بستن فهرست
درباره ما

ابنیه سازان هونام

طراح و مجری تخصصی پروژه های ساختمانی _____ تولید و تامین کننده متریال مرتبط با دکوراسیون داخلی

ابنیه سازان هونام، در سال 1392 توسط جمعی از مهندسان جوان و فعال سازمان نظام مهندسی، با رویکرد رشد و تعالی صنعت ساختمان تأسیس گردید. این مجموعه از بدو تأسیس همواره در جذب نیروهای متخصص و کارآمد و همچنین تامین منابع متریال مرتبط با صنعت ساختمان کوشا بوده است.

اهم فعالیت های این مجموعه عبارت است از:

طراحی و اجرای  تخصصی سازه،دکوراسیون داخلی،کابینت آشپزخانه،لمینیت،کاغذ دیواری و درب های ضدسرقت و تمام چوب ساختمانی

برخی از خدمات قابل ارائه مجموعه هونام:

طراحی سازه

امروزه و در کشور ایران با توجه به قرارگیری گسل های متعدد و تاریخچه لرزه خیزی کشور و آسیب پذیری ساختمان های احداث شده­ی غیر اصولی نگاه درست به مساله طراحی سازه بیش از پیش مورد بررسی قرار دارد و برای این منظور سازمان های نظام مهندسی در هر استان با انجام کنترل های لازمه سعی در بهبود طراحی و ساخت ساختمان ها دارند.

گروه فنی و مهندسی ابنیه سازان هونام، با طرح سازه هایی ایمن و اقتصادی مطابق با آخرین ویرایش آیین نامه ها و مقررات ملی ساختمان در نظر دارد تا با حذف طراحی های غلط و غیر اصولی گامی در بهبود کیفیت سازه های طراحی شده برداشته و با دادن خدمات مشاوره ای و فنی لازم به کارفرما ایشان را جهت بهبود کیفیت ساخت و ساز و انتخاب سیستم سازه ای مناسب راهنمایی کند.

 

بازسازی و اجرا

گروه فنی و مهندسی ابنیه سازان هونام، با برخورداری از بهترین نیروهای متخصص جوان، فعال و با سابقه در زمینه های طراحی، محاسبات سازه، اجرا و انواع فعالیت های مختلف ساختمانی در زمینه بازسازی و مقاوم سازی و زیباسازی ساختمان های قدیمی اداری، مسکونی و بازسازی مغازه در تمامی نقاط شهرفعالیت دارد.
بازسازی ساختمان به دلالیل مختلفی انجام می شود زمانی از عمر ساختمان خیلی نگذشته است، اما مالک آن علاقه مند است که تغییراتی در دکوراسیون داخلی منزل انجام دهد.گاهی نیز بازسازی به دلیل خرابی هایی است، که ایجاد شده اند و باید به موقع اقدام کرد که این خرابیها در لوله کشی و جاهای مختلف ساختمان اتفاق نیفتد، برای اینکه تغییرات در سقف، دیوار و کف پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه و به طور کلی تغییرات برای زیبایی ساختمان به درستی انجام شود و نتیجه مطلوب حاصل شود درگام اول به یک طرح اولیه زیبا و بر اساس فضای موجود نیاز است. این کار را به دست مهندسین با تجربه و کارآمد ما بسپارید.

 

معماری

مجموعه ما، با بهره جویی از اندیشه و هنر طراحان برجسته کشور با هدف ایجاد طرح هایی نوین که تلفیقی از طراحی و معماری سنتی ایران زمین و هنر و دانش روز جهان است، فعالیت می کند و امید است بتوانیم طرحی نو را برای سازندگان و مالکان کلان شهر تهران پایه ریزی و اجرا کنیم.

 

 

0%