کابینت آشپزخانه جدید 1402، ایده‌های بکر و خلاقانه

کابینت آشپزخانه جدید 1402

اگر به دنبال ایده‌های جذاب برای کابینت آشپزخانه جدید هستید این مقاله برای شماست. با این عکسها و مطالب قطعا ایده بهتری به شما الهام می‌شود. با ما همراه شوید.

کابینت آشپزخانه جدید و شیک

امروزه کابینت آشپزخانه دیگر وسیله‌ای برای ذخیره‌سازی نیست بلکه به نوبه خود یکی از ارکان اساسی دکوراسیون داخلی است. بنابراین انتخاب کابینت آشپزخانه جدید و شیک ترند سال 1402 یکی از دغدغه‌های صاحبان منازل و بانوان خانه‌دار است.

بهترین ایده برای کابینت آشپزخانه جدید چیست؟

بهترین ایده کابینت آشپزخانه جدید برای همه مثل هم نیست. یکی مدرن دوست دارد یکی کلاسیک. یکی آشپزخانه بزرگ دارد یکی کوچک. یکی رنگ تیره می‌پسندد یکی رنگ روشن. همه این موارد، در کنار ایده‌های اصولی طراحی باید در نظر گرفته شوند تا به یک گزینه درست برای کابینت آشپزخانه مخصوص خود برسید.

کابینت آشپزخانه جدید

مشخصات این کابینت:

تیپ طراحی: مدرن حجمی (پله ای)

دستگیره: مخفی، پروفیل آلومینیوم شامپاینی

بدنه های کابینت: ام دی اف سفید آرین سینا… برای مشاهده اطلاعات و عکس‌های بیشتر در مورد این پروژه کلیک کنید.

در انتخاب کابینت آشپزخانه جدید چه چیزی مهم‌تر است؟

شما هر چقدر هم ژورنال‌های کابینت آشپزخانه را ورق بزنید و سایت‌های مختلف را ببینید، در مرحله آخر سلیقه و نیاز خود را درنظر می‌گیرید. به همین خاطر در این مطلب اساس کار را بر سلیقه شما و چیزی که دوست دارید در نظر گرفته‌ایم.

اگر عاشق رنگ‌های روشن هستید…

در حال حاضر چیزی که بیشتر از همه نیاز داریم شادی است. این شادی را می‌توان در دکوراسیون منزل و کابینت آشپزخانه جدید جست. رنگ‌های شاد و نشاط‌بخشی که در عین حال چشم را نمی‌زنند مثل سبز مغزپسته‌ای، یاسی کم‌رنگ یا خردلی روشن. در این میان رنگ خاکی که ته‌مایه‌ای از قرمز دارد(خاک رس) طرفداران بیشتری داشته و به سرعت به ترند تبدیل می‌شود.

کابینت آشپزخانه جدید 1402
کابینت آشپزخانه جدید

اگر طرح مدرن دوست دارید…

در سال جدید شاهد تغییر روند طراحی آشپزخانه از ظاهر خنثی و کلاسیک به سبک‌های جدید و ماجراجویانه هستیم. از ترکیب قطعات قدیمی و مدرن گرفته تا کابینت‌های رنگارنگ، این ترندها به شما نشان می‌دهند که هیچ قانونی در طراحی آشپزخانه شما وجود ندارد. کابینت آشپزخانه مدرن هیچگاه قدیمی نمی‌شود.

کابینت آشپزخانه جدید 1402

اگر طرح کلاسیک دوست دارید…

کابینت ممبران بهترین انتخاب برای طرفداران طرح کلاسیک است. در کاتالوگ تجهیزات کابینت آشپزخانه، می‌توانید از میان انواع متنوع تاج، قرنیز، روکش هود، طرح قفسه و طرح درب کابینت کلاسیک را انتخاب کنید. این طرح‌های ظریف و دوست‌داشتنی در نهایت وکیوم می‌شوند تا از آسیب‌های احتمالی جلوگیری شود.

سبک کلاسیک برای کابینت آشپزخانه جدید و شیک بسیار پرطرفدار بوده و هست. اما امروزه طرح‌های ظریف‌تر و ساده‌تر با رنگ‌های خنثی را برای آن می‌پسندند.

کابینت آشپزخانه جدید
کابینت آشپزخانه جدید

مشخصات این کابینت آشپزخانه کلاسیک طرح 1402

بدنه های کابینت: ام دی اف سفید آرین سینا

درب و نما:

ام دی اف ترک با روکش pvc(وکیوم ممبران)

صفحه روی کابینت:

صفحه کابینت کورین هنکس کره ای

صفحه روی جزیره: مارمونایت…برای مشاهده اطلاعات و عکس‌های بیشتر در مورد این پروژه کلیک کنید.

اگر رنگ سیاه دوست دارید…

کابینت سیاه چند سال پیش توسط طراحان مطرحی در دنیا چون هلن پارکر به مردم معرفی شد اما استقبال زیادی از آن نکردند. درواقع می‌ترسیدند به آن فکر کنند. اما امروزه کابینت سیاه در آشپزخانه بسیار محبوب شده است. انتخاب کابینت سیاه یک انتخاب جسورانه است که باید حتما به همراه عناصر دیگری چون صفحه کابینت مرمر یا کوارتز و دستگیره‌های نقره‌ای یا برنجی استفاده شوند.

رنگ سیاه به آشپزخانه فضایی گرم و ویژه می‌دهد و متعادل کردن آن با ترکیب رنگ خاکی و چوب طبیعی تاثیر دراماتیک آن را دوچندان می‌کند.

کابینت آشپزخانه جدید 1402
کابینت آشپزخانه جدید

اگر رنگ سفید دوست دارید…

سفید رنگی محبوب و همیشگی است که طیف‌های گرم و سرد زیادی دارد. رنگ‌هایی چون کرمی، بژ، خردلی و خاکی طیف‌های گرم سفید، و رنگ‌هایی چون صدفی، فیلی و استخوانی طیف‌های سرد رنگ سفید هستند. همه این رنگ‌ها در نهایت سفید خوانده می‌شوند اما هوشمندی در انتخاب طیف مناسب نتیجه‌ای لذت‌بخش به همراه دارد.

اگر کابینت آشپزخانه جدید سفید انتخاب کردید، برای انتخاب کاغذدیواری دستتان باز است. کاغذدیواری‌های با رنگ گرم و طرح‌های رویایی به آشپزخانه شما جان می‌دهند. یا تزئین دیوار بین کابینت‌های دیواری و زمینی با کاشی‌کاری به همراه ظروف مسی یا نقره‌ای که در ویترین‌های کابینت قرار می‌دهید. همه این ترفندها به شما در داشتن فضایی گرم و دلنشین در آشپزخانه کمک می‌کنند.

کابینت آشپزخانه جدید

مزیت بزرگ کابینت آشپزخانه جدید سفید این است که برای تغییر دکوراسیون، کافی است لوازم و تزئینات آشپزخانه را عوض کنید و با صرف هزینه کم، شاهد تغییرات بزرگی باشید.

اگر طرح مینیمال دوست دارید…

آشپزخانه تمیز، خلوت و پرنور رویای بسیاری از زنان است. چنین محیطی به انسان انرژی داده و همیشه شاداب و باطراوت است. اگر کابینت آشپزخانه جدید، ساده و بدون تزئینات اضافی باشد در آشپزخانه کمتر احساس خستگی و کسالت می‌کنید.

آشپزخانه ساده دنج و آرام و جذاب است. رنگ‌هایی چون سفید، طوسی و قهوه‌ای برای آشپزخانه مینیمال مناسب و جاودانه هستند.

کابینت آشپزخانه جدید 1402

اگر سفید یا قهوه‌ای دوست ندارید

برخی افراد معتقدند رنگ سفید خسته‌کننده است یا قهوه‌ای از مد افتاده است. برای چنین افرادی کابینت کرمی یا خاکی را پیشنهاد می‌کنیم. رنگ خاکی یک انتخاب عالی برای رنگ آشپزخانه است زیرا لطافت و گرما را به فضا القا می‌کند. به علاوه حس راحتی و آشنایی را ارائه می‌دهد به طوری‌که آشپزخانه را فضایی دنج شبیه اتاق می‌کند.

اگر سفید و قهوه‌ای را دو طرف یک طیف رنگی در نظر بگیریم، رنگ کرمی یا خاکی وسط طیف قرار می‌گیرد که حس تمیزی و روشنی را از سفید و گرمی و لطافت را از قهوه‌ای گرفته است.

کابینت آشپزخانه جدید

اگر حس چوب طبیعی را دوست دارید…

ساختن کابینت آشپزخانه با چوب طبیعی دیگر نه صرفه اقتصادی دارد و نه کاربردی است. برای اینکه چوب در تماس طولانی با رطوبت و حرارت تغییر شکل داده و خراب می‌شود. اما هنوز می‌توانید از حس چوب طبیعی در آشپزخانه خود استفاده کنید.

انواع کابینت آشپزخانه جدید ام دی اف یا ممبران هستند که با طرح چوب ساخته می‌شوند. به گونه‌ای که با چوب طبیعی مو نمی‌زنند! هنگام انتخاب طرح روکش درب کابینت خود، می‌توانید در میان طرح‌های متنوع روشن و تیره چوب طبیعی یکی را انتخاب کنید.

کابینت آشپزخانه جدید

اگر دنبال تجربه‌های جدید هستید…

برای چنین افرادی رنگ سبز را پیشنهاد می‌کنیم. رنگی که سال‌هاست در اروپا ترند شده اما در ایران تازه در حال پا گرفتن است. به شما قول می‌دهیم به زودی در کشور ما هم شاهد طیف‌های تیره و روشن سبز در کابینت یا دکوراسیون آشپزخانه خواهیم بود.

اگر اهل ریسک و تجربه‌های جدید هستید، کابینت آشپزخانه جدید خود را به رنگ سبز انتخاب کنید. هنوز مانده تا این رنگ جذاب جا بیفتد ولی حتما این اتفاق می‌افتد! آن زمان است که همه شما را به عنوان پیشتاز این مد جدید خواهند شناخت.

آشپزخانه‌های سبز همچنین اشتیاق ما به فضای سبز، گل و گیاه و خلق و خوی طبیعی را که در هر اتاق خانه، از جمله آشپزخانه ریشه دوانده است، نشان می‌دهد.

مارتین والر، از طراحان کابینت آشپزخانه جدید، اعلام می‌کند که سبز، خاکستری جدید است. دیگر زمان رنگ خاکستری، به عنوان یک رنگ خنثی و همیشگی، به پایان رسیده و احتمالا به زودی سبز جای آن را می‌گیرد.

کابینت آشپزخانه جدید

اگر عاشق آرامش رنگ آبی هستید…

رنگ آبی در تمام دنیا القاکننده حس آب و دریا و آرامش است. خبر خوش اینکه در سال جدید می‎‌توانید به رنگ آبی هم برای کابینت آشپزخانه جدید فکر کنید. چرا که نه؟ آبی نیلی روشن یا آبی سلطنتی تیره رنگ‌هایی هستند که برای کابینت آشپزخانه جدید خیلی زیاد پیشنهاد می‌شوند. معمولا آبی تیره را برای کابینت کلاسیک و آبی روشن را برای کابینت مدرن در نظر می‌گیرند، اما این یک قانون غیرقابل تخطی نیست و همیشه برعکس آن نیز زیبا و ممکن است.

کابینت آشپزخانه جدید

اگر کابینت دو رنگ دوست دارید…

شاید رنگ سفید را دوست دارید اما نتوانید از خیر رنگ‌های جذاب دیگری چون سبز یا آبی هم بگذرید. در این گونه مواقع می‌توانید به کابینت دو رنگ هم فکر کنید! کابینت دو رنگ به آشپزخانه عمق می‌دهد.

 ترکیب سفید و سبز روشن، یا سفید و نیلی جذاب‌ترین ترکیب‌های موجود در سال جدید هستند. ترکیب سفید و قهوه‌ای همیشگی و بدون ریسک است. ترکیب سفید و سیاه یک فضای خاص و کلاسیک ایجاد می‌کند.

اگر کنتراست ملایم‌تر می‌پسندید ترکیب سفید و طوسی، یا طوسی و مشکی نیز پیشنهاد خوبی است. به طور کلی در کابینت‌های دو رنگ، استفاده از رنگ طوسی به جای سفید موجب کنتراست کمتر بین رنگ‌ها می‌شود.

همه این ترکیب‌ها زیبا و جدید هستند. این شما هستید که باید بنابر روحیه و نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کنید.

کابینت آشپزخانه جدید 1402

یک انتخاب هوشمندانه برای آشپزخانه‌های کوچک این است که رنگ تیره‌تر را برای کابینت‌های پایینی و رنگ روشن‌تر را برای کابینت‌های بالایی انتخاب کنید. با این کار حس عمق بیشتری به آشپزخانه خود می‌دهید که در نتیجه بزرگ‌تر به نظر برسد.

در آشپزخانه‌های بزرگ‌تر، پیشنهاد جذاب این است که رنگ تیره‌تر را برای جزیره وسط آشپزخانه انتخاب کنید. با این کار تنوع بیشتری به فضای آشپزخانه خود می‌دهید.

اگر بوفه و ویترین دوست دارید…

معمولا بوفه و ویترین را در کابینت کلاسیک جاگذاری می‌کنند. امروزه شیشه‌های ویترای، با طرح‌های زیبا و هنرمندانه برای بوفه به زیبایی کابینت می‌افزایند. وقتی ظاهر همه کابینت‌ها شبیه هم است، وجود چند بوفه یا قفسه، کابینت آشپزخانه جدید را از یکنواختی درمی‌آورد.

کابینت آشپزخانه جدید

آلبوم جدیدترین مدل‌های کابینت آشپزخانه

علاوه بر مواردی که ذکر کردیم، هزاران ایده دیگر برای کابینت آشپزخانه جدید و شیک موجود است که همواره الهام‌بخش افرادی هستند که قصد ساخت یا بازسازی کابینت‌های آشپزخانه خود را دارند. در ادامه چند تصویر از جدیدترین مدل‌های کابینت آشپزخانه را ببینید.

برای ایده‌های بیشتر پروژه‌های طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب وبلاگ

کاغذ دیواری طرح داماسک(کلاسیک)

کاغذ دیواری طرح داماسک همه آلبوم‌های کاغذ دیواری شرکت ابنیه سازان هونام به عنوان مرکز خرید کاغذ دیواری در تهران مقدم شما را جهت بازدید ...
ادامه مطلب

طرح درب ضد سرقت CNC یا مدرن و کلاسیک با عکس و جزئیات و قیمت

اگر طرح درب ضد سرقت برایتان مهم است این مقاله برای شماست. اینجا جدیدترین طرحهای درب ضد سرقت به همراه عکس و جزئیات و مشخصات ...
ادامه مطلب

کابینت نئوکلاسیک سفید، از ترفندهای طراحان تا جذابیت‌ برای کاربران

با انتخاب کابینت نئوکلاسیک سفید برای آشپزخانه در واقع تمیزی و آرامش را به محیط دعوت می‌کنید. رنگ سفید یکی از محبوب‌ترین رنگ‌ها برای ساخت کابینت‌ ...
ادامه مطلب

کابینت آشپزخانه مدرن اروپایی و ایتالیایی

در کابینت آشپزخانه مدرن، کاربرد بیشتر از تزئینات اهمیت دارد و مهمترین مزیت کابینت‌های مدرن این است که با طیف گسترده‌تری از رنگ‌های تیره و ...
ادامه مطلب

انواع کفپوش خانه و مکان‌های اداری، مقایسه مزایا و معایب

نصب انواع کفپوش بهترین گزینه برای تغییر حال و هوا و نوسازی منازل است. با انتخاب رنگ دلخواه در بین انواع طرح و رنگ‌های کفپوش‌ها ...
ادامه مطلب

کابینت ام دی اف سفید طلایی، تمیزی و خلوص سفید در کنار شکوه و گرمی طلایی

کابینت ام دی اف سفید طلایی به معنای این است که کابینت‌ها از ماده‌ای به نام ام دی اف ساخته شده‌اند و رنگ اصلی آنها ...
ادامه مطلب

محصولات پرفروش

محصولات و خدمات

×

بازدیدکننده گرامی

اگر نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر دارید میتوانید با مدیر سایت تماس بگیرید!

× سوالی دارید؟