درب اتاق خواب سفید

درب اتاق خواب سفید مهمان دوست داشتنی و همیشگی خانه شما!

درب اتاق خواب سفید جدید

درب اتاق خواب سفید این روزها در خانه های مدرن و معاصر زیاد دیده می‌شود. سادگی، سبک خاص و طرح‌های جذاب درب اتاق سفید باعث می‌شود آن را دوست داشته باشیم. یکی از موارد بسیار موثر در زیبایی دکوراسیون منزل دربهای داخلی آن هستند.

شما می‌توانید یک خانه کوچک را با نصب دربهای اتاق خواب سفید بسیار بزرگتر نشان دهید. یا با رنگ‌های خاص جلوه های جدیدی را به خانه خود تزریق کنید. در این میان، مدل درب اتاق خواب سفید در دکوراسیون مدرن و درب اتاق سفید طلایی در دکوراسیون کلاسیک از محبوبیت خاصی برخوردار هستند.

مدل درب اتاق سفید جدید

درب سفید اتاق خواب هیچ گاه از مد نمی‌افتد. با خرید و نصب درب سفید اتاق خواب می‌توانید خاطرجمع باشید که تا مدتی طولانی خانه‌ای با سبک خاص و منحصر به فرد دارید.

ویژگی‌های برجسته درب سفید اتاق خواب

ساده و شیک: سبک دکوراسیون داخلی خواهی نخواهی به سمت سادگی بیشتر حرکت می‌کند. اغلب مدلهای مدرن در اتاق خواب سفید دارای ظاهری ساده و شیک هستند. بنابراین انتخاب یک درب اتاق خواب سفید جدید سبک مدرن منزل شما را تا سالها تضمین خواهد کرد.

بزرگ‌تر نشان دادن فضا: نصب درب اتاق سفید بهترین کار برای دلباز کردن خانه‌های کوچک است. خصوصا اگر مدل درب اتاق سفید ساده را انتخاب کنید.

صاحب سبک همیشگی: درب سفید اتاق خواب هیچ گاه قدیمی و از مد افتاده نمی‌شود. استفاده از رنگ های خنثی و مدل‌های ساده در چیدمان منازل رو به افزایش است. لذا دربهای سفید نیز به تدریج طرفداران زیادی پیدا می‌کنند.

بهترین انتخاب برای بازسازی منازل: اگر قصد تعمیرات و بازسازی منزل قدیمی خود را دارید حتما از درب سفید برای اتاق خواب و سرویس بهداشتی به منظور ایجاد تغییرات مثبت و دستیابی به فضایی دلنشین استفاده کنید.

درب اتاق خواب سفید طلایی یک سبک کلاسیک بی‌نظیر

تاکنون به شرح ظاهر ساده و زیبای دربهای داخلی سفید پرداختیم. اما از جلوه فوق‌العاده لوکس و چشمگیر درب اتاق سفید طلایی نیز نباید غافل شد. بله! درب سفید در خانه‌های کلاسیک  نیز می‌تواند بدرخشد.

اگر سبک دکوراسیون منزل شما کلاسیک است درب اتاق خواب سفید طلایی شکوه بی‌نظیری به فضای درونی خانه شما خواهد داد. با این حال طرح برجسته حکاکی شده روی سطح درب می تواند به انتخاب شما شلوغ یا ساده باشد.

قیمت درب اتاق خواب سفید

قیمت درب اتاق خواب سفید با قیمت درب اتاق خواب سفید طلایی فرق می‌کند. طبیعی است که قیمت درب اتاق خواب سفید طلایی به خاطر طرح‌های پیچیده‌تر و ریزه‌کاریهای انجام شده روی آن بیشتر است.

شرکت ابنیه سازان هونام با سالها تجربه در زمینه تامین متریال های دکوراسیون داخلی همیشه به دنبال کسب رضایت مشتری بوده است. این مهم تنها با ارائه محصول باکیفیت، تعهد و خوش قولی میسر است. لذا جهت مشاوره بیشتر و دریافت لیست قیمت درب اتاق خواب سفید با ما در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
×

بازدیدکننده گرامی

اگر نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر دارید میتوانید با مدیر سایت تماس بگیرید!

× سوالی دارید؟