بسته به سلیقه شما می‌تواند این انتخاب متفاوت و متنوع باشد. کاغذ دیواری اتاق خواب زن و شوهر باید سبکی از آرامش و استراحت را فراهم کند و به ریلکس شدن شما از دغدغه‌های روزمره کمک کند.

کاغذ دیواری اتاق خواب زن و شوهر

کاغذ دیواری اتاق خواب زن و شوهر بهتر است از رنگ‌های ملایم و ترکیبی استفاده شود. رنگ‌های گرم و صمیمی مثل نارنجی، خاکستری و قرمز، طلایی و مشکی و رنگ‌هایی که با سبک چیدمان خانه بیشتر بیاید. می‌توانید از کاغذ دیواری زمینه طلایی با خطوطی از اشکال در رنگ‌های طوسی و سفید بهره بگیرید و یک روتختی کامل سفید و آباژورهای سفید رنگ با پایه‌های چوبی استفاده کنید.

کاغذ دیواری اتاق خواب زن و شوهر

برای هماهنگ کردن کاغذ دیواری اتاق خواب والدین می‌توانید از بالشت‌های روی تخت کمک بگیرید تا یک تضاد رنگی را ایجاد کنید. رنگ‌های خاکستری و طلایی به عنوان رنگ‌هایی خنثی به راحتی با سایر اقلام هماهنگ می‌شوند. بهتر است که مدل کاغذ دیواری اتاق خواب با رنگ‌ پرده‌ها یکسان باشد و از پرده‌های کمی توناژ روشن‌تر استفاده کنید تا اتاق را تاریک نکند.

کاغذ دیواری اتاق خواب زن و شوهر

اگر برای دکوراسیون اتاق خواب از طرح‌های ملایم‌تر استفاده کنید و طرح‌های ساده را انتخاب کنید آرامش بیشتری را به اتاق دعوت کرده‌اید. همچنین طرح‌هایی که خطوط موازی عمودی دارند به بلندتر جلوه دادن سقف کمک می‌کنند و خطوط افقی موازی کاغذ دیواری اتاق را عریض‌تر نمایش می‌دهند.

کاغذ دیواری اتاق خواب

 

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه بزرگسال جذاب و منحصربه‌فرد

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

طرح‌های کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه تنوع خیلی خوبی دارد و اگر در سنین کم باشد می‌توانید از طرح‌های کارتونی‌تر استفاده کنید و حتما رنگ‌های باز و شاد را در بربگیرد. البته اسباب اتاق خواب هم اهمیت زیادی دارد به طول مثال اگر از تخت خواب‌‌های جمع و جور استفاده می‌شود و فضای اتاق هم کوچک باشد بهتر است که طرح کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه طرحی ساده باشد و چندان شلوغ نباشد.

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

ولی اگر اتاق بزرگ باشد می‌توانید از کاغذ دیواری اتاق خواب با طرح‌های پر و شلوغ استفاده کنید با رنگ‌های کارتونی و طرح‌های مورد پسند کودکتان. لوازمی هم مانند چراغ خواب و اکسسوری‌های جذاب و همچنین فرشی که در اتاق پهن می‌کنید باید توناژی روشن و باز و از رنگ‌های شاد مانند آبی روشن، طوسی باز، سبز باز، قرمز روشن، نارنجی و… داشته باشید. افزایش زیبایی بصری هوش فرزند شما را تحریک می‌کند و محیط شادتر و پرانرژی‌تری برای او فراهم می‌کند.

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

کاغذ دیواری پسرانه بزرگسال هم می‌تواند با میز و صندلی کامپیوتر و تخت او هماهنگ باشد و یک احساس راحتی و آسودگی را برای نوجوان خود فراهم کنید بسته به سلیقه و نظر او متفاوت است. رنگ‌هایی مانند سبز، آبی، فیلی و… انتخاب خوبی است.

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه بزرگسال بهره گرفتن از رنگ‌های شب‌نما هم برای نوجوانان جذاب است. طرح‌های شب‌نمای ماه و ستاره، فضایی و… که موجب آرامش خاطر نوجوان شما خواهند شد. سعی کنید از سلیقه نوجوان خود بیشتر استفاده کنید زیرا که او دوست دارد به رسمیت شناخته شود و بزرگ شدن و موفقیت او برای دیگران هم با اهمیت باشد.

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

 

کاغذ دیواری اتاق خواب جوان اسپرت پرفروش‌ ترین طرح کاغذ دیواری اتاق خواب ۲۰۲۲

یکی دیگر از طرح‌های انواع کاغذ دیواری جوان اسپرت است که بسته به سن افراد می‌تواند متغیر باشد. امروزه جوانان بیشتر دنبال تنوع طرح‌ کاغذ دیواری اتاق خواب هستند تا یک انتخاب به روز و تازه داشته باشند.

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب جوان اسپرت می‌توانید از رنگ‌های ساده‌تر استفاده کنید و در کنار آن اکسسوری یا طرح‌های متضاد بیشتر استفاده کنید تا از یکنواختی اتاق خواب هم جلوگیری کنید. می‌توانید از رنگ‌هایی مانند سورمه‌ای،‌ شکلاتی، طوسی با ترکیب مشکی، سفید و کرم استفاده کنید و از چیدن انواع آباژورهها و روتختی‌های رنگارنگ بهره بگیرید.

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

اگر می‌خواهید یک دیزاین منحصربه‌فرد را بچینید بهتر است از کاغذ دیواری اتاق خواب ساده بیشتر بهره بگیرید تا باعث جلوه بیشتر اکسسوری‌ها شود و از شلوغی‌ زیاد و سردرگمی‌ها در محیط ‌جلوگیری می‌کند. در طرح کاغذ دیواری اتاق خواب جوان اسپرت می‌توانید از رنگ طلایی و خطوط هندسی هم استفاده کنید و اشکال هندسی در زمینه تک رنگ نمای بهتری دارد.

کاغذ دیواری اتاق خواب

 

کاغذ دیواری اتاق خواب لاکچری دخترانه دوست داشتنی و دلنشین

اگر به دنبال یک کاغذ دیواری اتاق خواب لاکچری دخترانه هستید حتما از توناژ رنگارنگ بازیگوشانه استفاده کنید. رنگ‌های فعال و هماهنگ که انرژی محیط را بیشتر می‌کنند. می‌توانید از اکسسوری‌های آویزی هنری بهره بگیرید و یک اتاق خواب پرزرق و برق را بچینید. رنگ‌های صورتی و بنفش با طرح‌های ریز و ظریف ایده خوبی برای کاغذ دیواری اتاق خواب لاکچری دخترانه محسوب می‌شود.

کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه بزرگسال

استفاده از پرده‌ها هم کمک بسزایی به اتاق خواب دخترانه می‌کند. استفاده از کاغذ دیواری اتاق خواب لاکچری دخترانه، می‌توانید پرده‌های معلق با بافت‌های نرم استفاده کنید و یک حس نرم و جذابی را در محیط اتاق ایجاد کنید.

کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه بزرگسال

برای رنگ پرده از رنگ خاکستری و صورتی ملایم استفاده کنید تا فضایی آرامش بخش را داشته باشید. شاید فکر کنید که قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب لاکچری دخترانه بالاست اما اینطور نیست و می‌شود با حداقل قیمت دکوری مدرن و شیک را چید. به جزییات نقوش انواع کاغذ دیواری اتاق خواب دقت کنید و با توجه به اسباب خانه بهترین را انتخاب کنید.

کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه بزرگسال

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب و کاغذ دیواری اتاق خواب ۲۰۲۱

حتما شما هم کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب را دوست دارید. این کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب به صورت دو شکل رولی و پوستری است. کاغذ دیواری سه بعدی رولی اشکالی حجمی دارد و تکرار می‌شود. کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب پوستری نقش‌هایی مانند درخت، ساحل، آسمان و طبیعت و… دارد.

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

طرح کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب بسیار متنوع است که براساس سلیقه می‌تواند فرق داشته باشد. بهتر است روی کاغذ دیواری سه بعدی از هیچ گونه دیوارکوب،‌ تابلو،‌ لوازم تزیینی و… نصب نشود. کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب بهتر است که در دکوری مینیمال و ساده به کار برود تا جلوه کاغذ دیواری در اتاق هم بیشتر شود.

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب متفاوت است و بسته به نوع و جنس آن فرق می‌کند اما اگر دوست دارید کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب استفاده کنید می‌توانید از مدل رولی بهره بگیرید که قیمت کمتری دارند.

کاغذ دیواری اتاق خواب

 

 انواع کاغذ دیواری اتاق خواب و بهترین کاغذ دیواری اتاق خواب ۲۰۲۱

حال در ادامه با انواع مدل های کاغذ دیواری بیشتر آشنا می‌شویم تا در هنگام خرید بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید و متناسب با دکور دوست داشتنی اتاق خواب این طرح و مدل را برگزینید و از چیدمان زیبای محیط هم لذت بیشتری ببرید.

کاغذ دیواری اتاق خواب کلاسیک برترین انواع کاغذ دیواری اتاق خواب

همانطوری که می‌دانید کاغذ دیواری اتاق خواب کلاسیک قدمت فراوانی دارد و در بین دیگر سبک‌های کاغذ دیواری اتاق خواب یک مدل رایج است. کلاسیک به معنای از جنبش هنری و فرهنگی نیمه دوم قرن هفدهم در اروپا ظهور کرد و موجب خلق زیبایی هنری شد.

کاغذ دیواری اتاق خواب کلاسیک

کاغذ دیواری اتاق خواب کلاسیک خطوط و نقوش منحنی و متقارن دارند. که در زمینه‌ای روشن با یک زیبایی مضاعف را به محیط اتاق خواب شما می‌بخشند. بیشتر اوقات کاغذ دیواری اتاق خواب کلاسیک به عنوان مکمل هم استفاده می‌شود و یک دیوار را با یک طرح کاغذ دیواری اتاق خواب کلاسیک مزین می‌کنند و دیوارهای کناری از مدل‌های دیگری به کار می‌گیرند تا جلوه بهتری داشته باشد. کاغذ دیواری اتاق خواب کلاسیک باید حسی از آرامش را در خانه و اتاق خواب فراهم کند و بیشتر شامل رنگ‌های بژ، خاکستری، کرم و طوسی استفاده می‌شود.

کاغذ دیواری اتاق خواب زن و شوهر

 

کاغذ دیواری اتاق خواب ساده محبوب‌ترین کاغذ دیواری اتاق خواب والدین

کاغذ دیواری اتاق خواب زن و شوهر

یکی دیگر از مدلهای کاغذ دیواری محبوب برای اتاق خواب، کاغذ دیواری اتاق خواب ساده است. این کاغذ دیواری برای تمام سلایق محبوب است و کسی نیست که نتواند از آن لذت ببرد کاغذ دیواری اتاق خواب ساده به راحتی با تمام لوازم اتاق جور می‌شود و نیازی به زحمت اضافه هم نیست و می‌توان از هر آنچه داشت لذت برد.

کاغذ دیواری اتاق خواب ساده

کاغذ دیواری اتاق خواب والدین را می‌توان متناسب با روتختی‌ها، پرده‌ها، چیدمان اتاق دکور کرد. اغلب اوقات کاغذ دیواری اتاق خواب ساده و مینیمال شامل طرح‌های عمودی، راه راه و دو رنگ می‌شود. شما حتی می‌توانید این طرح‌ها را رنگ‌های روشن و ملایم را در محیط هماهنگ کنید. کاغذ دیواری اتاق خواب ساده با رنگ‌های تند هم می‌تواند تضاد محیط را بیشتر کند و برای مخاطب جذاب‌تر باشد.

کاغذ دیواری اتاق خواب

اگر هم خردسال داشته باشید و در یک اتاق مشترک با والدین باشند با به کار گیری توناژ سبز روشن،‌ آبی روشن، فیلی باز یک حس مثبت و پر از آرامش را برای کاغذ دیواری اتاق خواب والدین فراهم کنید.

کاغذ دیواری اتاق خواب زن و شوهر

کاغذ دیواری اتاق خواب گلدار شادترین کاغذ دیواری برای اتاق خواب

یکی از انواع کاغذ دیواری اتاق خواب گلدار است. این نوع کاغذ دیواری جنسیت نمی‌شناسد و برای تمام سنین جذاب است و با طرح‌های بزرگ و کوچک مورد پسند همه قرار می‌گیرد. کاغذ دیواری اتاق خواب گلدار بسیار متنوع است و زمینه‌های رنگارنگ با گل‌های درشت و کوچک و حتی گل‌های برجسته به دیوار اتاق خواب شما جلوه‌ای تازه می‌بخشد.

کاغذ دیواری اتاق خواب گلدار

اگر زمینه کاغذ دیواری ساده و یک دست باشد جلوه گل‌های آن بیشتر می‌شود و جذابیت بیشتری به اتاق خواب هم می‌بخشد. کاغذ دیواری اتاق خواب گلدار یک سبک است که در کنار لوازم ساده‌تر کاربرد بیشتری دارد. مانند روتختی‌های ساده سپید رنگ یا آباژورهای ساده با پایه‌های چوبی یا مبلمانی‌ که رنگی باز و ساده‌تر دارند.

کاغذ دیواری اتاق خواب گلدار

بهتر است اگر اتاق خواب کوچکی دارید از کاغذ دیواری اتاق خواب گلدار ریز و ظریف بهره بگیرید و اگر کاغذ دیواری اتاق خواب گلدار درشت برای محیط‌های بزرگ‌تر است تا شلوغی بیشتری هم ایجاد کند و موجب شود تا جلوه گل‌ها در محیط وسیع‌تر بیشتر شود.

کاغذ دیواری اتاق خواب گلدار

بورس کاغذ دیواری در تهران

شرکت ابنیه سازان هونام بورس کاغذ دیواری در تهران دارای انواع متنوعی از جدید کاغذ دیواری اتاق خواب محصول کشورهای چین، کره، آمریکا و ایران است. مشاهده پروژه‌های اجرای کاغذدیواری گویای سابقه فعالیت ماست. در صورت تمایل می‌توانید از آلبوم‌های کاغذدیواری در نمایشگاه دائمی ما دیدن کنید. بد نیست بدانید سرویس رفت و برگشت به نمایشگاه نیز رایگان است! برای هماهنگی با شماره ۰۲۱۲۶۳۰۵۷۳۳ تماس بگیرید یا در واتسپ پیام دهید:

سوالات متداول

چه رنگی برای استفاده از کاغذ دیواری اتاق خواب جوان اسپرت مناسب است؟

از رنگ‌هایی با توناژ آبی مانند سورمه‌ای، طوسی رنگ، بژی رنگ یا طوسی انتخاب جذابی است.

چه دکوری مناسب با کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه است؟

شما می‌توانید متناسب با سلیقه از چیدمان رنگ‌های شاد مانند قرمز، بنفش، نارنجی و… بهره بگیرید.

پرفروش‌ ترین طرح کاغذ دیواری اتاق خواب کدام است؟

طرح‌ کاغذ دیواری اتاق خواب بسیار متنوع است ولی کاغذ دیواری اتاق خواب ساده با رنگ‌های ملایم بیشتر استفاده می‌شود.

جدیدترین مدل کاغذ دیواری برای اتاق خواب کدام است؟

به تازگی سبکی از کاغذ دیواری مینیمالیست و ساده عرضه شده است که در کنار کاغذ دیواری لاکچری و شلوغ دو ترکیب جذاب و دوست داشتنی می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب وبلاگ

کاغذ دیواری اتاق خواب را چگونه انتخاب کنیم؟ کاغذدیواری اتاق زن و شوهر، پسرانه، دخترانه، ساده، لاکچری

بهترین کاغذ دیواری اتاق خواب کدام است؟ مدل کاغذ دیواری اتاق خواب ۲۰۲۲ حتما شما هم دوست دارید که یک کاغذ دیواری اتاق خواب منحصربه‌فرد ...
ادامه مطلب

مدیریت پیمان یعنی چه؟ نحوه محاسبه درصد مدیریت پیمان در سال 1402

مدیریت پیمان در اجرای ساختمان نوعی قرارداد بین کارفرما و پیمانکار است که بیشترین سود را برای هر دو طرف در پی دارد، موجب تسریع ...
ادامه مطلب

انواع دکوراسیون داخلی با کاغذ دیواری راه راه

انواع دکوراسیون داخلی با کاغذ دیواری راه راه طرح‌های کاغذ دیواری راه راه به دلیل تنوع و ظاهری که دارند، در دسته‌های مختلف دکوراسیون داخلی ...
ادامه مطلب

کاغذ دیواری طرح انتزاعی

کاغذ دیواری طرح انتزاعی همه آلبوم‌های کاغذ دیواری شرکت ابنیه سازان هونام به عنوان مرکز خرید کاغذ دیواری در تهران مقدم شما را جهت بازدید ...
ادامه مطلب

کابینت نئوکلاسیک طوسی، جذاب‌ترین کابینت در سال جدید

اگر از اهل فن بپرسید جدیدترین کابینت امروز چیست به احتمال زیاد خواهید شنید: کابینت نئوکلاسیک طوسی! امروزه نسل جدید کابینت‌های متنوع سنتی و مدرن ...
ادامه مطلب

انواع درب اتاق خواب|درب MDF و درب HDF و درب ملامینه + کاتالوگ و قیمت

انواع درب اتاق خواب و سرویس بهداشتی هونام انواع درب اتاق و درب داخلی ساختمان را بر اساس ساختار داخلی و جنس رویه آنها انتخاب ...
ادامه مطلب

محصولات پرفروش

محصولات و خدمات

×

بازدیدکننده گرامی

اگر نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر دارید میتوانید با مدیر سایت تماس بگیرید!

× سوالی دارید؟