کابینت نئوکلاسیک دو رنگ، ساده و شیک در عین حال گرم و پرانرژی

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ سفید و قهوه ای

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ گزینه جذابی است که کسی نمی‌تواند به سادگی از کنار آن رد شود! دلیلش این است که سبک نئوکلاسیک، خود سبکی دلربا است که تک رنگ بودن آن ممکن است توی ذوق تنوع‌طلبان بزند. اما کابینت نئوکلاسیک دو رنگ، آشپزخانه‌ای می‌سازد که شکوه سبک کلاسیک، در کنار سادگی سبک مدرن با دو رنگ متضاد یا هم‌طیف را در کنار هم دارد. درواقع آنچه همه خوبان دارند، کابینت نئوکلاسیک دو رنگ یکجا دارد!

کابینت دو رنگ، آشپزخانه شما را به یک اثر هنری جذاب تبدیل می‌کند

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ مناسب افرادی است که از یک سو پابند سنت و رنگ‌های خنثی چون سفید یا طوسی هستند و از سویی دیگر دلشان برای رنگ‌های شاد و روشن مثل سبز، آبی یا نارنجی پر می‌کشد. انتخاب کابینت دو رنگ احتمالا مشکل اساسی این افراد را حل می‌کند. با ما همراه باشید تا با عکس و مطالب بیشتر، شما را در انتخاب بهتر راهنمایی کنیم.

مدل کابینت نئوکلاسیک دو رنگ

اصولا کابینت‌های دو رنگ از هر سبکی که باشند از روز اول به منظور ایجاد عمق در آشپزخانه پدید آمدند. ایده اجرای دو رنگ در کابینت توسط طراحان خلاقی مطرح شد که به دنبال سبکی منحصربفرد بودند و سعی داشتند سلیقه شخصی خود را وارد دکوراسیون آشپزخانه کنند. رنگ، یک عامل اساسی برای نشان دادن فردیت مستقل و ویژه شماست! پس اگر تمایل دارید خود را بیش از پیش به دیگران ثابت کنید مدل کابینت نئوکلاسیک دو رنگ را از دست ندهید. یا لااقل به عنوان یک گزینه جدی در ذهن خود داشته باشید و بیشتر در موردش تحقیق کنید.

حتی یک آشپزخانه کوچک هم می‌تواند کابینت دو رنگ داشته باشد!

درواقع خانه شما چه یک خانه 50متری باشد چه یک عمارت 500 متری، طراحی و نصب یک کابینت دو رنگ، آشپزخانه کوچک شما را فوق‌العاده جذاب و دیدنی می‌کند. انتخاب درست کاشی دیواری و سرامیک کف آشپزخانه هم به این جذابیت می‌افزاید.

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ

انتخاب درست رنگ ها

ممکن است شما در آینده‌ای خیلی نزدیک بتوانید مبلمان، یخچال، کاغذدیواری یا پرده خانه خود را عوض کنید اما عوض کردن کابینت هم سخت است و هم هزینه‌بر. این محکم‌ترین دلیل برای این است که در انتخاب رنگ کابینت نئوکلاسیک دو رنگ بسیار دقت کنید.

رنگ‌هایی انتخاب کنید که با هر تغییر احتمالی در دکوراسیون خانه در آینده، سازگار باشد. معمولا برای ایجاد عمق در فضا، کابینت‌های زمینی رنگ تیره‌تر و کابینت‌های دیواری با رنگ روشن‌تر انتخاب می‌شوند. البته برعکس این مورد نیز وجود دارد که در حالات خاص، به انتخاب طراح حرفه‌ای باید مشخص شود.

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ

تنوع رنگ و بافت در کنار هم!

یک نکته جذاب دیگر! انتخاب دو رنگ متفاوت برای کابینت می‌تواند در کنار متریال‌های متنوع جلوه خیره‌کننده‌ای داشته باشد. به عنوان مثال ترکیب سنگ و چوب در کنار دو رنگ سیاه و سفید یکی از جدیدترین طرحهایی است که در آشپزخانه‌های شیک و خاص دیده می‌شود. استفاده از صفحه کابینت سنگ مرمر یا کوارتز، با میز چوبی، یا اصلا کابینت چوبی در کنار کابینت سفید مات یا هایگلاس ترکیب‌های پرطرفداری هستند که حتما باید هوشمندانه در کنار هم قرار گیرند. اگر در این ترکیب از یک طراح باتجربه و البته باسلیقه کمک نگیرید نتیجه کار احتمالا چیزی شبیه آش شله قلمکار خواهد شد!کابینت نئوکلاسیک دو رنگ

کابینت نئوکلاسیک سفید و چوب

هنوز هم چوب یک عنصر اساسی در طراحی دکوراسیون است که هرگز قدیمی و ازمدافتاده نخواهد شد. اگر زیاد اهل ریسک نیستید کابینت نئوکلاسیک سفید و چوب بی برو برگرد انتخاب ایده‌آل شماست! و بهترین حالت کابینت نئوکلاسیک سفید و چوب این است که کابینت‌های پایینی چوبی و کابینت‌های بالایی سفید باشند.

ممکن است پیش خود بگویید خب چوب در تماس با رطوبت و حرارت آسیب‌پذیر است. اگر نگران این مورد هستید(که البته حق هم دارید) می‌توانید از کابینت رنگ چوب نیز استفاده کنید. بیشتر کابینت‌های MDF یا ممبران، می‌توانند طرحی شبیه چوب طبیعی نیز داشته باشند. در این مورد باید با سازنده کابینت خود به طور مفصل صحبت کنید.

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ

دو طیف از یک رنگ

و اما بخش جذاب ماجرا این است که دو رنگ کابینت حتما نباید کاملا متضاد و نامربوط باشند. بلکه انتخاب دو طیف تیره و روشن از یک رنگ(مثلا آبی روشن و آبی تیره) یکی دیگر از مدل‌های جدید کابینت نئوکلاسیک دو رنگ هستند. اگر چنین انتخابی کرده‌اید مطمئن باشید برای همیشه یک آشپزخانه شیک، ساده و مد روز خواهید داشت.

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ

دیوارهای تک رنگ

یک راه دیگر این است که به جای اینکه برای کابینت‌های بالایی و پایینی دو رنگ متفاوت انتخاب کنید، یک دیوار کابینت را یک رنگ و دیوار دیگر را از یک رنگ دیگر انتخاب کنید. با این کار یک بعد قوی به آشپزخانه خود می‌دهید که جذابیت آن را افزایش می‌دهد.

در این آشپزخانه دیواری که عرض کمتر دارد را با کابینت پررنگ‌تر پوشاندند تا یکنواختی کابینت‌های سفید خنثی شود. به این کابینت‌های بلند که تا سقف ادامه دارند کابینت‌های سوپری گفته می‌شود چون دارای قفسه‌های متعدد برای نگهداری موادغذایی هستند.

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ

کابینت نئوکلاسیک سفید قهوه ای

اگر طرح چوب را نمی‌پسندید، کابینت نئوکلاسیک سفید قهوه ای نیز گزینه مناسب و کم ریسکی برای شماست. این ترکیب سالیان سال است که به وجوه مختلف زیبایی و تناسب خود را اثبات کرده است. کابینت نئوکلاسیک با آن قاب‌های ظریف روی درب و دستگیره‌های لوکس خود در هر دو رنگ سفید و قهوه‌ای نمود جذابی دارد و خلوص و پاکی رنگ سفید در کنار گرمای نشاط‌بخش قهوه‌ای، گردویی یا بلوطی، نشان دهنده نهایت خوش‌سلیقگی شما در انتخاب کابینت نئوکلاسیک دو رنگ در آشپزخانه است.

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ

کابینت یک رنگ، جزیره هم یک رنگ!

خبر خوش برای کسانی که کابینت‌های آشپزخانه خود را سفید یکدست کرده‌اند و اکنون پشیمان شدند این است که هنوز می‌توانند با افزودن یک جزیره با رنگی دیگر، آشپزخانه خود را از یکنواختی درآورده و به آن ابعاد جدید و جذابی بدهند. این کار را از اول هنگام طراحی نیز می‌توان انجام داد.

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ

بازی با رنگ در اکسسوری

حتی اگر از طراحی چیزی ندانید با یک نگاه به این تصویر قطعا متوجه استفاده زیبا و هوشمندانه از رنگ زرد در وسایل این آشپزخانه خواهید شد. ترکیب رنگ سفید با متریال چوب در کنار وسایل آشپزخانه یا دکوری مثل صندلی، ظروف تزئینی، گلدان یا هر چیز دیگری به زیبایی این آشپزخانه افزوده است.

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ سفید و چوب

سبک روستایی صمیمی و دلنشین

برای علاقمندان سبک روستایی، یا کسانی که دوست دارند برای باغ یا ویلای خود یک آشپزخانه منحصربفرد بسازند، ما کابینت نئوکلاسیک دو رنگ، با ترکیب سبز و رنگ چوب در کنار ظروف مسی پیشنهاد می‌کنیم.

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ

کابینت نئوکلاسیک سفید طوسی

ترکیب دو رنگ سفید و طوسی، ترکیبی زیبا، کم‌ریسک، مینیمال و به غایت چشم‌نواز است که همیشه مد روز بوده و هست و خواهد بود. اما اینجا یک پیشنهاد ویژه داریم که آشپزخانه خود را خاص‌تر کنید. پیشنهاد ما این است که کابینت‌های پایینی طوسی و کابینت‌های بالایی سفید باشند اما زیر کابینت‌های دیواری قفسه‌های چوبی نصب کنید. با این کار یک حس جدید از عمق و فضایی متفاوت ایجاد می‌کنید. کابینت نئوکلاسیک طوسی، یا طوسی سفید در حال حاضر پرطرفدارترین کابینت‌ها در دنیا هستند.

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ

کابینت نئوکلاسیک سفید طوسی با یراق آلات طلایی

بعید می‌دانم از این پیشنهاد جذاب به راحتی بگذرید! وقتی کابینت نئوکلاسیک با طرح‌های ظریف خود در دو رنگ سفید و طوسی ساخته می‌شوند، سپس با دستگیره، حاشیه و یراق آلات طلایی تزئین شوند، آشپزخانه را تبدیل به مکانی می‌کنند که حتی برای شب‌نشینی‌های شبانه هم از آن استفاده می‌کنید! به طراحی هوشمندانه و چشم‌نواز رنگ دیوار و کابینت و دکور و جزیره در این آشپزخانه دقت کنید. شاید شما ایده بهتری به ذهنتان برسد!

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ سفید و طوسی

دیوار بین کابینتی در کابینت نئوکلاسیک دو رنگ

یک نکته کلیدی و مهم که باید به آن توجه کنید دیوار بین کابینتی است. چیزی که معمولا به آن توجه نمی‌شود ولی بسیار مهم است. اگر قصد انتخاب کابینت نئوکلاسیک دو رنگ دارید باید در انتخاب کاشی‌های بین کابینتی دقت بیشتری به عمل آورید. هماهنگی طرح و رنگ دیوار بین کابینتی با هر دو رنگ کابینت‌ها به قدری مهم است که اگر اشتباه انتخاب شود ضرر جبران ناپذیری به زیبایی نهایی آشپزخانه شما خواهد زد.

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ

کابینت نئوکلاسیک طوسی و چوب

ترکیب رنگ طوسی و رنگ چوب یا خود چوب، به تازگی ترند شده و احتمال می‌رود خیلی زود جای کابینت نئوکلاسیک سفید و قهوه ای را بگیرد! چون طوسی چه پررنگ باشد و چه کمرنگ، کمتر از سفید خالص چشم را می‌زند و حس آرامش بیشتری را القا می‌کند. علاوه براینکه فضای آشپزخانه را شیک و مدرن کرده و اگر در کنار چوب قرار گیرد خنثی بودگی خود را(که اغلب جز معایب رنگ طوسی برمیشمرند) نیز از دست می‌دهد. در درتکیب جذاب کابینت نئوکلاسیک طوسی و چوب، حتی وسایل دکوری مثل لوستر، گلدان، قفسه یا صندلی نیز می‌توانند از جنس چوب انتخاب شوند.

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ طوسی و چوب

کابینت نئوکلاسیک سفید و سبز مرجانی

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ، با ترکیب سفید و سبز مرجانی، مدلی است که کمتر مورد توجه قرار گرفته است. اما حس دلنشین و نوستالوژیکی که ایجاد می‌کند را نباید بی‌اهمیت دانست. این مدل خاص و زیبای کابینت، رنگ و جلای آشپزخانه شما را حسابی تغییر می‌دهد. شاید هماهنگ کردن آن با دکوراسیون کل خانه سخت باشد. اما اگر موفق شوید از این ترکیب به درستی استفاده کنید، پاداش شما یک آشپزخانه همیشه جذاب و منحصربفرد خواهد بود.

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ، اما این بار سفید و سیاه!

و اما باز هم رسیدیم به تضاد عجیب و غریب و فوق‌العاده سفید و سیاه که همیشه مورد توجه طراحان بوده و خواهد بود. سفید و سیاه، یک ترکیب لوکس و لذت‌بخش است که با همه سبک‌های مدرن، کلاسیک و نئوکلاسیک تناسب دارد. انواع کابینت، ویترین و جزیره در خدمت شما هستند تا آنها را با سفید و سیاه به جذاب‌ترین شکل ممکن به نمایش درآورید.

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ سفید و سیاه

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ، سفید و سبز روشن

به عنوان پیشنهاد آخر به شما ترکیب سفید و سبز روشن(یا سبز مغز پسته‌ای) توصیه می‌کنیم. این ترکیب فوق جذاب، با نورپردازی سقفی و زیرکابینتی و انتخاب درست کاشی برای دیوار بین کابینتی، بیشتر خودش را نشان می‌دهد.

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ سفید و سبز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب وبلاگ

کمد دیواری رختخواب و لباس ریلی و لولایی،  طراحی داخل کمد دیواری رختخواب و لباس

چطور طراحی داخل کمد دیواری رختخواب و لباس را انجام دهیم؟ چطور کمد دیواری رختخواب و لباس را طراحی کنیم طوری که حداکثر بهره را ...
ادامه مطلب

مجری ذیصلاح کیست؟ چگونه بهترین مجری ذیصلاح را انتخاب کنیم؟

قانون اجباری شدن مجری ذیصلاح توسط رئیس سازمان نظام مهندسی تهران همه مالکان را بر آن داشته تا در پی انتخاب بهترین مجری ذیصلاح برای ...
ادامه مطلب

طرح درب ضد سرقت CNC یا مدرن و کلاسیک با عکس و جزئیات و قیمت

اگر طرح درب ضد سرقت برایتان مهم است این مقاله برای شماست. اینجا جدیدترین طرحهای درب ضد سرقت به همراه عکس و جزئیات و مشخصات ...
ادامه مطلب

کابینت ممبران نئوکلاسیک جلوه‌ای مدرن و کلاسیک

یکی از پرطرفدارترین سبک‌ها و طرح‌ها در آشپزخانه کابینت ممبران نئوکلاسیک است. به طور کلی کابینت ممبران و نئوکلاسیک قابل قیاس با هم نیستند. سبک ...
ادامه مطلب

کاغذ دیواری ساده

کاغذ دیواری ساده همه آلبوم‌های کاغذ دیواری شرکت ابنیه سازان هونام به عنوان مرکز خرید کاغذ دیواری در تهران مقدم شما را جهت بازدید از ...
ادامه مطلب

انواع دکوراسیون داخلی با کاغذ دیواری راه راه

انواع دکوراسیون داخلی با کاغذ دیواری راه راه طرح‌های کاغذ دیواری راه راه به دلیل تنوع و ظاهری که دارند، در دسته‌های مختلف دکوراسیون داخلی ...
ادامه مطلب

محصولات پرفروش

محصولات و خدمات

×

بازدیدکننده گرامی

اگر نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر دارید میتوانید با مدیر سایت تماس بگیرید!

× سوالی دارید؟