جدیدترین طرح‌های درب اتاق خواب سفید، سبک مدرن و کلاسیک

درب اتاق خواب سفید

یکی از موارد بسیار موثر در زیبایی دکوراسیون منزل دربهای داخلی آن هستند. درب اتاق خواب سفید اولین گزینه برای افرادی است که به دنبال ایجاد فضایی شیک و خاص در منزل خود هستند.

شما می‌توانید یک خانه کوچک را با نصب دربهای اتاق خواب سفید بسیار بزرگتر نشان دهید. یا با رنگ‌های خاص جلوه های جدیدی را به خانه خود تزریق کنید. در این میان، مدل درب اتاق خواب سفید در دکوراسیون مدرن و درب اتاق سفید طلایی در دکوراسیون کلاسیک از محبوبیت خاصی برخوردار هستند.

ویژگی‌های برجسته درب سفید اتاق خواب

درب سفید اتاق خواب هیچ گاه از مد نمی‌افتد. با خرید و نصب درب سفید اتاق خواب می‌توانید خاطرجمع باشید که تا مدتی طولانی خانه‌ای با سبک خاص و منحصر به فرد دارید. با انتخاب درب اتاق سفید از مزایای آن بهره‌مند شوید:

ساده و شیک

سبک دکوراسیون داخلی خواهی نخواهی به سمت سادگی بیشتر حرکت می‌کند. اغلب مدلهای مدرن در اتاق خواب سفید دارای ظاهری ساده و شیک هستند. بنابراین انتخاب یک درب اتاق خواب سفید جدید سبک مدرن منزل شما را تا سالها تضمین خواهد کرد.

بزرگ‌تر نشان دادن فضا

نصب درب اتاق سفید بهترین کار برای دلباز کردن خانه‌های کوچک است. خصوصا اگر مدل درب اتاق سفید ساده را انتخاب کنید.

صاحب سبک همیشگی

درب سفید اتاق خواب هیچ گاه قدیمی و از مد افتاده نمی‌شود. استفاده از رنگ های خنثی و مدل‌های ساده در چیدمان منازل رو به افزایش است. لذا دربهای سفید نیز به تدریج طرفداران زیادی پیدا می‌کنند.

بهترین انتخاب برای بازسازی منازل

اگر قصد تعمیرات و بازسازی منزل قدیمی خود را دارید حتما از درب سفید برای اتاق خواب و سرویس بهداشتی به منظور ایجاد تغییرات مثبت و دستیابی به فضایی دلنشین استفاده کنید.

انواع درب اتاق خواب سفید مدرن

درب اتاق خواب سفید مدرن بسیار متنوع و گسترده است. از درب‌های ساده و تخت گرفته تا درب‌های شیشه‌ای و برجسته و CNC و… که با هر سبک دکوراسیونی مطابقت کامل دارند. اگر به دنبال یک درب اتاق خواب سفید مدرن هستید بهتر است با انواع آن آشنا شوید.

درب اتاق مدرن سفید طوسی

ترکیب سفید طوسی در طراحی سبک مدرن سهم بسزایی دارد. درب اتاق خواب سفید طوسی یکی از پرفروشترین مدلهای درب سفید است که عموما روکش MDF دارند. همچنین اگر علاقمند به ترکیب سفید طوسی هستید پیشنهادات جذاب دیگری نیز برای دکوراسیون اتاق خواب برای شما داریم:

  • می توانید از رنگ طوسی به عنوان رنگ غالب در اتاق خواب خود استفاده کنید و از رنگ سفید برای درب و سایر عناصر دکوراسیون استفاده کنید.
  • می توانید از رنگ سفید به عنوان رنگ غالب در اتاق خواب خود استفاده کنید و از رنگ طوسی برای درب و سایر عناصر دکوراسیون استفاده کنید.
  • می توانید از ترکیب رنگ های سفید و طوسی در دکوراسیون اتاق خواب خود استفاده کنید و یکی از آنها را به عنوان رنگ غالب استفاده کنید.
  •  

درب اتاق سفید مدرن ساده

درب اتاق خواب سفید ساده برای افرادی که طرفدار سبک مینیمال هستند ایده‌آل است. این درب‌ها اغلب بدون طرح و برجستگی بوده یا نهایتا یک یا دو قاب دارند. طرح‌های ساده برای درب‌های اتاق سفید در رنگ‌های مختلف پیاده‌سازی می‌شوند. اما درب اتاق خواب سفید ساده پرطرفدارترین آنهاست. کاتالوگ درب اتاق خواب ساده شامل طرح‌های امروزی و لوکس است که با هر رنگی که بخواهید قابل تولید هستند.

درب اتاق سفید مدرن فریم لس(frameless)

مدل فریم‌لس جدیدترین مدل درب‌های اتاقی در حال حاضر است. نکته اصلی در درب اتاق خواب فریم‌لس یا چارچوب مخفی هنگام نصب آن اتفاق می‌افتد. به این صورت که چارچوب درب کاملا در دیوارهای کناری پوشانده شده و در نهایت فقط خود لنگه درب قابل مشاهده است. درب فریم‌لس سفید اولین انتخاب مشتریان برای فضای داخلی مسکونی و اداری است چون به راحتی با هر سبک دکوراسیونی ست می‌شود. در کاتالوگ درب اتاق خواب فریم‌لس جدیدترین طرح‌های این مدل جذاب و نوین را ببینید و با ساختار آن بیشتر آشنا شوید.

چند مدل جدید درب سفید فریم لس

درب اتاق سفید مدرن سیم لول(samelevel)

مدل سیم لول طرح خلاقانه دیگری برای درب اتاقی است. در این مدل جدید برخلاف فریم‌لس، چارچوب مخفی نمی‌شود اما کاملا به موازات لنگه درب قرار می‌گیرد. درواقع چارچوب و لنگه درب کاملا همتراز و همسطح یکدیگر قرار می‌گیرند. در کاتالوگ درب اتاق سیم لول تصاویر جدیدترین مدل‌های این درب محبوب و تازه از راه رسیده را ببینید و با ساختار آن بیشتر آشنا شوید.

چند مدل جدید درب سفید سیم لول

انواع درب اتاق خواب سفید کلاسیک

درب اتاقی سفید با طرح‌های برجسته و ترکیبی از چوب و شیشه و قاب و ستون، مناسب ساختمان‌های کلاسیک است. اینگونه درب‌ها با خصوصیات ویژه خود از جمله کیفیت بالا، عمر طولانی و عایق صدا و حرارت بودن، با رنگ سفید خود زینت‌بخش منازل کلاسیک هستند. درب سفید کلاسیک نیز انواع مختلفی دارد که در ادامه بررسی می‌کنیم.

 

درب اتاق خواب سفید طلایی

تاکنون به شرح سادگی ظاهر دربهای داخلی سفید پرداختیم. اما از جلوه فوق‌العاده لوکس و چشمگیر درب اتاق سفید طلایی نیز نباید غافل شد. بله! درب سفید در خانه‌های کلاسیک  نیز می‌تواند بدرخشد. درب اتاق خواب سفید طلایی انتخابی شیک و مدرن برای دکوراسیون اتاق خواب شما است. سفید و طلایی به خوبی با هم ترکیب می‌شوند و فضایی لوکس و آرامش‌بخش ایجاد می‌کنند.

اگر سبک دکوراسیون منزل شما کلاسیک است درب اتاق خواب سفید طلایی شکوه بی‌نظیری به فضای درونی خانه شما خواهد داد. با این حال طرح برجسته حکاکی شده روی سطح درب می تواند به انتخاب شما شلوغ یا ساده باشد.

مزایای درب اتاق خواب سفید طلایی:

رنگ های خنثی: سفید و طلایی هر دو رنگ‌های خنثی هستند که به راحتی با هر سبک دکوراسیونی ست می‌شوند.

ظاهر لوکس و مدرن: ترکیب رنگ سفید و طلایی ظاهری شیک و مدرن ایجاد می‌کند.

فضای آرامش بخش: رنگ سفید حس آرامش و صلح را القا می‌کند و رنگ طلایی حس گرما و تجمل را به ارمغان می‌آورد.

قابلیت انعکاس نور: رنگ سفید نور را به داخل اتاق منعکس می‌کند و فضای اتاق را روشن‌تر و بزرگ‌تر نشان می‌دهد.

مناسب برای هر نوع اتاق خواب: درب‌های سفید طلایی برای هر نوع اتاق خوابی، از جمله اتاق خواب‌های بزرگسالان، کودکان و نوجوانان مناسب هستند.

درب اتاق خواب سفید صدفی

رنگ سفید صدفی یک رنگ گرم و خنثی است که اغلب در طراحی درب‌های اتاقی به جای رنگ سفید استفاده می‌شود. درب اتاق خواب سفید صدفی محیطی آرام و دعوت‌کننده در منزل ایجاد می‌کند. سفید صدفی اغلب به عنوان جایگزینی برای رنگ سفید سنتی استفاده می‌شود. رنگ سفید گرم‌تری است که می‌تواند به روشن‌تر و بزرگتر نشان دادن یک فضا کمک کند. همچنین درب اتاق خواب سفید صدفی با طیف وسیعی از رنگ‌ها و سبک‌های دیگر تطبیق‌پذیر است.

 

درب اتاق خواب سفید براق

اگر به دنبال دربی با سطح براق و درخشنده هستید باید هنگام سفارش اعلام کنید. در این صورت آخرین مرحله رویه درب، رنگ پولیشی خواهد بود. رنگ پولیشی روی درب، نوعی پوشش رنگی براق و صاف است که به زیبایی درب می‌افزاید و ظاهری لوکس و مدرن به آن می‌دهد. این نوع رنگ از ترکیب رزین اپوکسی، رنگ‌های مختلف و مواد افزودنی دیگر ساخته می‌شود و به دلیل سطح صاف و صیقلی، به آن پولیشی می‌گویند. دربی که با رنگ پولیشی کاور شده به عنوان درب اتاق خواب سفید براق نیز شناخته می‌شود.

مزایای درب اتاق خواب سفید براق:

ظاهری زیبا و لوکس: رنگ پولیشی به دلیل درخشندگی و صافی، ظاهری بسیار زیبا و لوکس به درب اتاق می‌بخشد.

مقاومت بالا: درب اتاقی سفید براق در برابر خط و خش، سایش، ضربه و مواد شیمیایی مقاوم است و عمر طولانی دارد.

قابلیت شستشو: رنگ پولیشی را به راحتی می‌توان با آب و شوینده‌های ملایم شستشو داد.

تنوع رنگی: رنگ پولیشی در تنوع رنگی بالایی موجود است و می‌توان از آن برای درب‌های با رنگ‌های مختلف استفاده کرد. صدالبته درب اتاق خواب سفید براق پرطرفدارترین است.

قابلیت ترمیم: در صورت بروز خط و خش یا آسیب دیدگی، می‌توان رنگ پولیشی را ترمیم کرد.

 

کاتالوگ انواع درب اتاق خواب هونام

 

انواع درب های اتاق خواب سفید از نظر جنس رویه

درب‌های چوبی سفید: درب‌های چوبی سفید در طرح‌ها و سبک‌های مختلفی موجود هستند.

درب‌های ام دی اف سفید: درب‌های ام دی اف سفید مقرون به صرفه‌تر بوده و در تنوع رنگی بالایی موجود هستند.

درب‌های شیشه‌ای سفید: درب‌های شیشه‌ای سفید نور طبیعی را به داخل اتاق منعکس می‌کنند و فضای اتاق را بزرگ‌تر نشان می‌دهند.

درب اتاق خواب سفید

نکاتی برای انتخاب درب اتاق خواب سفید شیک:

سبک دکوراسیون اتاق خواب خود را در نظر بگیرید:

اگر سبک دکوراسیون خانه شما مدرن است، دربی با طراحی ساده و مینیمال انتخاب کنید. در صورت وجود سبک سنتی، دربی با منبت‌کاری و جزئیات بیشتر انتخاب کنید.

اندازه اتاق را در نظر بگیرید:

اگر اتاق کوچکی دارید، دربی با رنگ سفید انتخاب کنید تا فضای اتاق را بزرگ‌تر نشان دهد.

به میزان نور طبیعی اتاق توجه کنید:

اگر اتاق شما نور طبیعی کمی دارد، از درب اتاق خواب سفید شیشه ای یا در با رنگ روشن استفاده کنید. در نظر داشته باشید که با درب اتاق خواب سفید شیشه ای حریم خصوصی کمتری در فضای اتاق خواهید داشت.

بودجه خود را در نظر بگیرید:

درب اتاق خواب سفید شیک در طیف وسیعی از قیمت‌ها موجود است. قبل از خرید بودجه خود را مشخص کنید.

 

قیمت درب اتاق خواب سفید

قیمت درب اتاق خواب سفید مدرن با قیمت درب اتاق خواب سفید کلاسیک فرق می‌کند. طبیعی است که قیمت درب اتاق خواب سفید کلاسیک به خاطر طرح‌های پیچیده‌تر و ریزه‌کاریهای انجام شده روی آن بیشتر است.

شرکت ابنیه سازان هونام با سالها تجربه در زمینه تامین متریال های دکوراسیون داخلی همیشه به دنبال کسب رضایت مشتری بوده است. این مهم تنها با ارائه محصول باکیفیت، تعهد و خوش قولی میسر است. لذا جهت مشاوره بیشتر و دریافت لیست قیمت درب اتاق خواب سفید با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب وبلاگ

لمینت اتاق خواب دخترانه، پسرانه یا زوج، بهترین کفپوش برای اتاق خواب چیست؟

تاکنون فکر کرده‌اید که بهترین لمینت اتاق خواب چیست؟ بسته به کاربرد اتاق خواب و صاحب آن بهتر است در انتخاب کفپوش لمینت برای اتاق ...
ادامه مطلب

کاغذ دیواری اتاق خواب را چگونه انتخاب کنیم؟ کاغذدیواری اتاق زن و شوهر، پسرانه، دخترانه، ساده، لاکچری

بهترین کاغذ دیواری اتاق خواب کدام است؟ مدل کاغذ دیواری اتاق خواب ۲۰۲۲ حتما شما هم دوست دارید که یک کاغذ دیواری اتاق خواب منحصربه‌فرد ...
ادامه مطلب

کمد دیواری رختخواب و لباس ریلی و لولایی،  طراحی داخل کمد دیواری رختخواب و لباس

چطور طراحی داخل کمد دیواری رختخواب و لباس را انجام دهیم؟ چطور کمد دیواری رختخواب و لباس را طراحی کنیم طوری که حداکثر بهره را ...
ادامه مطلب

مزایا و معایب کفپوش لمینت، چرا کفپوش لمینت بخریم؟

بررسی مزایا و معایب لمینت کف آشنایی با مزایا و معایب کفپوش لمینت به عنوان یک کفپوش مدرن ضروری است. مدت زیادی نیست که لمینیت ...
ادامه مطلب

کابینت آشپزخانه مدرن اروپایی و ایتالیایی

در کابینت آشپزخانه مدرن، کاربرد بیشتر از تزئینات اهمیت دارد و مهمترین مزیت کابینت‌های مدرن این است که با طیف گسترده‌تری از رنگ‌های تیره و ...
ادامه مطلب

کاغذ دیواری طرح ابر و بادی و آبرنگی

کاغذ دیواری طرح ابر و بادی و آبرنگی همه آلبوم‌های کاغذ دیواری شرکت ابنیه سازان هونام به عنوان مرکز خرید کاغذ دیواری در تهران مقدم ...
ادامه مطلب

محصولات پرفروش

محصولات و خدمات

×

بازدیدکننده گرامی

اگر نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر دارید میتوانید با مدیر سایت تماس بگیرید!

× سوالی دارید؟